Skocz do zawartości
Yennefer

Nabór na moderatorki i ekspertki!

Polecane posty

Lasky! Nowy dział powstaje pełną piersią, a nam wciąż brakuje osobników z pełnymi piersiami do jego nadzoru. Abstrahując od wszelkich miłych dla oka wypukłości - po prostu szukamy kandydatek, chętnych do moderowania w LC. Rozglądamy się też za pragnącymi objąć stanowisko eksperta w określonych dziedzinach tego działu. Potrzebujesz więcej zachęty? Ekspertki LC zostaną obleczone w powabny, różowy kolorek. :icon_cool:

Poszukujemy słodkich i zdolnych kobitek na stanowiska (edicik - która laska była pierwsza, ta była lepsza, toteż zaznaczam, kto się do czego zgłosił. Na rangę moderatoreczki musicie sobie, kochane, zapracować i nie wystarczy w tym celu wytrzymać depilacji nóg woskiem. - Yen):

2 moderatorek

LCEkspert - Sprawy sercowe Kathai Napsika

LCEkspert - Uroda Zuzia (a niech jej tam będzie)

LCEkspert - Podryw

Jakby tego było mało, dodam, że tematyka działu jest bardzo szeroka, ostatecznie nam, kobietom, gęby się nie zamykają toteż jesteśmy otwarte na wasze propozycje nowych rodzajów ekspertów LC. Znasz się na zapasach z cellulitem jak nikt inny? Od urodzenia jesteś na diecie? Twoim przeznaczeniem jest robienie pedikjuru? Go ahead, pochwal się nam i zostań unikalnym ekspertem własnej produkcji!

na przykład:

LCEkspert - mJuZiK - Kittie (chciałaś, to masz) ;]

LCEkspert - Romansidła i książki kucharskie - HermionaG

Warunkiem jest oczywiście odpowiedni zestaw narządów rozrodczych i inne takie, czyli, krótko mówiąc - żeńska płeć kandydatki. Transwestytom i drag queens dziękujemy, nagła zmiana płci w ustawieniach forum też nie pomoże.

Kandydatury zgłaszamy - siurpryza - właśnie tutaj! No, to do boju, eee... ślicznotki (khem).

Niewymienione pańcie uprasza się o sprecyzowanie swoich kandydatur, a te, którym marzy się bycie moderatorką, muszą zacząć od czegoś mniejszego, tak jak wam miłościwie panująca ciocia Niziołka wyłożyła.

Edytowano przez Yennefer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za spam drogie panie. :P

A znajdzie się miejsca dla eksperta od dziedziny gier ? :P tzn. Mam na myśli znajomość gatunków, wiedzę itp. ;) Bo sam bym się zgłosił, no chyba że nie chcecie facetów tutaj jako ekspertów ? :D

1. To jest dział dla kobiet.

2. W pierwszym poście jest napisane, kto jest poszukiwany.

[wies.niak]

3. Przyjmiemy cię, JAK POKAŻESZ CYCKI (że tak sparafrazuję klasyka). Innymi słowy, masz zerowe szanse, boy. - Yen

Edytowano przez Yennefer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panienki nadesłały swoje zdjęcie, dowodzące, że potrafią dźwignąć na buziach minimum 7 kg tapety? Nie? To z czym do ludzi kobiet?

@down:

No, mała, już cię lubię : ) Dałabym ci tę robotę, ale niestety jestem niewystarczająco kompetentna - ja tu tylko ceruję skarpety.

Edytowano przez Yennefer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę zająć fryzurami i makijażem. Trochę się na tym znam. A w ogóle to może lepiej od razu ekspertki od urody? Po co rozbijać na drobne? No i koniecznie temacik o odżywianiu by się przydał. Dobra dieta to podstawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz pisałam, to myślałam o ekspercie, ale teraz też chcę się starać o bycie moderatorką. Jakiś użytkownik napisał, że się nie nadaję. Więc udowodnię, że się nadaję. Są jakieś konkretne wymagania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymóg czytania bez zrozumienia już spełniacie, lalki. Przecież mówię, że zdjęcie udowadniające skill w udźwignięciu minimum 7 kg pełnej tapety. No, i pogodzenie się z rolą samic beta - żadna z was nie spędziła okrągłego roku w centrum handlowym, nie mieszkała przez miesiąc w salonie urody ani nie zużyła 112 tubek samoopalacza za jednym razem. Przykro to mówić, ale wymiękacie, laseczki... niemniej może coś z was jeszcze będzie, jeśli weźmiecie ze mnie przykład.

CIOCIU NIZIOŁCIU, TONĘ POD STERTĄ MAKULATURY KANDYDATUR, POMURZ! :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Yennefer

Zostałaś zesłana do Czyśćca LCowego, aby nauczyć się, jak ważnym zajęciem jest praca moderatorska, nie można wymiękać po pierwszej stronie próśb i podań.

<-Ta krótka scena, moje drogie, jest rozegranym przez nas idealnie przedstawieniem, jak ciężką pracą jest praca moderatorska. Pamiętajcie, że to są obowiązki! Mogą wymagać od was czasem szybkiej reakcji na forum, zbyt szybkiej, byście mogły poczekać, aż wam wyschnie lakier na paznokciach!

A wymagania? Początkowo takie jak zawsze na moderatora. Trzeba pisać sensownie i aktywnie udzielać się w dyskusjach, wykazać odpowiedzialnością umiejętnością przedstawienia swojego zdania nawet w trudnych sytuacjach. Kiedy już to osiągniecie, to zanim dojdziecie do statusu moderatora trzeba wykazać się specjalnymi zdolnościami w zależności od działu. Żeby było łatwiej to zilustrować: to jak awans w simsach. Zdobycie pierwszych kilku awansów wymaga opanowania gry i zrozumienia jej zasad, ale tylko najlepsze simy mogą osiągnąć najwyższe stopnie awansu w pracach. I tak jak tam, jest kilka ocenianych cech, jak np. logika i kreatywność(np. w tematach takich jak LC, FOS itd), ale czasem jest to też np. technika (jak w działach dotyczących sprzętu). Także wykażcie się, a dopiero po osiągnięciu odpowiedniego stopnia awansu - tak jak w simsach - dowiecie się, co jest potrzebne do awansowania na wyższe stopnie kariery!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest już dola moderatora. To jednocześnie dar i przekleństwo. Ma się wielką władzę, lecz również maasę obowiązków. Trzeba się poważnie zastanowić przed przyjęciem tej posady. Bo trochę głupio dużo nad czymś pracować, a później to olać "bo nie wyrabiam".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...