Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Slipknot

Polecane posty

Sid Wilson DJ kapeli Slipknot wydaje solo album zatytułowany po prostu "Sid" promuje numer "Hearts That Race". Premiera wydawnictwa planowana jest na połowę stycznia.

- Longplay będzie eklektycznym miksem różnych stylów muzyki, których słuchałem dorastając - wyznał wcześniej artysta. - Słuchałem dużo Skinny Puppy, zawsze byłem pod wpływem Beastie Boys, lubiłem także Run-D.M.C. i to w jaki sposób łączyli rock z hip-hopem. -mówi Sid

Dobrze, ze DJ wydaje album chętnie sprawdzę jego wyczyny za gramofonem.

Żona basisty Slipknot walczy o pamięć po zmarłym mężu.

- Nie chcę, żeby ludzie go oceniali za ten błąd - wyjaśniła Brenna Grey. - Paul nie był tylko narkomanem. To była niewielka część jego życia, z którą nie umiał sobie poradzić. Poza tym był wspaniałym mężczyzną, świetnym muzykiem, dobrym mężem, przyjacielem, bratem i synem. I chcę, żeby ludzie o tym pamiętali. - powiedział pani Brenna Grey

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tego zespołu. Dla mnie ich image nie jest jakiś odkrywczy, według mnie wyglądają po prostu jak psychopaci :) Słuchać też jakoś nie daję rady, zbyt duży jazgot i nie pasuje mi to rapowanie :/ Normalnie nie napisałbym tego posta, ale dowiedziałem się, że będą grali na Sonisphere (tak to się pisze?) razem z Maidenami. Być może to zadecyduje że na koncert nie pojadę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Maiden a nie "maiden" :) A dwa ja tam nigdzie nie widzę rapu tylko śpiew podparty growlem (bądź też zamiennie) - przykład

,
i
. Poza tym IMO nie jazgot tylko moc - w końcu to kapela nu/heavy metal (wedle tagów lans.fm) a nie pop. I tak nie jest aż tak ostro jak w przypadku kapela death/black metalowych :P Co do ich udziału w Soni - sprawdziłem oficjalną stronę i line up na lasn.fm - na razie brak potwierdzenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były gitarzysta Slipknot, jeszcze z czasów nagrywania "Mate.Feed.Kill.Repeat" - Donnie Steele - będzie grać na basie na trasie koncertowej jako zastępca Paula. Dodatkowo zespół ogłosił, że nagra piąty krążek, ale Corey powiedział, że nie stanie się to w najbliższym czasie. Przerwa między wydawaniem kolejnych płyt zespołu zawsze zwiększała się o jeden rok z płyty na płytę :D

Slipknot (1999) - Iowa (2001)

Iowa (2001) - Vol. 3: (The Subliminal Verses) (2004)

Vol. 3: (The Subliminal Verses) (2004) - All Hope Is Gone (2008)

Czyli teraz by wychodziło czekać pięć lat po All Hope Is Gone ^^ Czyli do 2013. Heh, żartuję oczywiście.

Moja teoria jest taka. Corey już kiedyś stwierdził, że pracę w Slipknot uważa za harówę, podczas gdy granie w Stone Sour jest dla niego przyjemnością. Ponad to świetnie sobie radzi bez zespołów (utwór świąteczny wyraźnie to pokazuje). Dlatego tak powiedział. Ale myślę, że chłopaki nagrają coś nowego po tegorocznej trasie koncertowej Sonishpere. Oby, bo czekam (w międzyczasie katując All Hope Is Gone oczywiście :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy fani dobrze znają drugi album tej kapeli pt "Iowa" więc zespół postanowił z okazji 10 lecia wydać specjalną edycję tego krążka.

Na reedycję albumu, drugiego w dyskografii Slipknot, złoża się dwie płyty CD i jedna DVD:

- CD 1: oryginalny materiał bonusowy utwór "My Plague";

- CD 2: zapis z koncertu, który Slipknot dali w 2001 r. w Londynie;

- DVD: film "Goat" oraz wszystkie teledyski z albumu.

liczę tez na rozsądną cenę tej edycji.

Premiera 31 października.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszem i wobec ogłaszam iż na Polskim rynku muzycznym dostępna jest reedycja krążka Iowa "Iowa - 10th Anniversary" [2CD+DVD] polecam wszystkim fanom. Cena albumu jest różna waha się od 63 do 69zł, ale za tak obfitą reedycje warto jest dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno nie słuchałem Slipknota i chciałem sobie przypomnieć, poprzez słuchanie na youtube. Znalazłem taki utworek

. Jak szukałem na wiki, aby się dowiedzieć z jakiego to albumu, to nigdzie go nie znalazłem.

Poje pytanie brzmi tak, czy to jest ich utwór??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gimnazjum się jarałem tym bandem, teraz rzadko posłucham, ale Scissors jest niesamowitym utworem, po prostu krzyki Coreya przeszywają na wylot, i ta perkusja...kawałek cudo. Tak no to jeszcze, Dead Memories jest super kawałkiem, bez growlu, ale clean vox jest na wysokim poziomie, no i śmierć basisty, i niedługo wcześniej, albo i później zmarł perkusista A7X, szkoda gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bandem się zbytn nie fascynuję ale solówki Joey'a Jordisona są nieziemskie! Jak dla mnie jeden z najlepszych perkusistów metalowych! I jak dla mnie ma najlepszy kostium : ) I zawsze jest taki poważny : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antennas to Hell to niestety nie nowy album, tylko składanka z najlepszymi utworami Slipknot. Sam Corey powiedział, że na razie nie ma co liczyć na ich nową płytę. Corey wydaje w tym roku ze Stone Sour House of Gold and Bones, ma to być dwuczęściowe LP. Pierwsza część zapowiedziana jest na końcówkę tego roku, druga ma wyjść jakoś w przyszłym. Co jak co, ale przydała by się już nowa płyta Slipknot, chłopaki chyba nie mają kiedy nagrywać, bo za często grają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za nimi. Kilka utworów jest ciekawych ale w ogólnym rozrachunku są dla mnie słabi. Brzmienie nie przypadło mi do gustu słaby wokalista jeśli chodzi o same umiejętności wokalne niestety swoją charyzmą tego nie nadrobi.

Skrajne opinie budzą ich maski(bynajmniej ja się z takimi spotkałem) według mnie są one fajne i niech zostaną. Jest to swego rodzaju znak rozpoznawczy zespołu. Ale nie podoba mi się tych dwóch klaunów co grają na bębnach i latają po scenie..... Dla mnie to jest bezsensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to mieli/mają (nie wiem, nie słucham ich i w część albumów nie zagłębiałem się bardziej) problemy z pisaniem dobrych piosenek - tj. kompozycji, które są dobrze skonstruowane i nie rozlatują się im w trakcie. W każdym razie "Mate.Feed.Kill.Repeat" to dość ciekawy albumik, trochę w klimatach Mr. Bungle, "Slipknot" też było fajne, mimo "rozlatujących" się kawałków. "Iowa" już nudna i przereklamowana, "The Subliminal Verses" całkiem ciekawe, a "All Hope Is Gone" to już nuda zupełna. Innymi słowy zespół mało ciekawy, nie lubię go, a wokal Coreya, choć charakterystyczny, jakoś nie powala, choć lubiłem jego wrzaski z pierwszej jego płyty. Kilka utworów jednak było niezłych, to im przyznam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za nimi. Kilka utworów jest ciekawych ale w ogólnym rozrachunku są dla mnie słabi. Brzmienie nie przypadło mi do gustu słaby wokalista jeśli chodzi o same umiejętności wokalne niestety swoją charyzmą tego nie nadrobi.

Nie no ja uważam, że Corey ma bardzo dobry i róźnorodny głos.

Skrajne opinie budzą ich maski(bynajmniej ja się z takimi spotkałem) według mnie są one fajne i niech zostaną. Jest to swego rodzaju znak rozpoznawczy zespołu. Ale nie podoba mi się tych dwóch klaunów co grają na bębnach i latają po scenie..... Dla mnie to jest bezsensu.

Tak, zgadzam się, maski mogą zostac, a co do tych klaunów, to także wg mnie są zbędni. Ze trzech ludzi z zespołu na pewno mogliby wyrzucić(wspomnieni "perkusiści", DJ, może jeszcze klawiszowiec), Ale taki już urok tego zespołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH] - zapoznaj się z regulaminem forum, szczególnie z ptk. dotyczącym poprawnego cytowania. - Stillborn

Maski mogą zostać tak jak wszyscy członkowie zespołu są potrzebni, to dzięki nim na koncertach się tak dużo dzieje. Bez nich ten zespół nie byłby już taki sam wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...