Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

nie moge się doczekać jakiegoś screenuwioski lub miasta-mam nadzieję że styl imperialny [bo chyba taki bedzie dominował w Cyrodil] powali mnie z nóg-bo ten w morku [a szczególnie ta kryta szczechą Caldera] oprócz majestatycznego zamku w Ebonheart [który mógł byc itak bardziej majestatyczny :D ] nie zaciekawił mnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuujac temat domkow, to sciagnalem sobie wczoraj A good place to stay. Jest to IMO najlepsza chatka, poniewaz nie ma w niej wypasionych przedmiotow, kupcow z milionami kasy etc. Nie jest to tez wielki zamek, pelen przepychu. Mila, przestronna jaskinia, naprawde fajnie zrobiona i urzadzona. Jutro sie pobawie TES'em i jakos to jeszcze pomodyfikuje, bo paru rzeczy mi brakuje. Moze przy okazji zrobie sobie meza dla mojej czarodziejki? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerpak da się chwycić w Randagulfa, tylko musisz mieć jakiś przedmiot zaklęty, żeby na stałe dawał przywrócenie zdrowia...

Nie wiem o co chodzi w "bez dopalaczy", ale statystyki ponad 100 poziom da się przekroczyć:

1. Zaklinaniem

2. Miksturami

3. MOŻE Pucharem Goryczy (nie próbowałem)

pucharem goryczy sie nie da, bo on podnosi największy współczynnik o 20 a najmniej rozwinięty zmnijeszy o 20. No więc miałem siły 100 ( co wielką sztuką wytrenować nie jest) i wypiłem owy pucharek i dupcia zima :/. Szczęscie mi spadło do 20 a siła jak była tak była 100, więc kiszka jednym słowem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maycel-> nie masz się czym chwalić jeśli chodzi o to zadanie dla Larriusa Varo. Kto by dla pierścienia otoczenia nie zabił, ręka w górę. Czemu nikogo nie widzę? :P Mnie zdziwiło to że na czwartym poziomie masz jeszcze stalowe wyposażenie. -to dopiero sztuka. Pucharek goryczy najlepiej wychylić dy masz tak jakiś współczynnik oscylujący wokół 90 kilka. Wtedy dodaje ci dodatkową pulę. Tak mi się wydaje. Parę godzin temu zabiłem Almexie. Wacham się czy uwolnić opd trójcy świat odsyłając na łono Abrahama dodatkowo Viveka. Szkoda że jest tak daleko. Podszkoliłem sobie długą broń do 69, wziąłem elektryczną szabelkę Almexii i ruszyłem na pogrom Solstheim. Przekichana kraina, a grobowców jest więcej niż, w co trudno uwierzyć, na pastwiskjach. A, dorwe ich wszystkich i uczynię porządek w tej krainie tak jak uczyniłem to na Vvardenfell. Strzeżcie się wilczki. Nadchodzę. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maycel-> nie masz się czym chwalić jeśli chodzi o to zadanie dla Larriusa Varo. Kto by dla pierścienia otoczenia nie zabił, ręka w górę. Czemu nikogo nie widzę? :P Mnie zdziwiło to że na czwartym poziomie masz jeszcze stalowe wyposażenie. -to dopiero sztuka. Pucharek goryczy najlepiej wychylić dy masz tak jakiś współczynnik oscylujący wokół 90 kilka. Wtedy dodaje ci dodatkową pulę. Tak mi się wydaje. Parę godzin temu zabiłem Almexie. Wacham się czy uwolnić opd trójcy świat odsyłając na łono Abrahama dodatkowo Viveka. Szkoda że jest tak daleko. Podszkoliłem sobie długą broń do 69, wziąłem elektryczną szabelkę Almexii i ruszyłem na pogrom Solstheim. Przekichana kraina, a grobowców jest więcej niż, w co trudno uwierzyć, na pastwiskjach. A, dorwe ich wszystkich i uczynię porządek w tej krainie tak jak uczyniłem to na Vvardenfell. Strzeżcie się wilczki. Nadchodzę. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Solstheim jest naprawde wypasioną wyspą.Przeciwnicy dość często mają dreughowe zbroje więc można sie nieźle obłowić(zwłaszcza że w kruczej skale jest kupiec mający 10000 septimów :twisted: )

Czy złożył ktoś z was cały zestaw ze stalhrimu??Bo mam materiał na całość,ale po zrobieniu zbroi to nie wiem czy sie opłaca bo ma tylko 50KP.Czy po złożeniu całości są jakieś dodatkowe premie?

P.S.Udało mi sie ukończyć dodatek bloodmoon na 22lvl(moja poprzednia postać była na 67lvl,ale niestety gdzieś ją zgubiłem :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbobek- twój 67 lvl. jest naprawdę niesamowitym zjawiskiem.

Wiem,że słabo no ale gdybym tej postaci nie stracił to na tym lvl by się na pewno nie skończyło.Pozostaje mi pakować obecną postać.

A teraz z innej beczki.Czy dodatki Tribunal i Bloodmoon mogą być włączone oba naraz podczas gry w Morrowind?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatki Tribunal i Bloodmoon mogą być włączone oba naraz podczas gry w Morrowind?

W przypadku niektórych modów jest to wręcz surowo wskazane ;] Dodatki nie kolidują ze sobą w żaden sposób - ale nie wiem, czy Bloodmoon dodaje coś do Tribunala, czy tylko do samej "podstawki" Morrowinda. Mody wprowadzają parę zmian widocznych gołym okiem - np. pojawiają się informacje u zwykłych ludzi, że na północy jest osiedle górnicze (Bloodmoon), albo podczas odpoczynku mogą zaatakować nas skrytobójcy (Tribunal) :>

Zdarzyła mi się taka sytuacja - po wyjściu z kopalni postanowiłem odpocząć celem zregenerowania sił, ale pojawił się skrytobójca. Na szczęście zaciął się w drzwiach i można było spokojnie głupca ubić :> 1-poziomową postacią (no, teraz już dwupoziomową ;P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbobek- twój 67 lvl. jest naprawdę niesamowitym zjawiskiem.

Wiem,że słabo no ale gdybym tej postaci nie stracił to na tym lvl by się na pewno nie skończyło.Pozostaje mi pakować obecną postać.

Morrowind to gra RPG (Rule Playing Game ;)). I polega na odgrywaniu roli, a nie "pakowaniu" postaci :?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz zainstalowałem Morka, zrobiłem to razem z dodatkami... Na mapie miałem wyspę Solstheim a na 6stą noc gośc w kretyńskim kostiumie[dzięki którym nieźle sie wzbogaciłem :D ] próbował przenieść mnie na łono Abrahama...więc...hmmm...chyba tak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy tak przeglądałem starsze posty natknąłem się na wele bluzgów w stronę Telvanni-moim zdaniem jest to ród bardzo ciekawy no i ogólnie .....ekhm...'fajny' problemem była tylko odległośc od reszty cywilizacji

A to, że nie interesowało ich życie nawet swoich krewnych to....bardzo dobrze!

I tak trzeba walczyć o stanowisko mistrza, więc tu przynajmniej nie ma dwulicowości [w tym wypadku :D ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.in. właśnie za architekture lubie ten Ród-jest on oryginalny

:D Przypomina mi się widok Tel Branory....ahh

Również sama organizacja nie kojarzy mi się z marionetkowością-GM była gałęzią Imperium.....Także władze Telvanni prezentowały pewien poziom-a GM?

No cóż,pomysł wykopania tunelu pomiędzy Kontynentem a V. mówi sam za siebie :)

Jeżeli chodzi o niewolnictwo....tak samo mógłbym atakować Imperium za to iż [tak jak Amerykanie w stosunku do Rosji/Chin] tolerują to "okropne wynaturzenie", mimo to że oficjalnie głoszą ład porządek tolerancje i wolność [hmm...czyżby George W Septim? :D]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie....to moje druge podejście do morrowinda ale dopiero teraz postanowiłem przyłączyć się do Świątyni.....odbyłem wszystkie pielgrzymki oprócz tej z Labiryntu...

Mówią tam o dremorze, która jest w centrum labiryntu, i której mam dać zwykle srebrne ostrze; poszedłem więc na 3, środkowy poziom i w przełączce był kanał o wdzięcznej nazwie "środek".

Wszedłem, znów zamoczyłem szlachetne redorańskie gacie, potem po schodkach...i widzę! Jest jakaś kapliczka...trzymam ten srebrny złom w dłonie....uaktywniam triolit iiii.......ono mi mówi, że mam zakosztować wode jegochwały czy jakoś tak.

Za mną korytarz, który zablokowany jest przez pole siłowe takie jak z Upiornej Bariery, no i tyle widziałem tą dremorę..nie wiem może chodzi o jakieś ine centrum....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza, jesteś w dobrym miejscu. Teraz pozostaje ci się utopić w wodzie, która jest w tym pomieszczeniu :twisted:. Jak już spadnie życie do zera, bariera zniknie, pojawi się pomost do wejścia, a ty odzyskasz życie :) i będziesz mógł iść do szukanej kapliczki. Tylko nie zapomnij Długiego Srebrnego Ostrza, bo musisz je oddać pewnej dremorze.

EDIT:

Child of Pain - tak mi przykro :twisted: Może budyń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki...

wiecie...myślałem o utopieniu się..siedziałem w tym ścieku do momentu aż pasek oddechu zmniejszył mi się do połowy aż pomyślałem sobie 'eee głupota' i wyszedłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...