Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Kacik staruszka :)

Polecane posty

Gość Muzicjohn
Było też (...) stunt (...) oraz obie części prechistoryka

Ooooo taak! Rany...ile ja gier pominalem w mojej wyliczance:D. Stunt to byla po prostu swietna gra! Pieciu przeciwnikow do wyboru, rozne tryby, mnostwo samochodow(mozliwosc zmiany koloru). A do tego pelne 3D, swietna muzyka(:D) i EDYTOR POZIOMOW. Tak...to to co tygryski lubia najbardziej. Codziennie robilem sobie nowa trase...Najczesciej taka, zeby komputer nie mogl jej ukonczyc:D. Yeyku...to byla taka stara gra, a np.: byla mozliwosc jezdzenia gdzie Ci sie zywnie podoba! Nie ma zadnych niewidzialnych barier! Oprocz tego takie smaczki jak woda, wzgorza, czy oczywiscie roznego rodzaju przeszkody(murki, wyskocznie, trzy rodzaje podloza, petle). Nie mozna takze zapomniec o wspanialych dodatkach upiekszajacych(domki, korty tenisowe, wiezowce, sklepy, itp.). Ahh...to byla swietna gra! Pamietam tez moment jak jakims cudem przewrocilem sie do gory kolami:D i jezdzilem przez chwile w takiej pozycji:D!(po chwili pekla mi szyba:D). A prehistoryk! Hah...ja bylem za maly wtedy i ledwo przechodzilem pierwsza plansze(trudne to jak chol...ewka...), ale uwielbialem patrzec jak moi bracia w to graja. Eh, to byly czasy:D. Aha...przypomnialem sobie jeszcze jedna niesmiertelna gre(ostatnia ja przechodzilem:D) jaka jest DYNA BLASTER. Ah, ten multiplayer z ,,czachami''. Ludzie...kocham stare gry:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek13j6

Kiedyś w cda ktoś napisał, że w stare gry lepiej nie grać po kilku latach, bo mogą okazać się nie tak cudowne, jak je zapamiętaliśmy... Nie tyczy się to wszystkiego, ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daevaorn

Jeśli chodzi o gry to najlepiej wspominam gry na Playstation :) GT1 GT2 przerastaja Colina i spolke do tej pory, ale konsolka sie rozwalila :| Przerzucilem sie na peceta i musze stwierdzic ze lepiej sie gra w RPG i strategie. Samochodowki na blaszaka to troche kicha no ale jest jak jest :) To samo sie tyczy SH1 i SH2 w jedynce na PSX bylo czuc chyba lepiej klimat niz w dwojce. Takich przykladow jest wiele gdzie mozna pokazac stare gry lepsze od nowych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA pamietam jak kiedys przyszedlem do kumpla patrze a tam stoi 1mb Amiga CD. Szybko poprosilem zeby wlaczyl mi jakas gierke i tak sie szczesliwie zlozylo ze ta gierka to byl "Another World". Raaaaaany normalnie szczena mi opadla ja zobaczylem to intro a potem jak zagralem- no cud, miod i orzeszki. Chyba zadna inna gra (no moze Prince of Persia ) nie zrobila na mnie takiego wrazenia :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś pegazusa i była tam swietna gra wyścigowa! Realizm był spoko :D . Grywalność też :twisted: . Niestety nie pamiętam jej nazwy. A może ktoś pamięta? Mario również był świetny, a Tank to już klasyka pegazusa!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość człowiek_z_marsa
Choć kiedyś gry robiono dla przyjemności , nie tak jak teraz rzeby sprzedać milion kopi w dniu premiery. Już niewiele jest takich ludzi jak Monolux , niestety.

Zgadzam się z kolegą. Teraz gry są robione tylko zeby sprzedac jak najwiecej egzemplarzy, po prostu zamiast gry liczy się rozwinięta kampania reklamowa... nie po to istnieją gry. Gry nia mają być tylko i wyłącznie sposobem na kasę, powinny być rozrywką dla ludu (naturalnie jedno nie wyklucza drugiego).

PS. Chyba Monyleux? (ale nie jestem pewien)

Molyneux. A tamto Wings na PC to pewnie Wings of Fury. Gierka była u kolegi wyczepista, ale nie umiem do dziś oderwać się od pokładu - samolot wpada mi do wody ](*,)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy

Witam :!: :!: :!: :!:

Mam stałe od ponad dwóch tygodni , więc nadrabiam zaległości .

Po pierwsze gra Fallout 2 :

Kiedyś w CD-Action zamieściliście pełną wersję tej wspaniałej gry .

CD-Projekt zlokalizował tą grę

( była dostępna wtedy , gdy ukazała się w waszym czasopiśmie ) .

Mam więc prośbę :

Dużo waszych czytelników posiada tą grę w wersji angielskiej i nadal

w nią gra , więc miłym prezentem byłoby zamieszczenie na Cover-CD

łatki polonizującej Tą grę . Można by też wprowadzić stały dział

" Polonizacje " ( taki jak np. Bonus 1 lub Bonus 2 )

i zamieszczać w nim polonizacje do nowych ( GTA 3 VC itp. )

oraz starych ( Fallout 2 , obiecana łatka do Mobility ) gier .

Dziękuję za Uwagę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carl Lewis Challange na star? Amigę... ech, co to była za gierka...

A Wings na Amige??? Ech, skonczylem wojne z 300 zestrzeleniami na koncie... Normalnie chyba kupie jakas A600 zeby znow w to pograc...

Heh - a miales kupic juz jakis czas temu. :P Swoja droga - Wings to byla boska giera, ale w owych czasach takich bylo znacznie wiecej. Moj Boze, ilez to czasu stracilem na gre w Pirates! (nie ukonczylem, niestety, moze ktos wie, gdzie dokladnie znajdowala sie siostra bohatera? :]), czy Centuriona (w sumie nie przepadam za strategiami, ale mozliwosc skopania Brytom tylkow doborowymi oddzialami rzymskimi... ech).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Muzicjohn
(...)ta gierka to byl "Another World".

Wlasnie...Another World. Ta gierka tez mnie powalila. Tam co chwile sie cos dzialo...z kazda chwila gry trzeba bylo robic cos innego, zadnej schematycznosci! Jak mialem te gre kiedys, to konczyla sie na smutnym napisie ,,insert disc 2'' or somfink lajk dat :(. Potem, po kilku latach, sciagnalem pelna wersje z internetu i przeszedlem cala. To byla swietna giera. Te filmiki, te dzwieki, ta fabula. Ah:D.

Aha...Centurion to tez byla swietna giera. Qrde, prawie nigdy sie nie dalo zalatwic sprawy pokojowo:D. Pamietam tez taka gre jak Stratego. Ostatnio widzialem w sklepie planszowe wydanie tejze gry. Cos jak szachy polaczyc z chinczykiem:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do Smugga: czy ten text mialby szanse dostac sie na lamy?

Na lamy czy łamy? :)

No nie wiem, po pewnych szlifach, kto wie?

coz, przypuszczam ze na łamy :).

o jakie szlify konkretnie chodzi? wszystko sie da zalatwic :)

Prosba! Piszcie tez cos o moim texcie. Plizz. Chce sie dowiedziec, czy sie ze mna zgadzacie, czy moze nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Witam :!: :!: :!: :!:

Mam stałe od ponad dwóch tygodni , więc nadrabiam zaległości .

Po pierwsze gra Fallout 2 :

Kiedyś w CD-Action zamieściliście pełną wersję tej wspaniałej gry .

CD-Projekt zlokalizował tą grę

( była dostępna wtedy , gdy ukazała się w waszym czasopiśmie ) .

Mam więc prośbę :

Dużo waszych czytelników posiada tą grę w wersji angielskiej i nadal

w nią gra , więc miłym prezentem byłoby zamieszczenie na Cover-CD

łatki polonizującej Tą grę . Można by też wprowadzić stały dział

" Polonizacje " ( taki jak np. Bonus 1 lub Bonus 2 )

i zamieszczać w nim polonizacje do nowych ( GTA 3 VC itp. )

oraz starych ( Fallout 2 , obiecana łatka do Mobility ) gier .

Dziękuję za Uwagę :)

taaak ! podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami ;) ! jak jeszcze polo GTA VC możecie odpuścić, tak polonizację Fallouta ('ów) BARDZO by się przydała. Wiem, że podobno wymyślono już coś takiego jak słownik, ale jednak przyjemniej się gra, gdy texty są po polsku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy
Witam :!: :!: :!: :!:

Mam stałe od ponad dwóch tygodni , więc nadrabiam zaległości .

Po pierwsze gra Fallout 2 :

Kiedyś w CD-Action zamieściliście pełną wersję tej wspaniałej gry .

CD-Projekt zlokalizował tą grę

( była dostępna wtedy , gdy ukazała się w waszym czasopiśmie ) .

Mam więc prośbę :

Dużo waszych czytelników posiada tą grę w wersji angielskiej i nadal

w nią gra , więc miłym prezentem byłoby zamieszczenie na Cover-CD

łatki polonizującej Tą grę . Można by też wprowadzić stały dział

" Polonizacje " ( taki jak np. Bonus 1 lub Bonus 2 )

i zamieszczać w nim polonizacje do nowych ( GTA 3 VC itp. )

oraz starych ( Fallout 2 , obiecana łatka do Mobility ) gier .

Dziękuję za Uwagę :)

taaak ! podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami ;) ! jak jeszcze polo GTA VC możecie odpuścić, tak polonizację Fallouta ('ów) BARDZO by się przydała. Wiem, że podobno wymyślono już coś takiego jak słownik, ale jednak przyjemniej się gra, gdy texty są po polsku :)

Witam :!: :!: :!: :!: :!:

A więc Smuggler :

Proszę o odpowiedź , czy da się coś z tym zrobić :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Muzicjohn

CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!! CHCEMY POLONIZACJI FALLOUTA 2!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy

:-$ Witam znowu :!: :!: :!:

A więc Smuggler jak będzie :?: :?:

Proszę o odpowiedź , czy da się coś z tym zrobić

( to byłby bardzo miły prezent dla stałych czytelników )

:?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zamiast jednego małego dema taka kinowa polonizacja

gry Fallout 2 . Proszę o rozważenie tej prośby .

Forumowicze :!: :!:

W jedności siła :!: :!:

Proszę o przyłączenie się do prośby :) :) :)

Sam nic nie zdziałam , ale im nas będzie więcej ,

tym mamy większe szanse :!: :!:

Mam pomysł :

Jako drugi post zamieszczam prośbę

( wystarczy ją zacytować i napisać jeszcze raz ten sam tekst -

sami zobaczycie , co z tego wyjdzie :) ) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę redakcję o rozważenie sprawy

zamieszczenia na Cover-CD łatki polonizującej napisy w grze Fallout 2 :idea:

PODPISUJĘ SIĘ RĘKAMI, NOGAMI, USZAMI, OCZAMI, USTAMI I WSZYSTKIMI INNYMI PARTIAMI CIAŁA MEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

___________

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dostałem C-64 na gwiazdkę. Ech, wtedy jeszcze były kasety, a nie CD. Rypałem na nim do rana białego. A jeśli chodzi o GAMEOVERA: Z jednej strony autor ma nieziemsko dużo racji. Ale z drugiej... pamiętam, że napis game over wnerwiał mnie jak nic innego. Nie zmienia to jednak faktu, że fajniej by było, jakby gameover wrócił do gier (ostatnia gra, w którą grałem i która miała gameovera to bodaj "Głupki z kosmosu").

____________

Seks solą życia? Ależ tak! Tylko kto widział zajadać się solą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy

Witam :!: :!:

To znowu ja .

Widzę , że ktoś tu jednak zagląda , ale nie admin .

Proszę forumowiczów o odpowiedź na mój apel . :)

Ten o kinowej polonizacji Fallouta 2 - oczywiście :!: :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a pamietacie cannon fodder? To bylo cos!! Tak samo ja Diune 2 to byla prawdziwa strategia... Bez udziwnien... Trzeba bylo sie niezle wysilic zeby sobie poradzic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam

Mam stałe od ponad dwóch tygodni , więc nadrabiam zaległości .

Po pierwsze gra Fallout 2 :

Kiedyś w CD-Action zamieściliście pełną wersję tej wspaniałej gry .

CD-Projekt zlokalizował tą grę

( była dostępna wtedy , gdy ukazała się w waszym czasopiśmie ) .

Mam więc prośbę :

Dużo waszych czytelników posiada tą grę w wersji angielskiej i nadal

w nią gra , więc miłym prezentem byłoby zamieszczenie na Cover-CD

łatki polonizującej Tą grę . Można by też wprowadzić stały dział

" Polonizacje " ( taki jak np. Bonus 1 lub Bonus 2 )

i zamieszczać w nim polonizacje do nowych ( GTA 3 VC itp. )

oraz starych ( Fallout 2 , obiecana łatka do Mobility ) gier .

Dziękuję za Uwagę"

Jestem za polonizacją Falouta 2! :evil: . Można rónież rozważyć inne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a pamietacie cannon fodder? To bylo cos!! Tak samo ja Diune 2 to byla prawdziwa strategia... Bez udziwnien... Trzeba bylo sie niezle wysilic zeby sobie poradzic...

Cannon Fodder to rzeczywiscie swietna gra byla... ale tylko pierwsza czesc. W drugiej autorzy (czyli Sensible Software - mam do nich sentyment takze z powodu SWOSa) juz zaczeli cos kombinowac i wyszla slabiutka giera (jakies ufoki, fioletowe levele, skoki w czasie - no nie wiem, mnie to do gustu nie przypadlo...

Azzie -> Alea iacta est <- tak sie to pisze (ale milo, ze ktos cytuje slawne postacie historyczne :]). A juz w temacie - niestety, mojego Pegasusa sprzedalem dobra dekade temu (bo i po co w jednym domu Amiga i NES?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...