Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Każdy ma swoje zdanie, ale czy miałeś kiedyś taką karte co ci pierdziała itp. Moim zdaniem bez oddzielnej karty graficznej się nie da nic zdziałać. No chyba, że nie lubisz grać to wtedy rozumiem. Ale jedną kartą wadliwą nie można się zniechęcać. Ja swoją mam już prawie 2 lata i nic nie robie, tylko gram, gram, gram :)

Teraz miałem coś zrobić, ... ale kupiłem sobie PSP. :laugh: I masz rację, nie potrzebna mi karta do grania w :

Heroes V

Quake Live

Godfather

+ czasami jakaś inna

Także ja nie gram w gry , więc mi takowa niepotrzebna, a co do dźwięków, oczywiście mniej hałasu sprawia urządzenia którego nie ma choć najwięcej wyje u mnie wentyl na procku i z zasilacza też dmucha jak dla mnie czasami denerwujące pomimo wieloletniego przyzwyczajenia z Modecomem GT. Co do tej karty, miałem geforce 7300 gt, radeona x800 , ta ostatnia była strasznie hałaśliwa, i jeszcze były z nią problemy. Wtedy sobie odpuściłem, nie mam karty, i teraz to sobie umarzyłem neetboka. PSP jest fajne bo małe, a takiego netbooka mogę zabrać gdzie chcę a i w łóżku by się elegancko grało. Dlatego u mnie sprawa pc jest brosta, 900 zl i cały złożony. "10" cali , psp ma tylko 4,3 :confused:

Ciekaw jestem czy zagrałbym , w co wątpie na takim atomi 1,8 ghz , w herosa V.

I ostatnia rzecz, najnowsze płyty główne potrafią i odpalić całkiem świeże gry także mnie by to wystarczyło, chociaż za 200 zl ma się geofrca 8800 gs więc i tak sensu nie ma, to już zależy od upodobań ludzi i zamożności portfela. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie, czy na takim sprzęcie pójdzie Silent Hunter 4

Athlon 64 3000+

1GB RAM

GeForce 7600GS

Win XP SP2

3 część działa nawet na wysokich, ale jak oglądałem obrazki i gameplaye z 4 to grafika sporo ulepszona. Ustawienia nie muszą być wysokie i oczywiście bez antyaliasingu, chodzi mi czy w ogóle będzie płynnie chodzić w 1024x768.

Sprawdzałem na Can you run it i było między minimum i recommended, ale wolę się spytać, bo już ze 2 gry z takim wynikiem działały gorzej niż inne wykryte poniżej minimum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzą mi gry z natepujacej listy

1.Assassin's creed(wiem ze to nie mozliwe ale zapytac sie nie zaszkodzi)

2.gta IV(wiem ze to nie mozliwe ale zapytac sie nie zaszkodzi)

3.ma.ss effect

4.Batman: Arkham Asylum

5.pure

6.Street fighter IV

7.Kane & lynch dead mam

8.saints row 2

9.the club

10.bionic commando

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie, czy na takim sprzęcie pójdzie Silent Hunter 4

Nie bój żaby! Na średnich detalach przy rozdzielczości 1024x768 powinno chodzić bez problemu. Jedynie sprawiać kłopot może 1GB ramu, przeszkadza to m.in. kiedy na tle znajduje się dużo obiektów, bądź kiedy przyspieszamy "wędrówkę" naszej łodzi podwodnej po oceanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kislu28:

1. nie, a przynajmniej nie będzie komfortowo

2. nie, ogólnie za słaby komp

3. tak, na min. - śred.

4. no nie wiem, być może na min., ale słaby proc, może jakbyś te 1 GB RAM'u dokupił....

5. tak, na min. - średnich

6. masochizm, grać bez tła i w dodatku w zwolnionym tempie

7. na min. - średnich

8. nie

9. na min. - średnich

10. nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów rupieć, sam mam taki sam sam zestaw, tylko gorszy o to, że Athlon 3000, a nie 3200 ,ale za to lepszy o to, bo mam 256 MB w karcie, a to w tym przypadku robi sporą róźnicę. Ile w karcie bitów? 128? Ale jeśli to DDR3:

AC: niekomfortowo, gra się lubi wysypywać przy ostrzejszych zacięciach, ale zdarzają się momenty, kiedy jest całkiem płynnie, grałem na detalach średnich w 800 x 600

PoP: minimalne, ale tekstury wysokiej-rozdzielczości, 800 x 600, gra chodziła bez zarzutu, jedynie gdzie nie gdzie przy Konkubinie rwało, ale to sporadycznie.

SF IV - nie wiem, ale myślę, ze te 60 fpsów wraz z tłem chyba będzie się dało uzyskać, min. i 800 x 600, ale jednak, bo poniżej 60 gra jest coraz wolniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV - średnie, według oceny gry to tak 75 %. Jakie 75 %? Coś tam właśnie jest w ten sposób określane i jest to związane z poziomem grafiki, ale co i jak, to już nie wiem.

Protoype - średnio - wysokie, aczkolwiek Prototype na PC lubi mieć czasami "skoki" płynności, ale to CZASAMI

Crysis Warhead - wysokie

Bionic Commando - tam nie da się zmienić ustawień graficznych, gra ci będzie chodzić płynnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To masochizm. Akurat na HD 3200 nie odpalisz na nim komfortowo gier nowszych niż z 2007 roku, chyba że są oparte na Source. a i nie liczyłbym na to, ze byłyby odpalane płynnie, a przynajmniej te bardziej wymagające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA 4 pójdzie mi w niskich detalach na ATI Radeonie z 1,5 GB DDR3, procku 2,2 GHz i pamięci 1,5 GB RAM-u i sm 3.0? Sorry, że podałem info o moim systemie tak nieprofesjonalnie, ale jeżeli chodzi o sprzęt to jestem baaardzo zielony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...