Skocz do zawartości

The Elder Scrolls (seria)


Polecane posty

Dzięki,nie wiem czy to bug ale gra nie mi wskazywać,gdzie mam iść w kilku zadaniach choćby jak zabić bandytów w twierdzy Valtheim, a co ciekawe nie mam zaznaczone,gdzie jest ta twierdza,ktoś wie co robić xd?

Niektórych questów po prostu nie pokazuje na mapie, gdzieś na Nexusie widziałem moda, który właśnie to poprawiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam ochotę kupić Skyrima (nigdy nie grałem w żadne Elder Scrolls) i mam pytanie, jako, że jestem konsolowcem, czy w wersji Legendary jest już dostępne spolszczenie na PS3? Jak nie, będę musiał sobie kupić na poczciwego peceta (znam angielski, większy problem w tym, że w gry RPG wolę mieć wszystko w ojczystym języku(,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Dostałem questa w akademi na oczyszczenie źródeł magii. W czasie gdy nosiłem rekawiczki magicznej harmonii miałem chyba jakiegoś niesamowitego buffa do regeneracji many, majac bazowe 100 many, rzucałem w kółko transmutacje (88) i mana nie spadła mi nawet do 2/3. '' mam ten sam problem mimo zakończenia questa mam nieskończoną mane..jak można usunąć ten bug?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem niewidzialnym łucznikiem. Maksujesz skradanie, zakładasz zbroje z bonusem dzięki czemu jeszcze trudniej Cię wykryć, biżuterie i rękawice zwiększającą obrażenia zadawane od łuków i obserwujesz wrogów, którzy Cię nie widzą w czasie kiedy do nich strzelasz będąc obok. Oczywiście opcja dla ukrywających się w cieniu. Chociaż za dnia równie dobrze możesz strzelać z większej odległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do czego mi jest potrzebny szpon koralowego smoka?Bo odkupiłem od handlarki z Zimowej Twierdzy ale nic mi się nie aktywowało ;p.Gdzie mam iść i mniej więcej,gdzie sie to znajduje oto moje pytanie :P.

PS Sector w każdym temacie Cie pełno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie, jestem w kurhanie Dead Men's Respite (Wytchnienie Umrzyków) i duch Svaknira powinien mi otworzyć przejscie do tych zamkniętych magią bram, żebym zdobył nowy głos. Tak przynajmniej wychodzi z filmów na youtube. U mnie usiadł obok swojego trupa i nie wiem zbytnio co robić, bo ni sposób otworzyć te bramy. Może mi ktos pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadam teraz strasznie głupie pytanie xd jak trzymać np w prawej ręce sztylet a w drugiej no nie wiem strumień z ognia puszczać?Bo widziałem na filmiku na youtubue to a mi od razu sie anuluje czar jak zmieniam na bron nagle ;p.

W ekwipunku jak zakładasz broń to klikasz LPM żeby założyć broń do prawej ręki, lewej ręce odpowiada PPM. To samo tyczy się magii.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Frizen wydawało Mi się że obsługę broni przypisywało się prawym kliknięciem myszki - jeśli chciałeś do prawej ręki, no i lewym przyciskiem myszki jak chciałeś do lewej ręki Dovahkiina co upchnąć.

Poprzypisuj czar płomieni prawym przyciskiem myszki, a sztylet lewym. (nawet u góry danego czaru czy broni była notka że dzierżysz ją w tej ręce)

U Mnie tak działało.

No chyba że grasz na konsoli to Ci nie pomogę.

Oczywiście broń musi być jednoręczna - to na wypadek mieczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak takie proste to było,dziękuje za odpowiedz xd,więc mam kolejne pytanie zostałem zatruty i pasek wytrzymałości zmienił kolor z żółtego na zielony...jak,więc wyleczyć zatrucie?Kaplica Talmora(chyba tak sie to pisze) nie usuwa zatrucia,tak samo mikstura,która ulecza wszelkie choroby :).Jak się tego pozbyć ;p?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, nie wiem czy dobrze pamiętam ale ten pasek jest domyślnie zielony... Rozumiem, że spada/ nie regeneruje się kondycja(czy HP?), możliwe, że zaraziłeś się wampiryzmem. Nie regeneruje ci się wtedy nic gdy jesteś pod wpływem słońca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy nie zachorowałeś. Jeśli tak jest na to kilka sposobów. Jeśli jesteś zatruty - użyj antidotum (na bank jakieś masz, bo antidotum można znaleźć wszędzie), jeśli jesteś Wampirem - ulecz się jak najszybciej, bo ludzie będą Cię potem w mieście atakować - jeden sposób to zostanie wilkołakiem (zawsze działa), a drugi masz tutaj, chociaż ja jak próbowałem się wyleczyć drugim sposobem, to mi nie zadziałało. No i jeśli złapałeś jakąś zwyczajną chorobę, to użyj mikstury wyleczenia choroby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dzisiaj zaczęłam grać w dlc ... przez przypadek.

Pomijając tajemniczą śmierć konia ... który jak na złość chyba już od tygodnia nie chce zmartwychwstać confused_prosty.gif

Spodziewam się że to jakiś bug, bo szukałam już Cienistego wszędzie.

To jeszcze bardziej fascynuje Mnie że zaczęłam znajdywać npc'ów w najróżniejszych ... cudacznych lokacjach.

Czy ktoś może Mi powiedzieć czy jest to spowodowane zakupionymi dlc że na środku drogi tuż pod miastem czekają na Mnie

bandyci i wampiry z nimi ??

Czy to może znowu bugi ?

Bo chyba Ja już takich gromad wampirów z trzy spotkałam (a szłam z buta od Samotni aż po Wichrowy Tron) do tego w środku jakiejś dziczy znalazłam ...

Alikr'ów z Redgardką, wszędobylskiego kuriera (Ci to muszą mieć gps że zlokalizują Mnie wszędzie), no i to kocisko ... Ma'iq'a czy jak się on pisał tongue_prosty.gif

Tyle że ten kurier ... on Mi dał dwie wiadomości (podobno) jedną zlokalizowałam a drugą ... jakby nie.

Gadał że jest od jednego z dworów. Ale w Moim ekwipunku Ja żadnej "ważnej wiadomości" nie widzę.

Ach a do tego po środku jakiejś góry dopadł Mnie jakiś Argonianin z daawno zapomnianego i zrobionego przeze Mnie questa.

Edytowano przez eyvon14moutaire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Earendil - Tanem to Moja Skydia' jest już od 2011/2012 we wszystkich miastach Skyrim w jakich było to możliwe :P

No a posiadłości też mam już wszystkie wyposażone i wykupione ... może dodatkowe umeblowanie bo taką wiadomość chyba ten cieć przywlókł ... ale żeby hucznie obwieścić Mi że jest to "bardzo ważna wiadomość od dworu" ?

I to w Białej Grani ? I dostać takie barachło ... :D oj Betha

Już myślałam że wiadomością jest

kolejny wielce hojny testament opiewający na 90 Septimów :D LOL od kolejnego Npc'a którego nie kojarzę z imienia i nazwiska

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dzisiaj zaczęłam grać w dlc

Które? Dawnguard? Hearthfire? Dragonborn?

Jeśli dziwą Cię dziwne ataki wampirów w mieście/pod miastem - spokojnie, to jedyny sposób na rozpoczęcie dodatku Dawnguard. Bandyci mi też często się bardzo blisko miasta pojawiali - normalka. W Fallout 3 miałem bardzo podobnie z bandytami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonborn ... raczej bo napadli Skydię i Athisa jacyś frajerzy (kultyści) w Samotni przed domem.

Bo to raczej to się dzieje na wyspie Solstheim i to tam przeszłość gracza goni (mam na myśli grających w Morrowinda).

W Fallout'cie 3 jedynym bandytą jaki Mi się pojawiał koło miasta był Jericho :D I to koło nie tyle miasta co ruin.

^nie Earendil dzisiejszy dzień Mojego Dovahkiina obfitował w napady bandytów na wszelkich drogach/dziczach/wybrzeżach ... a także obfitował w wszelkie napady ze strony wampirów.

Myślałby kto że wampiry tak bardzo lubią napadać w biały dzień tongue_prosty.gif

Edytowano przez eyvon14moutaire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...