Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Rebusy II

Polecane posty

wuk100900009.jpg

Słaabooo. Wszyscy źle. Podpowiem ładnie, iż tym można scharakteryzować jedną, ważną postać i jego "mieszkanie". Ale prosze o wytłumaczenie, tak jakby co. :)

Kiro - Może, nie przeczę, że ktośtam mieszkał w teatrze. :) Acz tym obrazkiem, prócz "mieszkania" (cudzysłów!) określamy także postać... Chyba, że Cohen był, np. aktorem, to zwracam honor. Tak czy siak, to nie to.

Kondzioss - a mi się to kojarzy z niepełną odpowiedzią :dry: Jakiekolwiek wyjaśnienie?

HNSM - też nie. :C Jutro dam podpowiedź, jak nikt nie odpowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: Devil May Cry 4 i dwie różne "wersje" Dantego - ten normalny i ten mroczny (czy tam demoniczny) - w sumie tacy sami, jak dwie maski teatralne wyżej... jak to się mówi... Dante w tej części DMC-ja ma Swoje "odbicie w lustrze" no i można to nazwać Jego "alter ego"... No tak można to kojarzyć. :) No i jedna jest smutna, druga wesoła - też pasuje pod dwa "różne" oblicza Dantego... chyba, że źle to interpretuje... (nie grałem w serię DMC, lecz to charakterystyczne "coś" kojarzę z czwórką) ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że kojarzy mi się z Vampire TM: Bloodlines i kochanymi siostrzyczkami. :wub:

Potrzebne wyjaśnienie? Siostry mają skrajnie różne charaktery, ale dzielą jeden pokój i te różnice widać też w wystroju pomieszczenia. Tyle mogę napisać bez spoilowania. Oddaję jakby co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długo się to trzyma...

Chodziło mi o TES4: Drżące Wyspy.

Maska tragedii i komedii idealnie odwzorowuje Sheogoratha i jego charakter, a także "mieszkanie" - królestwo, Manię i Demencję, czyli 2 różne strony. Wesoła i smutna.

A podpowiedź? Sheo był królem w końcu... Tak jakby.

Niech zada ktoś dowolny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...