Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Kurcze no...ty mówisz że mi pójdzie Crisis, a w CD-Action przy recenzji pisze ze wymaga do Visty procka aż 3.2 Ghz. No chyba że jak dwurdzeniowiec to się nie liczy, że wymaga 3.2 a zegary są ustawione na 2.8 Ghz. Szacun :smile:

Tak się składa, że Cryssis jest dobrze zoptymalizowany i mi poszedł na procku 1.6 GH i GF 6600. A wymagania zalecane nie są nigdy dokładne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że Cryssis jest dobrze zoptymalizowany i mi poszedł na procku 1.6 GH i GF 6600. A wymagania zalecane nie są nigdy dokładne.

A no to spoko dlatego taki dociekliwy jestem bo nie raz i nie dwa miałem tak, że gra miała pójść żwawo na najniższych detalach, a z wielkimi zaciachami na średnich, a wynikiem byla jedna wielka d...uża klapa :P.

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie obrazcie sie ale doprowadza mnie do szalu stwierdzenie takie jak szanownego kolegi MaXiLoaDingPL....

Ja od miesiaca mam nowego pieca a tak 8 lat na, duron 1200, 765mb, GF5200FX...a on mowi ze jego sprzet to prechistoria....to czym byl moj PC??!!

sory ale troche sie zbulwersowalem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja jestem z Tobą, bo tez mnie to trochę zirytowało. Choć nie uważam, żeby mój sprzęt najświeższej jakości... Ale żeby prehistoria (bo mój komp jest mniej więcej na jego poziomie)? Nie.

Pavellus: obydwie ci pójdą. GTA IV na min.-średnich, ARMA II na średnich (cóż, słabo zoptymalizowane).

Bartosznorbert, na minimalnych raczej ruszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie o gry "Prototype", "Call of Duty 4", "Fallout 3". Pójdzie mi na tej karcie graficznej - Nividia Geforce 7025/ Nividia nForce 630a (512 RAM). I jak pójdzie to na jakich detalach. Reszta kompa to procek dwurdzeniowy 2.7 i 2 GB RAM DDR2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, ja mam tak samo z F.E.A.R. - powinien mi płynnie chodzić na najwyższych, a chodzi na średnich z lekkimi zwiechami (przynajmniej początek). Może ktoś pomoże? Spatchować?

Grasz z xfire? Jeśli tak, to wyłącz Xfire in Game w opcjach gry -> gra F.E.A.R. Gra będzie naliczana na xfire, aczkolwiek nie będziesz mógł rozmawiać podczas grania. Drugą rzeczą to interfejs HID. Wejdź w menadżera urządzeń, a następnie wyłącz wszystkie urządzenia hid ( z wyjątkiem myszy oczywiście, jeśli ja niechcący wyłączysz wtedy klikasz enter, i włączasz z powrotem ). To powinno pomóc, i to sporo, szczególnie ta pierwsza opcja. Niestety dwójka też coś ma i niesamowicie sie gryzie z programem xfire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, poleca mi ( i jesli tak, to na jakich detalach) Wiezy Krwi, Mass Effect, C&C3 i najnowszy Prince of Persia?

Windows Vista 64bit

Radeon HD 3400 series 256mb

8gb RAM

1tb na dysku

Intel Core2 Quad Q8200

odpalam na 1024x768, ze wzgledu na niezbyt dobry monitor, ktory wymienie dopiero we wrzesniu : (

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA IV pójdzie na maksymalnych przy:

Manufacturer: System manufacturer

Processor: Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs)

Memory: 3GB RAM

Hard Drive: 400 GB Total

Video Card: 2x NVIDIA GeForce 8800 GT (SLi)

Monitor: Samsung SyncMaster 2232BW 22"

Sound Card: SoundMAX HD Audio

Speakers/Headphones: Creative Fatal1ty Gamer Headset

Keyboard: Razer Lycosa

Mouse: Razer DeathAdder

Mouse Surface: Razer Goliathus

wyniki są z xfire

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...