Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Właśnie żeby nie męczyć procesora, zawsze gram w grach na średnich detalach i rozdzielczości 1024x768 (no oprócz Jade Empire - 1680x1050 i detale na maksa, płynnie chodziło aż do walki w świecie duchów: blue screen i reset kompa :down: ) A Crysis by mi ruszył?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko ;). Chciałem się Was spytac czy na moim sprzęcie pójdzie GTA IV na rozdzielczości min. 1280:960 (na jakich ustawianiach mniej więcej i ile fps bd miał)

Mój komputer to:

Procek E8400 : 3,00 GHZ

Ram: 4GB

K.graficzna: Radeon HD4850 512

System operacyjny: Windows Vista 32 bitowy

Z góry dziekuje za odpowiedź, gdyz poważnie zastanawiam sie na dkupnem GTA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie tobie kolego GTA 4 poleci na średnich, a niektóre opcje na wysokich. Na moim sprzęcie z sygnaturki odpaliłem GTA 4 w rozdzielczości 1440x900 w średnich i powłączanymi bajerkami. Więc nie masz co sie martwić bo masz zbliżonego kompa do mojego, a i ramu masz więcej.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kislu28

Twórcy Residetn Evil 5 uważają , że do gry wystarczy 1 GB pamięci i karta z 256 MB ramu, więc według tych danych nowego Residenta uruchomisz, jednak sadząc po zaawansowaniu tej gry czyli grafice, fizyce będą to najniższe detale i mała rozdzielczość. Choć nie gwarantuje w 100% że tak będzie. Jeżeli chodzi o Red Faction to podobno potrzebny jest najsłabszy Dual-Core aby uruchomić tę grę. Resztę wymagań minimalnych spełniasz-ram i karta graficzna.Co do detali to nie mam pojęcia.

Assasin16

Oto minimalne wymagania jakie znalazłem na Gram.pl:

# Procesor: Pentium IV 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 2.0 Ghz

# Pamięć RAM: 512 MB Windows XP / 1 GB Vista

# Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 128 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie technologii Pixel Shader 2.0 (Nvidia GeForce FX5200 / ATI Radeon 9600) . Tylko procek jest trochę słaby , ale Mount and Blade powinien działać na twoim sprzęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...