Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Kacik staruszka :)

Polecane posty

Jazz Jackrabbit (tylko jesynke) i Dyna Blaster to były zarąbiste gierki. A z BARDZO starych gier pamiętam Electro Body, to też było extra.

Oj tak, Electro Body to było coś ! Pamiętam gdy poraz pierwszy zobaczyłem amigę i wujek grał właśnie w to. Pamię tam jak powiedziałem "a co to jest?" Boshe, jaki ja stary jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

OoO tak. Jazza pamiętam dość dobrze, bardzo przyjemnie się grało..

Deluxe Ski Jumping 2.1??Wiem, o tym wszystko!!I o Jussim Koskelli także:P Jak dobrze pójdzie to na zime będzie wersja 3.0 z genialnymi wyjściami i świtną grafą(jak na 2D!). I to wszsytko robi dla ans ten młodziutki programista z Finlandii..gra wciaga i super gra się w pare osób.!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boulder Dash pamiętam z atarusa, ale to była zarąbista gra. Można było w nią grać i grać. Na Atari świetne też były wszelkij maści arcanoidy :)

Oj tak, Boulder Dash. To było coś. Czule :-D (nie brać mnie dosłownie) wspominam też Prince of Persia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
W dsj przydałaby sie możliwość gry przez sieć :lol: Ale by było fajnie zorganizować turniej Deluxe Ski Jumping 2003/2004 :wink:

Hehm widzę, że pan niedoinformowany:) Oczywiście grano przez sieć turnieje, ale na innych zasadach..miałeś określony czas, robiłeś skok, nagrywałeś replay, wysyłałeś i jak wszyscy nadesłali, to robiło się drugą serię, z tych najlepszych..wielu się tak długo bawiło, dopóki jakiś idiota nie wymyslił trainera wiatru. Jak waidomo na replayu ni pokazuje się siła, ani kierunek wiatru, więc mozna było oszukiwac i się skończyło z turniejami..

A w 3.0 bardzo ile widziana opcja Multiplayera! Nic inngo przerz cały dzień w ziemie bym nie robił tylko ciął z innymi, i oglądał ich skoki, ach te turnieje..

Leminggs achh, te wspomnienia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi hmm całkiem niezły pomysł.....w kadym razie mie się marzy przygodoofka w klimatach Moty Pythona ! albo przygodoofka South Park !!

hehe normallny "downfall" by bł ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi hmm całkiem niezły pomysł.....w kadym razie mie się marzy przygodoofka w klimatach Moty Pythona !

Już jest: kilka lat temu wyszła filmowa przygodówka na podst. Sensu Życia. Nie grałem ale podobno fajna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Mnie najbardziej z amigowych gier zapadła w pamięc Sensible world of soccer, przez ta gierkę musiałem trzy razy nowego joy'a kupować ;)

tak to jets wyżywac się na sprzęcie za porażki :P . Najgorzej dla klawiatury było w Sydney 2000 ciupać..ach ten zmaltretowany Enter..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Ech, kiedy to było kiedy kumpel ojca pożyczył mi(a właściwie jemu,bo jakiś taki niewyspany był rankami, w związku z czym on musiał siedzieć nieporównywalnie dłużej)Commodore 64. Była tam taka gierka, zwała się Battle Ships - czyli statki. Niby proste, ale jednak nawet telewizor odpadal przy tym...cala rodzina w to cięła, a i znajomi częściej wtedy u nas bywali :) - z powodu tejże gry, oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciaz tesknie za jakimis morskimi gierkami ekonomicznymi, takimi jak Ports of Call, czy Sea Trades. Swego czasu udalo mi sie nawet wyszperac PoC w necie na jakiejs stronie z abadonwerem, ale w wersji CGA i w jezyku szweckim :cry: Moze Eld by to z trawil ale ja nie jestem poliglota :wink: Do tej pory nie ukazalo sie nic co by mi te perelki w jakis sposob zrekompensowalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o grach, a ja znalazłem fajną informacje w CDA w numerze październikowym 1997 roku (nr. 17)!!!

cyt. W przyszłym roku Intel planuje produkcję nowych procesorów Pentium, taktowanych zegarem 300-450 Mhz!!! (w tym Pentium II 400 Mhz) Pierwsze takie procesory powinny pojawić sie jesienią przyszłego roku. Ambitnych czytelników CDA ostrzegamy, że mają kosztować około 25-35 mln (!) za sztukę. Cóż poczekamy aż stanieją ....a twórcy gier zapewne już "przymierzają" nowe gierki do tych chipów."

Śmiać mi sie chciało po przeczytaniu tego tekstu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi sie chciało po przeczytaniu tego tekstu :D

Pamietam ten tekst... Gdy go czytalem te kilka lat temu, bynajmniej nie smieszyl - a wrecz porazal. No jak to - 400 MHz, gdy ja mialem (i trzymal sie dobrze!) jeszcze P133 z 16 MB RAM?... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czas leci nieubłanie, pamiętam ja zobaczyłem waszą okładkę pierwszego numeru, a na nim wielki napis Konkurs, do wygrania CD-ROM a teraz......ale 25 mln za procesor ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...