Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Mam okazję tanio kupić ArmA 2, czy na C2D E6420 2.13GHz (ew. mogę kręcić), 7600GT 256 MB/128bit, 2x2GB RAM 800MHz (reszta w profilu) jest jakaś szansa na pogranie na minimalnych detalach? Dodam, że na golu widnieją takie oto wymagania:

Core 2 Quad 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista

Jest szansa? Gram w 1024*768.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Shift pójdzie na wysokich, nie ma on jakichś bardzo dużych wymagań.

Bionic Commando poza rozdzielczością nie ma możliwości zmiany grafiki, ale nie martw się - powinien chodzi płynnie w tej rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor 1.7 GHz, 1,5 GB RAM, grafika 256 zintegrowana. Chodzi mi o to, czemu Saints Row 2 nie działa mi wcale, skoro nie spełniam tylko procesora. Mam grę Warhammer 40k Dawn of War, która wymaga dokładnie takiego samego procesora, a ona mi działa. W czym więc problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Dawn of War "jedynka" wymaga procesora jednordzeniowego, a Saint's Row II dwu-. Poza tym - zwróć uwagę na kartę graficzną - zintegrowana. Na takiej karcie to i z 1 GB RAM'u w niej zawarte Saint's Row II nie odpalisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest szansa na odpalenie Half life 2 + dodatki ( nie koniecznie) TF2 (średnio mi zależy) i Portala ogólnie Orange box na moim złomku wszystko co potrzeba wiedzieć znajduje sie tutaj: http://www.xfire.com/profile/golonqa/ (i chyba w moim profilu ale nie jestem pewien xD) dodam ze CS:S chodzi mi dość dobrze ofc na low i na 1024x768 a hf2 to w końcu (chyba) ten sam silnik :P (dark messiaha też odpaliłem i dało sie grać :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tydzień temu kupiłem Orange Boxa :)

Mój komp to

AMD Sempron 2800 + (2Ghz)

512 RAM

GeForce 6200

Half Life 2 około 30-35 fps(dodatki nie wiem, jeszcze podstawki nie przeszedłem). Portal troszke gorzej, ale da sie grac :)

TF 2 średniawo, czasami mi dochodzi do 60 FPS, a czasami schodzi do 5 :) Srednio mam 20-30, jak jest duża sieka, duzo efektow na ekranie to wlasnie wtedy spadają FPS'y. (a gram na configu a FPS'y ;p) (Swoja droga czemu ci nie zalezy na TF2? Świetna zabawa, według mnie najlepsza gra z Orange Boxa :D) NIe wiem jak u ciebie będzie u mnie jest włąsnie tak, masz wiecej ramu a słabszy procesora, a ja za to mniej ramu a lepszy procesor :P Więc nie wiem. Podałem ci te informacje żebyś mógł sobie porównać, przekalkulować itp :)

A teraz moja kolej.

Na sprzęcie wyżej podanym, odpali mi Dark Messiah of Might & Magic ? To znaczy odpalić, to chyba odpali, ale czy nie będe miał pokazu slajdów :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze TF2 to fajna gra (grałem u kumpla i strasznie mi sie podobała) ale znam swojego kompa (który jest jedna wielka porażka sprzedawca nabił sobie kieszeń na głupim golonie) wiec dużych nadziei sobie nie robię, ogólnie wymianę procka planuje juz od dawna ale jakoś tych 80 zł dozbierać nie moge :P co do DM ruszy ci spokojnie u mnie dało sie odpalić na 512 ramu i czasami przymuliło (ale to były tylko sekundowe zwiechy jak jakiś czar poleciał czy głowa xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi gra Devil May Cry 4?

na kompie :

Płyta główna MSI neo-t P35

Procesor Intel Pentium Dual Core E2180 2.0GHz

Grafika Palit Radeon 4850 512MB

RAM 2GB DDR2

Dysk twardy 580GB

A i na jakich detalach będę mógł się delektować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...