Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stick

Codename:Panzers

Polecane posty

Witam ja mam dość dziwny problem ;)

Mam zamiar kupić gre Codename Panzers faze pierwszą, i wole kupić ją na allegro (aukcje internetowe :P ), no i pytanie jest takie, czy jeżeli kupie wczesniej używaną gierke CP to czy nie będe mieć żadnych problemów z grą przez sieć? chodzi dokładnie o te CD- Keye, i czy nię będe mieć żadnych problemów z instalacją? itd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy - jeśli poprzedni posiadacz CP użył CD-keya i nadal gra w Sieci, sobie nie pograsz. Jeśli jednak nie - droga wolna. ;]

Problemów z instalką - 0.

czyli jezeli gra nadal sieci to musiał sobie skopiopwać gierke tak? ale jezeli nie to nie ma zadnych problemow do gry przez siec? bo slyszalem ze MP jest bardzo dobry w CP, a na codnejm panzers faze 2 mnie nie stac poza tym nie kreci mnie pustynia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy - jeśli poprzedni posiadacz CP użył CD-keya i nadal gra w Sieci, sobie nie pograsz. Jeśli jednak nie - droga wolna. ;]

Problemów z instalką - 0.

czyli jezeli gra nadal sieci to musiał sobie skopiopwać gierke tak? ale jezeli nie to nie ma zadnych problemow do gry przez siec? bo slyszalem ze MP jest bardzo dobry w CP, a na codnejm panzers faze 2 mnie nie stac poza tym nie kreci mnie pustynia

W grę przez Sieci chodzi głównie o CD-keya. Każdy egzemplarz gry ma swój unikalny. Może się oczywiście zdarzyć, że 2, lub więcej osób ma tego samego Cd-keya - wiadomo - piraty. ;] Ale jeśli kupujesz oryginała to wszystko powinno być w porządku. W razie czego - lepiej zapytać sprzedającego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem co Ty Stick. Też wywalało mi coś w stylu "zły cd-key". Okazało się, że maiałem za słaby napęd. Wpakowałem płytkę do nagrywarki DVD i poszło jak po maśle.

A co do kupowania Panzersów na Allegro to lepiej zapytać kontrachenta czy nie umieścił cd-keya na jakichś stronach np. serials.ws i czy nie zrobił kopii. Ale i tak gostek nie musi mówić prawdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do Was. Potrzebuję save`a do misji 5. alianckiej (A-05). Miałem go zachowanego, ale podczas przenoszenia danych na nowego kompa poszedł się je... w cholerę! A nie mam zamiaru kolejny raz rozwalać te działa i odpierać szkopskie ataki dwa.

Bardzo proszę o jakiegokolwiek save`a z misji A-05.

Dodam, że to ta, gdzie rozwalamy ukrytą gdzieś w lesie fabrykę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedawno zostałem posiadaczem gry CODENAME: PANZERS faza pierwsza ktora to nabylem lacznie z pewna gazetka i co ciekawe ANI JEDEN CD-KEYS NIE PASUJE!! tzn nie mosci sie w okienku w ktore nalezy go wpisac -brakuje miejsca na ostatni znak! PARANOJA!!!!!!

:evil: Moze ktos spotkal sie z takim przypadkiem i wie jak temu zaradzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos spotkal sie z takim przypadkiem i wie jak temu zaradzic?

A nie łaska zadzwonić do redakcji owej gazetki spytać o co biega (zareklamować produkt)?

No chyba że chcesz aby podać ci gotowy key na forum... do odpalenia pirata :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem w necie sprawdzić kto wydał tą gazetke z grą...

"PieCki zABAWA"... Już rozumiem skąd problem :wink: . Ludzi z takich firm trzeba wieszać za genitalia!

Zwracam honor. Key od nich nie zdobędziecie na pewno. A co robić?

Legalnie to tylko skontatkować się z Rzecznikiem Praw Konsumenta, ale w naszym państwie to i tak nic nie da :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze tylko dwa wyjścia

1)odać do reklamaci w kiosku

2)miej legalnie którego nie polecam znaleść cd-key na necie

:cry: :cry: :cry:

polecam szczerze sposób 1 i za kase z reklamaci kupić extra klasyke albo

Cd Action :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze tylko dwa wyjścia

1)odać do reklamaci w kiosku

2)miej legalnie którego nie polecam znaleść cd-key na necie

:cry: :cry: :cry:

polecam szczerze sposób 1 i za kase z reklamaci kupić extra klasyke albo

Cd Action :!: :!: :!:

Niektórzy nigdy nie przestaną mnie zadziwiac. Masz internet a nie wiesz jak z niego skożystac. I nie mówię tu o szukaniu pirackich kluczy.

Czy wejście na www.onigames.pl jest aż takie trudne? :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze tak jeden pod drugim ale byłem u kolesia który ma też "Codename panzers " i wychodzi na to ze cd-keye z pisma są lewe i niemają prawa działać. Ja mówiłem są zadługie

Widocznie coś im się w druku po.... mieszało. Dziś w EMPIKu widziałem doklejane na opakowania nalepki na których były 4 seriale (chyba dobre bo standardowe - 5 grup po 4 znaki) - wystarczy iść i spisać :) Do tego podana była też emalia na "serwis".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tu smiece ale nie znalazlem odpowiedniego do tego tematu :P Mam maly problem z przejsciem jednej misji :) Jesli ktos moglby mi pomoc bede bardzo wdzieczny :) Mianowicie problem jest taki ze w 3 misji Aliantami musze zajac miasto , nastepnie zniszczyc czolgi i zaopiekowac sie ocalalymi Anglikami. No i wszystko idzie dobrze do chwili zajecia sie Anglikami :/ Lecze ich medykami a potem nie mam zielonego pojecia co trzeba z nimi zrobic :/ Moze ktos wie i podzieli sie ze mna to wiedza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam taki głupi problem... mianowicie gra działa mi za szybko. Nie wiem czy tak powinno czy nie, ale te żołnierzyki zapirzają jak głupie, ciężko się połapać czasami co się dzieje :) O ile jednak w samej rozgrywce jest to jakoś do opanowania, to już animacje między misjami nie wyrabiają, wszystko dzieje się tak szybko, że lektorzy zaczynają mówić z opóźnieniem, a czasami w ogóle swoich kwestii nie zdążą skończyć, bo animacja już minęła i ucinają w połowie :? Cholernie to wkurzające bo psuje klimat gry jak cholera.

Jeśli to coś może pomóc to grę instalowałem na laptopie ASUS A6KM-Q031H, parametry dokładniejsze do znalezienia na googlach, ale z tych istotniejszych - proc. AMD Turion 64X2 1,6Ghz, RAM 512 MB DDR2, grafika - NVIDIA GeForce Go 7300 (bodaj 256mb) i takie tam pierdoły. Dziwna sprawa z tym, chociaż przy Knights of the temple (czy jak to się zwało) też mi zapirzało ostro, ale myślałem że tak ma być. Ktoś pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra psuje się w następujący sposób: żołnierze są jakby podświetleni na czerwono. Dodatkowo, gdy zaczynam kampanię (radziecką, oczywiście), po briefingu powinien chyba lecieć filmik, prawda? (przynajmniej tak się domyślam) Tymczasem u mnie słychać tylko dźwięk, na początku strasznie się tnący i szuszczący. Wie ktoś jak to naprawić?

Mój komp: Duron 900 Mhz. GF 6200 (najnowsze sterowniki), 256 MB Ram, Win XP Pro SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem z pierwszą misją aliantów. Mianowicie , gdy opanuje już oby dwa mosty to pojawiają się dwa czołgi. Jeden ma chyba 1/8 życia więc z nim nie mam problemu. Chodzi mi o ten drugi czołg z całym życiem. Gdy ci kolesie z bazuką zabiorą mu około połowy życia to on zaczyna uciekac ( czołg ). Ja oczywiście mam go zniszczyć. Lecz to jest nie wykonalne. Tamci z bazuką sobie stoją więc musze tam lecieć tymi z bronią przeciw pancerną. Ale oni tak mało mu życia zabierają że ten czołg stracił tylko 1/4 z tego co mu zostało po walce z kolesiami ( ci z Bazuką ) . On sobie bez problemowo ucieka i przegrywam. Czy może mi ktoś pomóc? A i jeszcze jedno pytanko. Czy jest może jakiś poradnik do cp??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...