Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Rebusy II

Polecane posty

Piosenkarka Oceana + procesor (CPU) + buty (shoes, boots) - dokładniej to szpilki są, które są "really beautiful" = hmm... Oceana kojarz się ze śpiewaniem, buty z tańcem, procesor = coś z procesem (chodzi o np. proces produkcji czegoś lub proces sądowy)...

...może Crysis 2? Gra bardzo ładna - jak te buty i Oceana + został on storzony na silniku graficznym Cry Engine 3,975 (jakoś tak) czyli: końcówka z napisu na procesorze: "sis" >>> Crysis + ten numer z procka: 3 - pasuje pod numer silnika graficznego Cry Engine 3 + a ów silnik daje efekty tego, że gra jest bardzo ładna (jak te buty wyżej) a z Oceaną mi się teraz skojarzyło, że ma piosenkę "Cry cry cry" - co widać na fotce z wideoklipu z nią, a słowo "Cry" ewidentnie pasuje zarówno do Crysisa 2, jak i silnika na którym został stworzony - czyli do Cry Engineu 3. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HacKNSlasHMonsteR21 - zwariowałem, jaka rozbudowa odpowiedź, ale jaka za to prawidłowa. Chodziło mi o : Cry cry cry + sis - ten napis, nie wiedziałem nawet że to procek + 2 - dwa buty. A buty i Oceana są jak słusznie zauważyłeś bardzo piękne jak Crysis :wink:

Zadajesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, coś podobnego co poprzednio:

+

bee_gees.jpg = ???

PODPOWIEDŹ: Kto to jest na pierwszym obrazku - ten pan z zakrytą twarzą? Ogólnie - chodzi o zespół

PODPOWIEDŹ 2: Tytuł gry składa się z dwóch słów

PODPOWIEDŹ 3: Trzeba te dwa słowa "połączyć" w jedno = tytuł gry

PODPOWIEDŹ 4: Trauses = spodnie

@Kondzioss - O.o A jest taka gra? Nie...

PODPOWIEDŹ 5,6: Spodnie to inaczej + to, że osa i kobieta mają jedną wspólną cechę - jaką? ;) (Poprawiłem obrazki w kolejności, po której powinniście zgadnać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Daję odpowiedź: Chodziło mi o grę Portal - pierwsze to spodnie, inaczej portki (tak po potocznemu ;)) + Bee Gees - bee = ang: pszczoła ale trzeba byłó skojarzyć to z osą, ponieważ się mówi, że kobiety mają "talię osy", co nam daje rozwiązanie w połączeniu tych dwóch słów >>> por + talia = Portal :)

=================

Zadam coś nowego:

REBUS SKOJARZENIOWY:

witch-hat.jpg + okladka-200.jpg = dwa słowa się składają na tytuł gry

Podpowiem: gra jest pełna humoru i odnosi się do wszystkiego "z przymrużeniem oka" ;)

Podpowiem znowu: drugi obrazek odnosi się raczej do humoru zawartego w grze, aniżeli tytułu gry - po prostu... chodzi o to, że ów kierowanie postacią/ami czasami sprawia "problemy" i w wniosku z tym, jest pełno zabawnych sytuacji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicka ?

Edit: Napisałem edit po odpowiedzi, by mnie ewentualnie nikt nie uprzedził.

W Magicke nie grałem, znaczy się wszedłem tam do menu ale cięła się strasznie, chyba nawet jak zmniejszyłem rozdzielczość i takie tam, ale widziałem pewien filmik na youtube i wiem, że twórcy do tej gry dodali poczucie humoru, ta czapka, czy kapelusz mi się z czarodziejem kojarzy

,,po prostu... chodzi o to, że ów kierowanie postacią/ami czasami sprawia "problemy" i w wniosku z tym, jest pełno zabawnych sytuacji. smile_prosty.gif "

W tej grze możemy ciekawie łączyć czary, może te problemy to pomyłki w kliknięciu jakiegoś czaru do połączenia, przez co wychodzi coś, czego się nie spodziewaliśmy, albo byśmy nie chcieli czy coś.

Szkoda, że tak mi się ta gra tnie po pograłbym sobie w nią :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicka ?

W Magicke nie grałem, znaczy się wszedłem tam do menu ale cięła się strasznie, chyba nawet jak zmniejszyłem rozdzielczość i takie tam, ale widziałem pewien filmik na youtube i wiem, że twórcy do tej gry dodali poczucie humoru, ta czapka, czy kapelusz mi się z czarodziejem kojarzy

Tak. Czapka kojarzy się z magią i czarodziejami, którymi to gramy w Magice - a "trudno" jest, to wiadomo, że magowie zawsze mają "najciężej", choćby nie wiadomo jak się starali - a humoru w grze dużo: zwłaszcza z tekstów i różnych sytuacji w grze - i ogólnie to są jaja na całego, jak się przechodzi grę przez multi w 4-rech w co-opie. :):cat2:

Zadajesz :)

Szkoda, że tak mi się ta gra tnie po pograłbym sobie w nią :(

To tylko tak na początku - to przez szybkość internetu, też tak mam ale potem jest normalnie (jakby co, pisz PW). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackReno oraz Bajsido dobrze :)

Chodziło mi o coś takiego:

Obrazek 1: Plan jakiegoś miasta w Neverwinter Nights 2 istnieje miasto Neverwinter

Obrazek 2: Nights, po prostu

Obrazek 3: 2, również po prostu

Wychodzi Neverwinter Nights 2 ;]

JackReno byłeś szybszy, zadajesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...