Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Ajajaj, karta może być za słaba, tzn.nie ten SM, co trzeba. Ty masz SM 2.0, a trzeba 3.0.

Wymagania minimalne

* procesor - Pentium IV 2.4 GHz / Athlon 64 2800+ / Core 2 Duo 1,8 GHz oraz szybsze

* pamięć RAM - 512 MB (XP) / 768 MB (Vista)

* 8 GB wolnego miejsca na dysku

* karta graficzna typu GeForce 6600 / Radeon 9800 Pro

Radeon 9800 ma SM 2.0...

To ruszy w końcu? Będzie płynnie chodzić? :wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże twoja karta nie mieści się w tych wymaganiach (z 9800 jest zresztą dziwna sprawa, bo akurat sporo innych gier też na niej chodzi, a na starszych modelach nie).

Ale być może ci ruszy na minimalnych, aczkolwiek nie spodziewałbym się kosmicznej płynności.

Mikista10

Wolfenstein - najwyższe

Batman - wysokie

S.T.A.L.K.E.R - obydwa na najwyższych

ARMA 2 - średnie, słabo zoptymalizowana gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czyste niebo i tnie się na najwyższych.Chyba przez to, że mam wiele śmieci w kompie.Czas go posprzątać.:)

A i zapomniałem, a crysis?

Co do mleksa to:

Mleks chyba ruszy gdyż u kumpla który miał sm2 jakoś mu ruszyło ale pewien nie jestem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Trafiłem we właściwe miejsce ;] konfiguracje mojego kompa macie pod userbarami. A chciałbym wiedzieć czy na moim kompie pójdzie Crysis i Far Cry 2 na full detalach (tak mniej więcej), w rozdzielczości 1680x1050... Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy na tym komputerze:...

Dual Core E5300 2,6 Ghz

ASUS P5KPL-CM Intel G31

GeForce 9500 GT 1024MB DDR2

Goodram 4096 MB 800MHz

... będą chodzić te gry:

- Assassin's Creed

- Mirror's Edge

- GTA IV

- S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla

- Sims 3 (...)

- Prince of Persia

- Prototype

PS: Czy moja karta obsługuje Shader Model 4.0 czy 3.0? Gdy testuje komputer np. przy intalacji gry pisze, że 3.0, a na aukcji na której komputer był kupiony było 4.0, więc mnie chyba o...szukali...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> cytowanie posta powyżej jest zbędne - Pzkw

Nic nie oszukali bo karta posiada Shader model 4.0. Jeżeli chodzi o gry to cóż karta jest delikatnie mówiąc słaba ale myślę że w większość z tych gier pograsz na 1024*768 średnio/niskie detale ale na GTA IV raczej bym nie liczył więcej jak 800*600 wszystko na niskich detalach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pytanie niecodzienne - czy Mafia nie ma problemów z działaniem na Viście? Pytam, bo z grą Max Payne mam już problemy, mimo, że niby wszystko powinno być w porządku... Pytanie to kieruję tylko do posiadaczy Visty i Mafii!

- GF 9600GT, Core 2 Duo 2,66 Ghz, 4GB Ram - na jakich detalach, i jak płynnie podziała mi GTA IV? (już miałem kupić, ale przestraszyłem się, czytając komentarze o optymalizacji, a uprzedzam, jestem maniakiem wysokiej płynności. 30FPS to dla mnie absolutne minimum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem z Gears of War (pc) kupiłem ją dziś w Extra Klasyce, mianowicie instalacja na pasku postępu trwa 5-6s

w tym czasie rozpakowywane jest coś na dysk "C"następnie po wypełnieniu paska instalator się (chyba) zawiesza i w informacj nad paskiem postępu pokazuje się komunikat: "Instalowanie składników gry. Proces zajmie trochę czasu."

Czekałem bite półtorej godziny i nic,

:starwars:

Muszę dodać że wcześniej na tym kompie grałem w tą grę (pożyczona) i wszystko było ok...

Do tego sprawdzałem płytę na innym sprzęcie jest to samo :confused:

Wymieniłem płytę w sklepie i nadal dzieje się ten sam błąd

Mój komp to:

Windows XP Service pack 3 (service pack-a zainstalowałem, może to jest problem? :sad: )

2 Gb RAM

Intel Core 2 Duo CPU E6750 2,66 GHz

ASUS P5K-E Motherboard WiFi-AP Edition

GeForce 8600 GT

POMOCY!!!!!!!!!!!!

:starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Service Pack pewnie nie....ja mam też XP SP3 i nie mam problemów z instalacją.Zadźwoń i sie zapytaj na infolinię tam Ci powiedzą.Ja tak miałem z GTA:VC właśnie ze Złotej Kolekcji i okazało się że jakieś stery są za stare....:)Naprawdę spr. bo warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Witam. Czy na moim:

-Intel PDC 2.0 GHz x 2

-Palit 8600gt Sonic+ (256mb ram)

-2.0 gb RAM

rusze gra Batman Arkham Asylum?? Chodzi mi o jakieś w miarę sensowne detale i dobra płynność (25-25 fps).

Co do GTA IV na moim 8600 GTA śmiga w 1024x768 w low/med ( z podkreśleniem na low ) w jakichś 25fps. Wiem, że to trochę dziwne, ale tak jest. :D

EDIT: Dema Batmana nie ściągałem, bo przy moim łączu te 2 gb to by było jak stąd do wieczności. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba, czas zrobić porządek ;|, taa.. :D

Altair1404, ruszy spokojnie na średnich. Do wysokich mocniejsza karta by sie przydała. (mógłby być ten sam model, ale 2x więcej RAM"u.)

Assire - Fuel ci nie ruszy... Ruszył? Masz szcęście (bo ogólnie proc za słaby). Demo ruszyło to i pełna też powinna.

Cebi666, nie na minimalnych. Wszystko na średnich, no, Prototype to nie wiadomo, bo teoretycznie w wymaganiach się zgadza (z tą kartą to bujda, że musi być 7800), ale gra różnie chodzi. Choć na minimalnych powinien ruszyć bez zacięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...