Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stick

Codename:Panzers

Polecane posty

Mam wielki problem z pierwszą misją aliantów. Mianowicie , gdy opanuje już oby dwa mosty to pojawiają się dwa czołgi. Jeden ma chyba 1/8 życia więc z nim nie mam problemu. Chodzi mi o ten drugi czołg z całym życiem. Gdy ci kolesie z bazuką zabiorą mu około połowy życia to on zaczyna uciekac ( czołg ). Ja oczywiście mam go zniszczyć. Lecz to jest nie wykonalne. Tamci z bazuką sobie stoją więc musze tam lecieć tymi z bronią przeciw pancerną. Ale oni tak mało mu życia zabierają że ten czołg stracił tylko 1/4 z tego co mu zostało po walce z kolesiami ( ci z Bazuką ) . On sobie bez problemowo ucieka i przegrywam. Czy może mi ktoś pomóc? A i jeszcze jedno pytanko. Czy jest może jakiś poradnik do cp??

Pierw rozwal pierwszy czołg, potem troche się cofnij(gdzieś tak do połowy mostu). Gdy ten drugi do niego dojedzie, to go zaatakuj. Weź ze sobą kilku żołnierzy, ponieważ natkniesz się także na piechotę wroga. Jeżeli tak zrobisz, to zapewne przejdziesz tą misje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to inny problem . Mam nadzieje że mi ktoś pomoże . Może sam mistrz Smuggler... Jak chce grać przez neta w wspomnianą grę i wchodze w opcję Gamespy to wyskakuje komunikat : Odłaczono od Gamespy . Sprawdż połączenie internetowe i spróbuj ponownie . Mysle ok ale sprawdzam wszystko gra . Mam Gamespy , jestem podłączony do neta ale problem nie mija . Co robić koledzy gracze . Proszę niezwłocznie o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to inny problem . Mam nadzieje że mi ktoś pomoże . Może sam mistrz Smuggler... Jak chce grać przez neta w wspomnianą grę i wchodze w opcję Gamespy to wyskakuje komunikat : Odłaczono od Gamespy . Sprawdż połączenie internetowe i spróbuj ponownie . Mysle ok ale sprawdzam wszystko gra . Mam Gamespy , jestem podłączony do neta ale problem nie mija . Co robić koledzy gracze . Proszę niezwłocznie o pomoc.

Wpisałeś poprawny serial na to, aby grać online? Na płytce jest wiele kodów do tego. Może wpisałeś na single? Nick masz? :P

Mi to się nieraz zdarza, ale tylko wtedy, gdy internet nagle mi się odłączy. Sprawdź seriala. Jeżeli dalej nie będzisz mógł grać online, to pisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to inny problem . Mam nadzieje że mi ktoś pomoże . Może sam mistrz Smuggler... Jak chce grać przez neta w wspomnianą grę i wchodze w opcję Gamespy to wyskakuje komunikat : Odłaczono od Gamespy . Sprawdż połączenie internetowe i spróbuj ponownie . Mysle ok ale sprawdzam wszystko gra . Mam Gamespy , jestem podłączony do neta ale problem nie mija . Co robić koledzy gracze . Proszę niezwłocznie o pomoc.

A masz firewall? Jeżeli tak to wyłącz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nicka . Firrewalla nnie mam wogóle . A na której płytce są te seriale bo u mnie jakoś ich nie widać

Wkładasz płytkę CDA i pojawia się główne okno, tak? Kliknij opcje "Pełne wersje". Są tam wyświetlone wszystkie pełniaki jakie są na płycie. Tam jest napisane :klucze do CP" Tam one są.

Tak jakbyś instalował pełną wersje. Wiesz już gdzie wejść, tak? Musisz wpisać jeden kod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką w C:P ;/. Mianowicie ekran skacze. Juz tlumacze o co chodzi:

Jak wchodze do menu jednostki które poruszają się w tle mają bardzo skokowe animacje, identycznie jest w czasie gry. Przy przewijaniu ekranu gra co chwile wraca do miejsca gdzie bylem poprzednio, a jednostki przemieszczają się do przodu inatychmiast cofają (stopniowo ida do przodu, ale własnie w ten skokowy sposóB). Mój sprzęt:

AthlonX2 4600+, 1GB RAM, GeForce7600GT (256RAM). Monitor mam LCD z max odświerzaniem 60Hz (domyslam sie ze to nie najlepsza czestotliwosc). Próbowałem grać zarówno w max detalach (1280x1024, max detale, cienie itd.) i w najniższych (800x600 min. detale brak cienie itd.). Ma ktoś pomysl jak sobie z tym poradzić;/? OD razu powiem, że próbowałem ściągnąc patcha, ale żeby ściągnąc patcha musze najpierw ściągnąć flasha playera, a nie moge bo mam porty zablokowane (w internacie, takiego super admina mamy;/ cud ze wogle moge cos w tym necie robic) i nie moze nazwiązać połączenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że z tą grą naprawdę kupę problemów. ja za to mam całkiem co innego . wielki problem z multi! po włączeniu multi normalnie mnie łączy z serwerem i czatem , jak ktoś wchodził to będzie wiedział o co chodzi. dołanczam do pokoju, gadka szmatka . łączymy się w zespoły , zaczynamy kupować uzbrojenie... wciskam "gotowe" i tyle . po kilku sekundach mnie rozłancza! zawsze na 100 podejść 100 rozłączeń z serwerem.grę mam z cdaction. cd-key na multi. firewall off. zresztą gram w f.e.a.r. combat też z cdaction i wszystko śmiga jak trzeba . jeżeli ktoś wie jak to załatwić to będę dozgonnie wdzięczny .. a i @-kartke na święta wyśle:D. tak się cieszyłem na tą gre, że numeru nie mogłem się doczekać a tu taka lipa:(

nawet nie wiem jak multi w tej grze wygląda.. dramat

ściągnąłem patcha do poprawienia multi "Panzers_Patch_V_1_09_POLISH"

ale nie pasuje:-((

błagam o szybką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłeś grę razem z CDA to niepotrzebnie patchowałeś - jest w najnowszej wersji 1.10. Spróbuj przeinstalować, a potem nie instaluj patcha. Swoją drogą zawsze byłem ciekaw co się stanie jak zainstalujemy starszy patch :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy z grami dołączonymi do ostatniego CDA. PPierwszy to w grze Codename Panzers.

Kiedy próbuję uruchomić grę wyświetla mi się taki komunikat:

SMilesConcert::SMilesConcert(): Digital driver initialization failed: waveOutOpen() failed..

O co chodzi??

A w grze Bet on Soldier kiedy próbuję ją uruchomić pojawia się czarny ekran przez jakieś 10 sekund i gra się wyłącza (wiem, że już było ale nie znalazłem odpowiedzi). Mam zainstalowane PhysX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem 9.0c i dalej nie działa (ten sam błąd). Zauważyłem też, że wogóle nie działa mi dźwięk (a mam najnowsze sterowniki).

Kartę dźwiękową mam zintegrowaną w płycie głównej.

Moja płyta to model: GIGABYTE GA-K8VT890-9

...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki oto problem z grą Codename Panzers (oczywiście zainstalowaną z płyty załączonej do ostatniego CD-ACTION-a): Jestem w misji "Inwazja na związek Radziecki" dotąd wszystko chodziło ładnie i zgrabnie łącznie z tą misją. Problemy zaczynają się po zdobyciu pierwszego mostu, kiedy bowiem kiedy przybywają posiłki ( czyli pare czołgów i pojazdów pancernych), a dokładniej to kiedy rozwalam jednego z czołgów, gra zaczyna mi haczyć, w miarowych, ok. 2 sekundowych odstępach mi się ścina. Dawałem misję od początku, wcześniejsze save'y i nic, pomyślałem że jak ją jakoś przejdę to może to jakoś minie, ale tego się w takim stanie nie da przejść !!! Nie chcę robić reinstalki tej gry, bo mam nadzieję że coś tu ktoś na to wymyśli, BŁAGAM POMÓŻCIE !!!

Konfiguracja mojego kompa: Athlon 2000+ (1666 mHz), 512 RAM, Radeon 9550, Direct 9.0c zainstalowany, sterowniki w miarę świeże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czy jest ( darmowy ) poradnik do cp 1 ( z neta ) ?? Kolega truje mi o tym od poniedziałku. Sprawdzałem na google. Tam są tylko płatne. Więc czy ktoś mógłby mi ( i mojemu koledze ) pomuc?? Niestety on nie ma internetu więc nie mo gę mu poradzić sby sam szukał. Ludzie HELP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Samuel Vimes

Ja mam jeszcze inny problem. Pomijając dziwny bug graficzny (zielona ziemia, czarna trawa, przekłamania), jaki mi wyskoczył w samouczku i nie powtórzył się więcej, mam problemy z ekranem wyboru armii (tam, gdzie kupujesz jednostki za prestiż). Co chwila kursor myszy zamiera (nie reaguje), całość zacina się na kilka sekund, podczas których z głośników dobiega głośne, ostre "DRRRRRRRRRRRR!!!". Po chwili wszystko wraca do normy, działa kilka(naście) sekund i znowu... W dodatku raz DRRRRRR robiło się niemal co dwie sekundy, a w końcu gra zacięła się tak dokumentnie, że nawet trzy palce (Ctrl+Alt+Del) ani dwa palce (Alt+F4) nie pomagały. Moja konfiguracja: Athlon Barton Mobile 2400+ (podkręcony), GeForce 6800 LE (też kręcona, najnowsze ForceWare'y), 1 GB Ram, płyta Epox 8RDA3+, karta dźwiękowa zintegrowana z płytą. Detale i wszystko inne w opcjach graficznych w grze na max. Could someone help me out?

EDIT: Już nieaktualne, pomogła zmiana sterowników z ForceWare'ów na Z-Tweaked :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - Kupiłem CDA wraz grą Codename Panzers. Pograłem trochę w single'a, ale jako że mój kolega też ma Codename (też z CDA) chcieliśmy sobie razem pograć. Próbujemy "Bezpośrednie połączenie z IP" - nic. Próbujemy to samo przez Hamachi - też nic. Spróbowaliśmy przez GameSpy - udało się, ale chciałbym pograć z nim 1 vs 1, no to próbuje założyć grę. Pokazuje się ekran poczekalni, ale nikt się nie przyłącza. Kolega nie widzi tej gry na liście. Na inne serwy mogę wejść, ale nie mogę założyć. Kiedy on zakłada, też nie widzę. Wpisaliśmy cd-keye z płyty. Pomóżcie, proszę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A firewall wyłączony? Ja też nie mogę zakładać serwerów - nie mam przydzielonego IP... czy jakoś tak (Nie znam się na tym) - może to jest przyczyna?. Tak czy inaczej to troszeczkę dziwne, bo w LANie nie powinno być problemów. Przynajmniej jak z qmplem po LANie w diabła II młóciliśmy to nie było problemów :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z hostowaniem to "po prostu" oznaka tego, że masz wewnętrzny adres IP albo poblokowane porty. Żeby ten problem rozwiązać, to trzeba rzecz jasna w nich pogrzebać, ale tutaj niestety nie potrafię Ci pomóc.

Jeśli chcesz sobie z kolegą zagrać 1v1 to niech on założy grę i wywala wszystkich chętnych do gry, prócz Ciebie, póki się nie podłączysz. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam takie sam problem. Alianci-misja ta, gdzie trzeba zniszczyć te rakiety w tym wielkim budynku.

Mam problem z dojazdem do bunkra. Wszystko jest zaminowane. Pomimo tego, że nasz drugi bohater oznajmia, że możemy bezpiecznie iść dalej, to i tak natrafimy na miny.

Co trzeba jeszcze zrobić? Objazdu żadnego nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej misji jeszcze nie doszłem, ale z tego co wiem to miny działaja tylko na pojazdy i skoro bohater mówi że można iść bezpiecznie to może znaczy że trzeba "iść" a nie jechać:D (nie znam szczegułów misji i nie wiem czy tam są potrzebne pojazdy).

Czołgi są potrzebne. Wkońcu trzeba zniszczyć te rakiety, oraz przeciwników. Mój oddział przede wszystkim składa się z pojazdów. :)

Ludźmi niestety nie można zniszczyć tych rzeczy w tym pomieszczeniu.

Przeszedł ktoś tą misje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dojazdem do bunkra. Wszystko jest zaminowane. Pomimo tego, że nasz drugi bohater oznajmia, że możemy bezpiecznie iść dalej, to i tak natrafimy na miny.

Co trzeba jeszcze zrobić? Objazdu żadnego nie ma...

Nie trzeba nic robić ;) Po prostu pole minowe jest rozbrojone tylko na przesmyku który wyznaczają Brytyjczycy. Tam jest bodajże 4 żołnierzy stojących na szerokości pola minowego, na początku i końcu. Spróbuj przejechać między nimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...