Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Kacik staruszka :)

Polecane posty

Gość nihil_novi
Więc była taka gra Setlers 1 na 4 dyskietkach :D jak zobaczyłem intro to mnie zwaliło z nóg ! Jakaż to była wspaniała grafika ! Intro jak bajka :>

Setlers - tez pamiętam!, cóż to była za códowna giera!

A pamiętacie te zdjęcia żołnierzy z Cannon Forder?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Heheheh

Dla mnie seria Mortal Komabt to najbardziej kultowa seria w historii gier. Grałem we wszystkie części, pykałem kompa na wzystkich pzoiomach, robiłem te wszystkie sztuczki, echhh, te czasy... od jakiś 2 lat już w Mortale nie pogryam. Z MIDWAY odeszli najlepsi, którzy tworzyli postacie i to wsysztko..MK na PCta to już przszłość :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią pograł w MK ale teraz nie amm z kąd wykombinowac trilogy :(

A co do Montiego to musimy Męczyć Sumga i Konika ;), możemy nawet im przynieść PŁOTEK ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności zaczniemy na nich krzyczeć:ni ni ni. I będzie po sprawie. A z Mortala to największą sympatię mam do jedynki, bo była pierwsza, ale najwięcej grałem w 4. Wszyscy mówią, że do kitu, a mi się spodobała. I basta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem posty i mam ochotę zapytać o coś, co z pewnością jest w stanie wywołać okrzyki zachwytu wśród "staruszków" Kto z Was pamięta kolejne wersje: C64, Amiga i PC, gierki zatytułowanej Stunt Car Racer (dla przypomnienia - ścigałka po odlotowych murach)... Jej, ileż ja czasu przy niej straciłem i ile szyb potłukłem... A jak wspaniale grzały się wyloty turbodopalacza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem posty i mam ochotę zapytać o coś, co z pewnością jest w stanie wywołać okrzyki zachwytu wśród "staruszków" Kto z Was pamięta kolejne wersje: C64, Amiga i PC, gierki zatytułowanej Stunt Car Racer (dla przypomnienia - ścigałka po odlotowych murach)... Jej, ileż ja czasu przy niej straciłem i ile szyb potłukłem... A jak wspaniale grzały się wyloty turbodopalacza...

ja pamiętam wiele ścigałek na stare maszyny, ale tej akurat nie :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gadacie o scigalkow i mi sie przypomniala 1 megasne mianowicie Micro Machines na Pegazusa ta gra byla nieasmowita, dla niej dzis bym se nawet zagral na Pegazusie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy
Tak gadacie o scigalkow i mi sie przypomniala 1 megasne mianowicie Micro Machines na Pegazusa ta gra byla nieasmowita, dla niej dzis bym se nawet zagral na Pegazusie :)
Witka :!: :!:

Pamiętam , grałem w nią na informatyce

( bodajże w 1 klasie technikum )

na Pentiumie 200 :wink:

Specjalnie wyjeliśmy klawisze kursorów z klawiatury

i przełożyli odwrotnie , bardziej "ergonomicznie" :D

Ta klawiatura do tej pory jest w takim stanie :wink:

Pamiętam także jak graliśmy w GTA na sieci :wink:

Profesor informatyki :

- Kto mnie rozjechał :?:

A ja zawsze odpowiadałem :

- Chyba ja :)

To były czasy ..........

Miło jest wracać do nich pamięcią :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie te zdjęcia żołnierzy z Cannon Forder?

No raczej:) W ogole klimat tej gierki byl zarombisty!! Zwlaszcza po zakonczeniu misji gdy wyswietlala sie lista poleglych... takie dajace do myslenia... jak dla mnie najlepsza gra na amige w jaka mialem okazje pograc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We are the knight's who says NI !

CO do aigo to była tam taka ścigałka i grałem w 3 część, wiem jak się napalałem że mam dość kasy aby kupić dopalacz :D, potem 6 stopniową skrzynie biegoof :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Muzicjohn
a KTO Ppamięta Dynę, albo Skyroads? te gierki wymiatały

Taaak...Skyroads bylo bardzo fajne, ale jakos tej gry nie pokochalem, za to Dyna...przechodzilem ja jush nawet nie wiem ile razy...ostatni raz nawet calkiem niedawno, ale Dyna to przede wszystkim MULTIPLAYER!:D Ah...tryb battle jest po prostu nie do pobicia. Zwlaszcza z czachami:D. Ah...gralo sie, gralo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gadacie o scigalkow i mi sie przypomniala 1 megasne mianowicie Micro Machines na Pegazusa ta gra byla nieasmowita, dla niej dzis bym se nawet zagral na Pegazusie :)

a ja pykałem w MM2 na komp (jeszcze wtedy Pentium 100 :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Taaaaaaaaaaaaaak :D pamiętam te zagrywanie się do nocy w multiku :D kto kogo prześcignie, kto bedzie miał więcej żyć i dalej zajdzie :D

I tak zawsze z tatą wygrywałem ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Taaaaaaaaaaaaaak :D pamiętam te zagrywanie się do nocy w multiku :D kto kogo prześcignie, kto bedzie miał więcej żyć i dalej zajdzie :D

I tak zawsze z tatą wygrywałem ^_^

mario RULEZ.

najlepsza gra na pegasusa w jaką kiedykolwiek grałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...