Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Rebusy II

Polecane posty

Hmm... Uznam Ci, bo chodziło mi o Devil May Cry (całą serię), ale wytłumaczenie jest zupełnie inne. Pierwszy obrazek: Dante's Inferno - gra toczy się w piekle, a w piekle - wiadomo - jest diabeł. Drugi obrazek: kropla spadająca do wody miała symbolizować łzy :trollface: No, ale jakoś trafiłeś i zadawaj;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z chęcią przejmę ->

troszkę trzeba pogłówkować i pokombinować ale da się to rozwiązać.

EDIT: wahadlo200 - byłoby zbyt proste więc nie. Nie bawiłbym się w skojarzenia tylko w tytuły :wink:

Dante12 - też nie

HacKNSlasHMonsteR21 - niet, niet :P edity też nie trafiły

podpowiedź #1: dzieła związane z tymi artystami wskazują dokładny tytuł gry.

podpowiedź #2: jak już wiadomo jest to K.Perry więc ona śpiewała taki jeden 'hit' i nie chodzi o "I kissed a girl" :) pamiętacie w którym teledysku wystąpił różowy rower ?

podpowiedź #3: facet na zdjęciu to aktor o inicjałach R.d.N

post-125056-1304694212_thumb.jpg

post-125056-1304694222_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dzieła powiadasz? Katy Perry jest piosenkarką, drugi Pan na fotce to pewnie jakiś aktor (nie wiem kto dokładnie), tak więc...

strzelam, że może chodzić o pewien dodatek do Simsów, a mianowicie The Sims: Superstar(???) - można tam zostać piosenkarką, aktorem albo inną słynną gwiazdą w showbiznesie... :P, tak jak ów dwie osoby na fotkach... :rolleyes:

--------------------------------------------------------------------

@edit - aha... może chodzi o piosenkę "I kissed a girl", ewentualnie piosenka "Fireworks" - tylko do czego pasują fajerwerki albo całowanie? Fajerwerki to pasują pod jakąś rozpierduchę ale w niektórych grach, to czasami można zrobić nie małą rozpierduchę...

Może Wiedźmin - Triss pasuje pod słowo "kiss" (pierwsza piosenka, którą wymieniłem) + druga fotka może się kojarzyć z tym, że Geralt tak po męsku czyli z gołą klatą walczył np. w barze w bójkach (:P), no i w ogóle On to pewnie "paker" jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej największy hit to "I kissed a girl" a na drugim zdjeciu jest kadr z Sherlock'a Holmes'a, którego to grał ten aktor (Robert Downey Jr.) jednak coś mi się pomylilo i nie moge sobie przypomniec co to za aktor, lecz nie wiem jak to może się układać w tytuł gry. BanQ chce jeszcze podpowiedź, chociaż jedną :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert de Niro w filmie Przylądek Strachu (Cape Fear).

Cape Fear jest to nazwa jednego z aktów w grze Kurs: Wyspa Skarbów (Destination: Treasure Island).

Co do Katy Perry to ona śpiewała chyba coś o ;piratqach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ altair - a jakaś skromna interpretacja? zresztą mniejsza, i tak źle :P

primo: ten ludek to logo czegoś (a właściwie część loga)

secundo: między księżycem a wodą jest plus - nie bez przyczyny

@ dave - do mojego rebusu fale pasują ;) podpowiem tak: jak księżyc oddziałuje na wodę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział Moonbase Alpha - moon -> księżyc .. kurcze tylko te fale nie pasują i base - baseball bo ten ludek to logo drużyny Cincinnati Reds

EDIT: to chyba wiem -> Men of War: Red Tide - przypływ a red-karmazynowy bo ludek z drużyny Redsów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...