Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stick

Codename:Panzers

Polecane posty

Mam pytanie: ile jest misji w kampanii niemieckiej? Skonczylem ta w Stalingradzie (chyba 12-sta, trzeba przedzec sie przez miasto i wspomagac kolene oddzialy w obronie przed armia czerwona), pojawia sie podsumowanie jak zawsze i klikam KONTYNUACJA, po czym wracam go glownego menu. Nie bylo zadnego filmiku konczacego ani nic innego co by wskazywalo na to ze to koniec poza tym ze moj bohater jest ranny (nie wiem czemu, bo tygrys byl niedrasniety :twisted: ) i spotyka generala ktory wysyla go do szpitala, ale mowi ze jego ludzie nadal walcza. Jesli to koniec, to kicha straszna, bo po takiej fajnej grze oczekiwalbym satysfakcji ze skonczenia kampanii a tu nic... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik w którym Hans von Grobel spotyka generała Paulusa jest zakończeniem niemieckiej kampanii. Też się zdziwiłem gdyż oczekiwałem że skończy się na Ardenach w 1945 roku.

Ale kampanie ułożono tak by gracz walczył stroną która historycznie zwyciężyła daną operacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam taki problem. Jestem już w ostatniej (chyba) mijsi alianckiej. Trzeba przechwycić 5 ciężarówek ze sztabami złota. Więc ja zajmuje pozycje obronne, czekam na niemców, i zdołałem odbić już 4 ciężarówki. Ale później czekam, i czekam... I nic. Piąta nie nadjeżdza!! Próbowałem po całej mapie ich szukać, i nic. W górze mapy jest jakiś budynek zajęty przez niemców. Może on ma coś z tym wspólnego?? Pomóżcie, bo to sie robi denerwujące. Może to ja mam taką felerną wersje gry??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam taki problem. Jestem już w ostatniej (chyba) mijsi alianckiej. Trzeba przechwycić 5 ciężarówek ze sztabami złota. Więc ja zajmuje pozycje obronne, czekam na niemców, i zdołałem odbić już 4 ciężarówki. Ale później czekam, i czekam... I nic. Piąta nie nadjeżdza!! Próbowałem po całej mapie ich szukać, i nic. W górze mapy jest jakiś budynek zajęty przez niemców. Może on ma coś z tym wspólnego?? Pomóżcie, bo to sie robi denerwujące. Może to ja mam taką felerną wersje gry??

hehe..a ja własnie zdobyłem te przyczepki, zaciągnąłem pod kosciół i nic..tez czekam... a to trzeba porwac razem z ciezarówką?? eeee chyba nie bo one są bez załogi, wiec i tak nie mozna ich przechwycic..tez jestem poirytowany tą sytuacją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że ponoć w grze polacy (chyba w kampani niemieckiej) sąprzedstawiani jako pijacy idt.itd.

Zwracam się do tekstu na pierwszej stronie (:P wiem,wiem) bo chciałem byście poznali jeden bardzo ważny tekst.

Napoleon Bonaparte miał jeden słynny wśród polskich żołnierzy tekst mianowicie "Pij jak Polak"

Rozumiecie?

Chodzi o to że Polscy żołnierze nawet jeżeli byli zalani w trupa... Gdy zaszła potrzeba by wyruszyć dalej lub walczyć natychmiast trzeźwieli (no odzyskiwali przytomność umysłu) i walczyli jak lwy! Wiele bitew Polacy zwyciężyli w takim stanie :P

A co do ostatniej misji to trzeba zrobić tak

1. Zająć miasto piechotą (prostsze niż może się to wydawać)

2. Obsadzić wszystkie budynki w mieście (radzę umieścić żołnierzy z wyrzutniami na zakręcie a nie na wjeździe do miasta, da im to większe pole manewru i będą wspomagani zdobycznymi działami p-panc.

3. Rozwalić wszystko co się zbliży do miasta (jeżeli dobrze pamiętam to przejedzie jeden konwój, może dwa)

4. Po rozwaleniu przeciwnika wysłać małe grupy na północ aby wytłuc grupy niedobitków (najlepiej snajperów z lornetkami bo po ataku powinny pozostać jedynie oddziały piechoty)

5. No i ostatecznie zająć niemiecki sztab który znajduje się na wzgórzu (wystarczy wysłać tam nasze wojo a potem pokaże się filmik mówiący że fihrer nie żyje a wojna jest skończona)

THE END

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujący problem wszystkie jednostki, które poruszają się, robią to nie płynnie a mianowicie tną się jak szalone na swojej wyznaczonej drodze z miejsca na miejsce i jeszcze kontutry się podwajają to samo przy przewijaniu mapy(wtedy juz wszystko trzeszczy w ten spsóB). Skutecznie uniemożlowia to granie. O dziwo pociski wystrzelone i samoloty bomabardujące poruszają się juz płynnie. Czasami też wszystko porusza się 2x szybciej(ale w tym przypadku pomaga ponowne uruchomienie).

Chciałem jeszcze dodać że gierka ta pochodzi z CDA. Mój konfig to Athlon

64x2 3800+, RAMu mam 1024mb, a karta to Gainward GF 7600gt z 256mb pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten temat dotyczy też phase two? jeśli tak, to mam małe pytanko czy ktoś wie ja przejść siódmą misje państw osi (axis)? wszystko żabojadów z mórów fortu ubiłem, wykonalem sekretną misje i... no właśnie co dalej? do fortu nie mogę wejść bo moje siły conajmniej czterokrotnie razy mniejsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przejrzałem całe forum o pomocy i nie znalazłem wątku o panzersach.

Mój problem:

Po włączeniu gry intro tnie się niemiłosiernie. Kiedy jestem w głównym menu niektóre obiekty (tj. drzewa, pojazdy, żołnieże) "skączą". Nie wiem jak dokładniej opisać ten efekt.. Ich obraz się rozmazuje.

Po uruchomieniu misji kompletnie nie da się grać. Cienie szaleją i nie ma możliwości poruszania się po mapie.

Szukałem w google rozwiązania- nie znalazłem. Kiedyś grałem już w panzersów i wszystko było ok ale miałem wtedy GF6600. Przeinstalowanie gry nie pomogło. Zmiana ustawień gry też nie.

Mój sprzęt:

windows XP

1x 1024 ddr2

amd athlon 64X2 dual 3800+

ATI Radeon x1950pro z najnowszymi dostępnymi sterownikami.

Będę wdzięczny za udzielenie pomocy jeżeli ktoś miał ten sam problem i sobie poradził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujący problem wszystkie jednostki, które poruszają się, robią to nie płynnie a mianowicie tną się jak szalone na swojej wyznaczonej drodze z miejsca na miejsce i jeszcze kontutry się podwajają to samo przy przewijaniu mapy(wtedy juz wszystko trzeszczy w ten spsóB). Skutecznie uniemożlowia to granie. O dziwo pociski wystrzelone i samoloty bomabardujące poruszają się juz płynnie. Czasami też wszystko porusza się 2x szybciej(ale w tym przypadku pomaga ponowne uruchomienie).

Chciałem jeszcze dodać że gierka ta pochodzi z CDA. Mój konfig to Athlon

64x2 3800+, RAMu mam 1024mb, a karta to Gainward GF 7600gt z 256mb pamięci.

Mam podobny problem na moim konf z I i II czescia. HELP :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujący problem wszystkie jednostki, które poruszają się, robią to nie płynnie a mianowicie tną się jak szalone na swojej wyznaczonej drodze z miejsca na miejsce i jeszcze kontutry się podwajają to samo przy przewijaniu mapy(wtedy juz wszystko trzeszczy w ten spsóB). Skutecznie uniemożlowia to granie. O dziwo pociski wystrzelone i samoloty bomabardujące poruszają się juz płynnie. Czasami też wszystko porusza się 2x szybciej(ale w tym przypadku pomaga ponowne uruchomienie).

Chciałem jeszcze dodać że gierka ta pochodzi z CDA. Mój konfig to Athlon

64x2 3800+, RAMu mam 1024mb, a karta to Gainward GF 7600gt z 256mb pamięci.

Mam podobny problem na moim konf z I i II czescia. HELP :!: :!:

W obu przypadkach problemem jest ... procesor!

Gra "nie lubi" ani AMD x2 ani C2D -> największe problemy mają ci którzy zainstalowali łatkę AMD poprawiającą (podobno) obsługę dwóch rdzeni pod windows XP.

Po ustawieniu koligacji głównego procesu gry na "Core 1" lub "Core 0" wszystko powinno wrócic do normy ->> Menedżer zadań -> Procesy -> prawoklik na tym który zajmuje najwięcej pamięci (podczas grania!) -> ustawić koligację na jeden rdzeń (domyślnie będą "zaptaszkowane" oba).

Jak nie pomoże, to postarajcie się dokładniej opisać problem - gra DZIAŁA na podobnych kompach, więc jakieś rozwiązanie się znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Otóż po zainstalowaniu gry, i po wpisaniu klucza aktywacji ( gra oryginał - z CDA ) i przy próbie zmiany w opcjach grafiki ( rozdzielczość, paleta kolorów, cokolwiek ), nagle obraz staje się koszmarnie jasny. Dosyć męczy to oczy. Przy próbie wrócenia do pierwotnych ustawieni obraz pozostaje ten sam. Ratuje mnie tylko ponowna instalacja gry.

Co robić ? czemu się tak dzieje ? mój staruszek to P4 2.4 Ghz, Geforce 4 440 MX 64 DDR, 256 DDR.............

Stery do Geforca chyba 54.coś tam, ale instalowałem chyba już wszystkie możliwe stery i nic nie pomogło :P

Dołączam dwa obrazy przedstawiające całą sytuację

post-47228-1210364857_thumb.jpg

post-47228-1210364864_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w tą grę dobre pół roku ale chyba wiem co z tym trzeba zrobić.Ponoć dostępna jest jakaś łatka która usuwa ten problem.Spróbuj ustawić korekcję gamma na monitorze chodziarz to nie gwarantuje skuteczności lub spróbuj pokombinować z jasnością w ustawieniach.[chyba są po dokładnie nie pamiętam]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja tez mam problem z fazą drugą z ostatniego cda

wszystko ładnie pięknie sie zainstalowało, ale po włączeniu gry pojawia sie czarny ekran, słychać tylko dźwięki jakby jakiegoś intra lub reklamy i gra się wywala

pojawia się typowy komunikat że program przestał działać i nastąpi jego zamknięcie

reinstalacje nie pomogły

czyżby to wina visty? xpka nie mam i nie mogę sprawdzić, ale próby włączenia w trybach zgodności nic nie dały

z góry thx

mój konfig

intel quad q6600

gforce 8800 gts 512 mb

4x1gb ddr2

vista home premium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem Codename Panzers: Phase One z CD-Action, ale gdy włączam grę obraz miga i cofa się. Dzieje się tak nawet przy intrze. Zmiany ustawień graficznych nie pomagają. Jeżeli to coś pomoże to mam dwurdzeniowca i kartę GeForce 8600GTS. Dokładniejszej konfiguracji nie podaję - nie ma sensu.

Rozwiązane - wystarczy uruchomić w trybie zgodności z Windows 98/ME.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...