Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rimmel

Mysz optyczna i każdy inny gryzoń komputerowy

Polecane posty

1.Która mysz jest lepsza? (nie licząc ceny)

A4tech X718

czy:

Logitech G5

Czy jest to duża różnica i czy warto dopłacać do tej droższej (jest ta będzie lepsza).

3. Co oznacza, że myszka jest laserowa, ale niestety nie optyczna? (w jednej z recenzji X718 tak pisało)

Myszka ma służyć PROgamerowi (no dobra, może jeszcze nie PRO, ale po wakacjach :) do naiwaniania w COD4 (COD2), czyli w ogóle do FPSów

Liczę na kilka wypowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey nie aktualne, wybrałem deathaddera :)

Teraz poszukuję jakiegoś mousepada do niej w cenie maks 30zł.

Dobrym wyborem będzie A4Tech X-750F (2500dpi, cena ok. 70 zł) albo ww. DeathAdder.

weto! Niestety ten sensor jest do kitu.... 125Mhz. Jak nie wierzycie to porównajcie ją z, no właśnie DaethAdderem. DA będzie znacznie lepszy (inna sprawa że dwa razy droższy, ale... warto!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wytrzasnołeś te dodatkowe 350MHz?

Aha tu kawałek recki:

prócz wyżej wymienionych wad,nie dostrzegłem jeszcze żadnej oprócz tego,że dłoń nie leży cała na myszce i jeszcze jednej która na dłuższą metę dyskwalifikuje mysz,jeśli chodzi o rozgrywki sieciowe...

Palec mały znajduje się poza myszką,spychany przez palec serdeczny.Jednak podczas codziennej pracy z myszą nie zwraca sie na to uwagi.Szkoda też,że po pewnym czasie użytkowania myszy dłoń jest spocona.Warto jednak przed zakupem dopasować mysz do dłoni,aby nie było później komplikacji.

Co z tym mouspadem do 30zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Poszukuje nowej myszki do komputera.Myszka będzie służyła do wszystkiego: net,fps-y,rpg itp. Zastanawiam się pomiędzy firmą Razer i Microsoft.Chce aby mi na długo służyła była szybka i wygodna.

Moje główne faworytki to :

Razer

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=7548 - Diamondback 3g

http://www.3kropki.pl/product.php?id=3274 - DeathAdder

Microsoft

http://www.neo24.pl/index.php?target=produ...uct_id=-4894212

Pomóżcie!!! Czekam również na inne ciekawe propozycje-budżet 150zł:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem (czyt: mały) ostatnio dostałem myszkę: A4TECH model X-705FS zainstalowałem sterowniki .. skalibrowałem i tego typu rzeczy aż tu nagle ... włączam sobie armies of exigo (gierka z poprzedniego numeru) ... i zauważam ze przy każdym większym ruchu gra sie POTĘŻNIE TNIE ... jak wiadomo w RTS trochę szybko sie rusza myszka wiec problem jest wkurzający ... używajac starej myszki nic sie nie działo i kampanie szły gładko. To samo w gierce z aktualnego numeru Air Shark 2 - ruszanie mychą = zawiecha << na szczęscie tylko w menu było potrzebne ... po pulpicie i mozilli śmiga pięknie a patrząc na przeciążenie procesora widzę że nieźle skacze podczas szybszych ruchów... oto mój komp:

AMD Atlon64 x2 4400+ [AM2] BOX 65W

Pamięć 2 x 1GB DDR2 PC5300 667MHz

grafika GForce 8600 GT MSI 256MB PCI-E

Z góry dzięki za pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otorz mam nastepujacy problem: od pewnego czasu moja mysz zaczela blokowac sie na chwile albo na stale przezco musialem wielokrotnie resetowac kompa, albo mysz zaczyna nieraz wariowac latajac po calym ekranie i wykonywac niechciane przezemnie akcje typu otwieranie jakiegos folderu itp. Pozyczylem inna myszke od znajomego i ona tez sie tak zachowywala. Czy to mozliwe ze 2 myszki mialy taka sama usterke techniczna czy problem tkwi w czym innym??? Pierwsza myszka czyli moje jest laserowa a ta pozyczona od kolegi jest z kulka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...