Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Fallout (seria)

Polecane posty

Gość K3rm!']['
mam do was prosbe, nie jestem za bardzo obeznany w rpgach wiec chcialbym zebyscie cos doradzili pod wzgl. tworzenia postaci.

Jak grasz pierwszy raz to zrób sobie mniej więcej tak: Agility i Percepcja jak najwięcej możesz, Siła na 6(jak znajdziesz APower Armor to będizesz miał siłę na 10) z umiejętności daj gifted(chyba, miałem na myśli to co zwiększa o jeden wszystkie wartości) i bruiser. A ze zdolności proponuje small guns, speech i energy guns. A resztę punktów z wartości podziel jak chcesz, tylko pamiętaj że Luck się bardzo nie przydaje!

Powodzenia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze dawałem max. agility, perception i intelligence, strenght na 6, luck na 3 (nie na dwa, bo wtedy jest naprawdę nieciekawie), endurance przynajmniej 5. Proponuję Gifted i Finesse. Dodatkowo small i enegry guns (koniecznie) oraz lockpick/barter/speech

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

small guns? Po co?

Na wyższych poziomach w ogóle nie przydatne, lepiej brać gig guns i coś do skradania po czym od razu na początku ukraść jakiegoś miniguna albo coś podobnego i na wyższych poziomach wymiatasz. W energy guns też mało inwestowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siły 5 (4 dojdą z APA i 1 z memory carda.)

Wytrzymałość 9 (1 podniesiesz perkiem)

PErcepcja 9 ( 1 podniesiesz z memory carda)

Zrencznosć (10 ! to nieczne)

charyzma (2 starczy, o 1 podniesiesz memory cardem...) a jak coś to nantatsy

Inteligencja 9 (1 z memory carda)

szczęście ze 4, może 6... w NCR zeta scan podniesie ci do 10 (po kilku saceach i loadach..)

Wtedy masz wszystkie staty na 10 z wyjątkiem charyzmy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnos

HA... a wiec jednak uzywasz APA :P

Z sila na 5 nie bedzie latwo, wiec wieze, ze dosc szybko zdobywasz PA. Ja, gdy gralem, to minelo kilka miesiecy zanim polozylem na mim swoje lapki. Powiedz, jak najszybciej go mozna zdobyc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Chciałem chłopakowi pomóc dobrać posrać taką żeby poradził sobie na początku gry, więc smallguns się przyda, siła za mała jak na mróffki w świątynie próby... Tak wiem że byście sobie poradzili, ale On nihgdy wcześniej nie grał w Falla....

Teraz okarzę swoją niższość intelektyalną. Feanor, co to jest zeta scan w NCR?????? Masz na myśli Hubologistę?(czy jakoś tak...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hammer

Zeta Schan to zabieg który robi ASC 7 w NCR i Hubolgiści w San Francisku(choć może to się inaczej nazywa)... chodzi ogulnie o nawrucenia ;) - a korzyść to dodatkowy LUCK, z tym że trzeba uwarzać jak się prowadzi rozmowę z ASC 7 bo można mieć czasami minus do LUCKA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['
Zeta Schan to zabieg który robi ASC 7 w NCR i Hubolgiści w San Francisku(choć może to się inaczej nazywa)... chodzi ogulnie o nawrucenia ;) - a korzyść to dodatkowy LUCK, z tym że trzeba uwarzać jak się prowadzi rozmowę z ASC 7 bo można mieć czasami minus do LUCKA...

A dzięki. To jednak wiedziałem, tylko nie znałem nazwy tego zabiego :) . Ja tam zawszę zabijam tego bobka, denerwuje mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hammer

Sztuka nie wiedzieć, a prubować :). Ja też go zabijam, ale po zabiegu :) Zabicie go wcześniej to strata kilku punktów szczęścia, na co nie moge sobie pozwolić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe 5 to dużo siły. wystarczająco dużo !

A swój PA kupuje w San Fran op jakiś 3 latach gry. ale to jest maniactwo :D

A normalnie przywalam w Bridge keepers robe.....

A APA to pedalski żuczek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hammer

Na tamat APA powiem wam jedno: APA+ wielki gun(Plasma rifle, Bozzar, czy coś takiego) i w jednym miejsu można polać się ze śmiechy, tj. takie eksty jak ludzi gadają to mówie wam :) Ale gdzie to jest wam nie powiem, szukajcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ostatnio w jakims archiwalnej Tarernie RPG wykopalem txt autorstwa Pana Feanora (parodia Fallouta, baldura, tolkiena, starwarsow i jeszcze kilku innych). powiem jedno: normalny czlowiek tego by nie napisal :):) polew maxymalny :D jak przeczytalem to qmplom to o malo nie pekli. tak wiec moje wrazy uznania dla zakreconego :) autora. PS wiecej takich textow!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['
Na tamat APA powiem wam jedno: APA+ wielki gun(Plasma rifle, Bozzar, czy coś takiego) i w jednym miejsu można polać się ze śmiechy, tj. takie eksty jak ludzi gadają to mówie wam :) Ale gdzie to jest wam nie powiem, szukajcie...

Ja wiem, ja wiem... hehehe... ale... nie powiem!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['
hehehe ostatnio w jakims archiwalnej Tarernie RPG wykopalem txt autorstwa Pana Feanora (parodia Fallouta, baldura, tolkiena, starwarsow i jeszcze kilku innych). powiem jedno: normalny czlowiek tego by nie napisal :):) polew maxymalny :D jak przeczytalem to qmplom to o malo nie pekli. tak wiec moje wrazy uznania dla zakreconego :) autora. PS wiecej takich textow!!!!!

Podaj dokładnego linka plissssssss!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hammer

po pierwsze, mi chodzi o ten tekst z pomyleniem katalogu ;) ale także o inne mniejsze,

Po drugie dajcie linka, przeczytam, a jak Pan pozwoli to na strone wrzuce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm i tu jest pewien problem bo to bylo w zine zamieszczonym na cover CD w CDA. a ja nie mam najmniejszego pojecia w ktorym... mam to tylko wydrukowane ale Pan Feanor na bank ma gdzies tego kopie na kompie. prawda?? (pliz nie kazcie mi przekopywac wszystkich Cdkow)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hammer

Ide o zakład że to był tweak rpg, O ile nie Radiated ZIN jeszcze pewnie za czasów Kazula :)

Heh, ja tam od czasu do czasu znajduje czas żeby coś skrobnąć, co prawda nie o Fallu, ale zawsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hammer

Nom, jedna z bardziej znanych i wiekowych osób w polskim Fallout Commiunit :) - obecnie siedzi na SHAMO :) i niczym więcej chyba się nie zajmuje, choć moge się mylić :)

off-topic: Nom, Kazul fajny koleś :) ; tylko nie radze wam podchodzić z nim do jakiegokolwiek alkocholu bo nie macie z nim szans ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja mam perka Drunk Master..... jak wypije wyraźniej mowie !

A jak nie wypije to się niedogasz ze mną :D

BTW odwiedziłem twojom stronke..... z kądś jom znam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...