Skocz do zawartości

The Elder Scrolls (seria)


Polecane posty

Eh kurcze trochę dziwne macie odruchy żeby w Morrowinda grać 3 miesiące, ja przeszedłem w tydzień + jeszcze jeden na reszte questów. Grałem bez cheatów i używania edytora, choć pewnie i tak mi nikt nie uwierzy, ale co tam........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zwrócił uwagę na wode (pod warunekiem, że jest dobra karta :/) o tak zarąbista po prostu cudo, rzadki widok takiej wody jest w grach (no może jeszcze Far Cry ma lebszą wode ale ja opisuje Morrowinda). Kiedyś miałem taką mętną wodę a teraz po zakupie Geeforce 3 Tytanium woda jest Boska! Aż chce się nią oglądać i wskoczyć do niej by sobie popływać :)

O tak i tu sie z Toba zgodze :) Jest to moja pierwsza rzecz , ktora zachwycila mnie w Morrowindzie! I to zaraz na samym poczatku... Kiedy to wyszedlem ze statku ODRAZU RZUCILA MI SIE W OCZY WODA ... PIEKNA TAJEMNICZA AHH :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LordDeath

Morrowind był by piękny gdyby nie to że:

1.Trzeba łazić,łazic i jeszcze raz łazić przy takim chodzeniu można zasnąć

2.gra jest z deka drrwniana i ma mnóstwo bugów

3.fabuła niejest taka jakby tego chciała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te łażenie nie przeszkadza, całkiem fajnie jest pobiegać sobie tak długo no bo co gdyby nie te długie łażenie to gra była by o wiele krótsza. A co do bugów to rzeczywiście jest ich za wiele, najbardziej mnie denerwuje to, że wszystkie potwory mają jeden cel zabić gracza. A tak to sobie żyją w pokoju i harmoni z innymi potworami i...strażnikami miasta no może tylko Ci z Cesarstwa są mądrzy i atakują to co trzeba. Ale gierka i tak mi sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thirian1
Eh kurcze trochę dziwne macie odruchy żeby w Morrowinda grać 3 miesiące, ja przeszedłem w tydzień + jeszcze jeden na reszte questów. Grałem bez cheatów i używania edytora, choć pewnie i tak mi nikt nie uwierzy, ale co tam........

W tydzień to sobie mogłeś przejść, ale wątek główny. Daje sobie głowę uciąć, żę z questów nawet nie zrobiłeś powyżej 1% (powaga). Ja próbuje przechodzić w tej grze wszystkie możliwe zadania i robię to od kilku miesięcy. Cały czas dowiaduję się z netu o nowych zadaniach o których istnieniu nie wiedziałem, więc gra na prawdę się wydłuża.

Co do Twojej wypowiedzi - jak patrzysz na grę przez pryzmat jej szybkiego zakończenia to Ci wpółczuję.

Morrowind był by piękny gdyby nie to że:

1.Trzeba łazić,łazic i jeszcze raz łazić przy takim chodzeniu można zasnąć

2.gra jest z deka drrwniana i ma mnóstwo bugów

3.fabuła niejest taka jakby tego chciała

Ad.1 Jeden lubi zapach bzu, inny jak mu nogi śmierdzą... Twój wybór :) .

ad.2 To Ty sobie drwisz z jednej z najbardziej rozbudowanych gier RPG, a że jest "mnóstwo błędów" to jest wynikiem jej ogromu.

ad.3 Świetnie - streść mi ją w dwóch zdaniach, żebym zobaczył czy rzeczywiście masz o niej pojęcie.

Mi te łażenie nie przeszkadza, całkiem fajnie jest pobiegać sobie tak długo no bo co gdyby nie te długie łażenie to gra była by o wiele krótsza. A co do bugów to rzeczywiście jest ich za wiele, najbardziej mnie denerwuje to, że wszystkie potwory mają jeden cel zabić gracza. A tak to sobie żyją w pokoju i harmoni z innymi potworami i...strażnikami miasta no może tylko Ci z Cesarstwa są mądrzy i atakują to co trzeba. Ale gierka i tak mi sie podoba.

A łaziki, statki, teleporty, które ułatwiają poruszanie?

Jak byś chciał żeby wyglądało poruszanie się po ty ogromnym świecie?

Jedno kliknięcie i przemieszczam się z punktu A do B bez żadnych trudności? A emocje, kiedy idąc z miasta do miasta odkrywasz wcześniej niezbadaną jaskinię? To winduje klimat tej gry, jej tajemniczość.

Fakt potworki są spaprane (szczególnie skrzekacze), ale "humanoidalni" przeciwnicy mają swój "urok".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończmy już to ok? :P Właśnie teraz bawię się TES Construction Setem :D Świetna rzecz. Plany mam ogromne - stworzyć Czarne Mokradła czyli rodzime tereny Argonian. Zobaczymy czy mi się uda :P Tylko, że mam jedenproblem. Czy ktoś wie jak do cholery obraca się kamerę w edytorze? :P Umiem ją przełączać miezy trybami yop i izometric i wiem do czego służy kółko (gdy się je przytrzyma), ale obrócić nie umiem :P

A BTW http://shinobi.minos.net/char.JPG <- oto moja postać chociąz mogłem zrobić nowszego screena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thirian1
Dobra skończmy już to ok? :P Właśnie teraz bawię się TES Construction Setem :D Świetna rzecz. Plany mam ogromne - stworzyć Czarne Mokradła czyli rodzime tereny Argonian. Zobaczymy czy mi się uda :P Tylko, że mam jedenproblem. Czy ktoś wie jak do cholery obraca się kamerę w edytorze? :P Umiem ją przełączać miezy trybami yop i izometric i wiem do czego służy kółko (gdy się je przytrzyma), ale obrócić nie umiem :P

A BTW http://shinobi.minos.net/char.JPG <- oto moja postać chociąz mogłem zrobić nowszego screena.

Czy pochwalisz się jakie masz statystyki u swojej postaci? (te główne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie :) Zrobiłem screensa statsów i z moimi ulubionymi brońmi :) Bluebrandem (Błękitne Znamie), Trueflamem (Płomień Prawdy - Tribunal) i łukiem zrobionym w edytorze przez mnie :)

http://shinobi.minos.net/stats.jpg

http://shinobi.minos.net/bluebrand.jpg

http://shinobi.minos.net/trueflame.jpg

http://shinobi.minos.net/bow.jpg

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LordDeath

Ale łażenie w tej grze to naprawde lipa no ile można łazić po jakis górach łakach i kwitach jest to piękne ale pzrecież jak czegos szukamy ale jak zwykle niawiadomo czego to można szału dostać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie :) Zrobiłem screensa statsów i z moimi ulubionymi brońmi :) Bluebrandem (Błękitne Znamie), Trueflamem (Płomień Prawdy - Tribunal) i łukiem zrobionym w edytorze przez mnie :)

http://shinobi.minos.net/stats.jpg

http://shinobi.minos.net/bluebrand.jpg

http://shinobi.minos.net/trueflame.jpg

http://shinobi.minos.net/bow.jpg

:D

O tak! Widzę, że nie ja jedyny lubię tą rasę (kawałek mojej postaci można zobaczyć na awatarze :) ) Argoniany górą yeah! A co to tworzenia rodzinnego domu Argonianów to poinformujesz nas jak praca i czy świat wychodzi bo chętnie bym sobie wgrał twój dodatek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że powiem. :) Ale przydała by się pomoc nie powiem. Świat jest rozmiarów Vvanderfell ale ja całego na pewno nie zrobię :P Przede wszystkim było by miło gdyby któs pomógł i zrobił jakieś nowe modele np. stworów. Bo tak to musimy walczyć z tymi samymi co Morrowie. A i mam prośbę. Pomóżcie wymyślać imiona dla Argonian i nazwy dla wiosek. Potrzebuje ok. 10 nazw wiosek i 2-3 nazwy miast zbudowanych przez Imperium Cyroidiiliańskie. Przykładowe imiona: Drzemka-w-cieniu-drzew, Tylko-on-tam-stoi :P A co do łażenia.. JAK TO LIPA?! Nie wiemy czego szukamy?! TO nie wiesz, że możesz wypytać ludzi o drogę? Niektórzy nawet zaznaczą ci to miejsce na mapie.. Po prostu trzeba wczuć się w świat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LordDeath

Jeśli ktos wie niech mi odpowie(pewnie wszyscy tutaj wiedzą oprócz mnie :D )

1.Ile było dodatków do morrowinda?

2.Jak się nazywały i ile mają płyt?

3.zeby zagrać w ostatni dodatek trzeba przejść podsawową grę,drugi dodatek?

4.Żeby zagrać w ostatni dodatek trzeba posiadać wszystkie pozostałe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ile było dodatków do morrowinda?

2.Jak się nazywały i ile mają płyt?

3.zeby zagrać w ostatni dodatek trzeba przejść podsawową grę,drugi dodatek?

4.Żeby zagrać w ostatni dodatek trzeba posiadać wszystkie pozostałe?

1. 2 dodatki

2. Tribunal i Bloodmoon po jednej plycie

3. eee.. nie

4. hm, nie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu
Pewnie, że powiem. :) Ale przydała by się pomoc nie powiem. Świat jest rozmiarów Vvanderfell ale ja całego na pewno nie zrobię :P Przede wszystkim było by miło gdyby któs pomógł i zrobił jakieś nowe modele np. stworów. Bo tak to musimy walczyć z tymi samymi co Morrowie. A i mam prośbę. Pomóżcie wymyślać imiona dla Argonian i nazwy dla wiosek. Potrzebuje ok. 10 nazw wiosek i 2-3 nazwy miast zbudowanych przez Imperium Cyroidiiliańskie. Przykładowe imiona: Drzemka-w-cieniu-drzew, Tylko-on-tam-stoi :P A co do łażenia.. JAK TO LIPA?! Nie wiemy czego szukamy?! TO nie wiesz, że możesz wypytać ludzi o drogę? Niektórzy nawet zaznaczą ci to miejsce na mapie.. Po prostu trzeba wczuć się w świat...

Sanktuarium - stolica duchowa argonii miasto, z świątyniami i wiszącymi ogrodami ogrodzone rzeką i bagnami z jednej strony, a gęstym lasem z drugiej.Miałoby pierścień zewnętrzy zbudowany z drewna i wewnętrzny w części z kamienia(jako że jest to chyba tam żadki towar) wojownicy mogliby się tam nazywać np. Świątynnymi strażnikami i mieć nowe rodzaje zbroi, np. zamknięte chełmy z wyrzeźbionym pyskiem. Coś jak maska strażnika z Vivek tyle że z twarzą Argonianina zamiast elfa. Powinno się też wymyślić Argoniańskie bóstwa, do których mogliby się modlić mieszkańcy.

Jeśli podoba ci się taki opis miast to mogę ich na potrzeby twego moda trochę wymyslić, choć z mojego punktu widzenia tworzenie moda wielkości Vvanderfell jest bardzo trudne. Zadania, miasta, krajobrazy, nowe postacie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak! Widzę, że nie ja jedyny lubię tą rasę (kawałek mojej postaci można zobaczyć na awatarze :) ) Argoniany górą yeah! A co to tworzenia rodzinnego domu Argonianów to poinformujesz nas jak praca i czy świat wychodzi bo chętnie bym sobie wgrał twój dodatek :)

Oł jess. Argonian Rulessss. Mój Karjax :) to dopiero heros dał bym screena gdyby nie problem (patrz: Gry). K

urde jak ja nie cierpię jak kumpel (także gracz morra) wywyższa tych swoich okropnych, obrzydliwych pijaków Nordów, albo drugi tych zdradliwych, wrednych Redgarów, Argonianie to jest rasa!! Może kiedyś wyjdzie dodatek z Black Marsch, cudownie by bylo....

Pewnie, że powiem. :) Ale przydała by się pomoc nie powiem. Świat jest rozmiarów Vvanderfell ale ja całego na pewno nie zrobię :P Przede wszystkim było by miło gdyby któs pomógł i zrobił jakieś nowe modele np. stworów. Bo tak to musimy walczyć z tymi samymi co Morrowie. A i mam prośbę. Pomóżcie wymyślać imiona dla Argonian i nazwy dla wiosek. Potrzebuje ok. 10 nazw wiosek i 2-3 nazwy miast zbudowanych przez Imperium Cyroidiiliańskie. Przykładowe imiona: Drzemka-w-cieniu-drzew, Tylko-on-tam-stoi :P A co do łażenia.. JAK TO LIPA?! Nie wiemy czego szukamy?! TO nie wiesz, że możesz wypytać ludzi o drogę? Niektórzy nawet zaznaczą ci to miejsce na mapie.. Po prostu trzeba wczuć się w świat...

On-Tam-tylko-stoi, Stoi-tam-tylko-on :P. A na serio, fajnie wychodzą nazwy po czytaniu otaczających cię wyrazów od tyłu np. komputer-retupmok :). Sam tak wymyślałem dla mojego (na razie rysowanego) świata. Na Admantytowej świat Argonian jest przedstawiony jako dzikie "pogańskie" plemiona, pełne obrzędów związanych z przyrodą, czyli ognisko, namioty, szałasy... Ale ładniej by bylo oczywiście jak przedstawił Cycbrilu - wielka światynia dookoła same fontanny, zarośla, a kamień żaden problem wkońcu można tam walnąć góry :) Całość mogła by wyglądać jako mocno trzymające się kupy ruiny w stylu Akademii Jedi z Yavin IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

No cóż specjalnie unikałem kamienia bo według mnie góry do mokradeł nie pasują. Ale to tylko moje wrażenie estetyczne, góry bardziej by mi odpowiadały na pustyniach, zresztą masz rację kamienia może być więcej np. Cesarscy pozwozili kamieni na budowę, a potem argonianie ich wypędzili i kamień dla nich :) . Pozatym kamień raczej zapadałby się na bagnistym podłożu, a takie są całe mokradła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madzia Lord of everything

Morrowind-mniam:)Strasznie mnie urzekło:)Radość dawało mi samo patrzenie na chmurki,wodę i zachód słońca:)Jeszcze raz mniam....Osobiście chociaż może się to głupie wydawać to mnie bawiło włamywanie się do domów i zabieranie ze sobą niepotrzebnych rzeczy:).Lubiałam też zbierać zioła:).O!Latanie też mi sprawiło duż frajdę:).Grafika miodzio, muzyka podwójne miodzio,zbieranie ziół-tylko dla wytrwałych:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż specjalnie unikałem kamienia bo według mnie góry do mokradeł nie pasują. Ale to tylko moje wrażenie estetyczne, góry bardziej by mi odpowiadały na pustyniach, zresztą masz rację kamienia może być więcej np. Cesarscy pozwozili kamieni na budowę, a potem argonianie ich wypędzili i kamień dla nich :) . Pozatym kamień raczej zapadałby się na bagnistym podłożu, a takie są całe mokradła...

Ale można by zrobić dość wysokie góry góry otoczone bagniskami, wysoko byłyby jeziorka podone do Morskiego Oka, ale oczywiście byłoby ich bardzo dużo, trochę gór, trochę dżungli z bagniskami, i wyglądałoby super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

Tak, albo na wejściu w góry wielki graniczny fort broniący dostępu do stolicy, która znajdowała by się w wydrożonych korytarzach tejże góry. Rany ale by to było ogromne cała góra zamieniona w miasto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, albo na wejściu w góry wielki graniczny fort broniący dostępu do stolicy, która znajdowała by się w wydrożonych korytarzach tejże góry. Rany ale by to było ogromne cała góra zamieniona w miasto...

Z góry budowane by były wierze, coś w stylu Minas Thirith z WP, to by było coś! a wokół fontanny, między uliczkami i górami, bagniste ogrody na różnych wysokościach gór, rzeczki, mosty, gęste drzewa, liany. To wszystko poukładane z różnie poukładanych kotlin, skarp i szczytów, z każdego miejsca byłoby widać.... górę Sanktuarium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

Czy ktoś może mi jedną rzecz wytłumaczyć?? Większość składników do mikstur, a nawet same mikstury czasami, mają podany jeden efekt i kilka :?: znaków zapytania. Jak odblokować te właściwiości? Po prostu szkoląc się w alchemii? I jeszcze coś, mam 2 profesjonalne zestawy do alchemii ale nikt nie chce kupić mi jednego? Gdzie można to sprzedać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu
Czy ktoś może mi jedną rzecz wytłumaczyć?? Większość składników do mikstur, a nawet same mikstury czasami, mają podany jeden efekt i kilka :?: znaków zapytania. Jak odblokować te właściwiości? Po prostu szkoląc się w alchemii? I jeszcze coś, mam 2 profesjonalne zestawy do alchemii ale nikt nie chce kupić mi jednego? Gdzie można to sprzedać??

1. Tak, wystarczy szkolić się w alchemii.

2. Jedną profesjonalną retorte zostaw sobie - będzie zadanie w gildi złodzieji w którym musisz tą retortę zdobyć. Jeśli nie należysz do gildi możesz sprzedać i retortę. Gdzie? np. u Pełzacza w Calderze lub w obozie Zainab u Dadisuna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...