Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Fallout (seria)

Polecane posty

Gość Radyan
[']A ja nie grałem nigdy w F:BOS:) i tu nie mam sie czego wstydzić, bo dla mnie ten cały Bos to niewypał i tyle...

Skąd wiesz, skoro nie grałeś, hę? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak mozesz sie wypowiadac na temat gry w ktora nawet nie grales?? ja bez zastanowienia kupilem Tactisa gdy zobaczylem cene i teraz mam co robic do konca wakacji. gierka jest naprawde zarabista mimo iz z poczatku nie moglem sie przestawic na tryb rzeczywisty (bo w turach sie gra do d***) teraz zaluje ze nie mam jej od dawna. teraz pozostaje nam czekac na F3..... qrde to bedzie hicior!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Eee? No bo recenzje czytałem, pograłem kilka minut w demo(ale nie grałem w fula). Pozatym to już nie RPG tylko strategia (też lubie strategie, ale ta jakoś mi nie pasuje). Ale jak jest dostępne za 30 zyli to i się może skuszę bo jeśli nie gra to... pudełko się ładnie na półce będzie prezentowało:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F:BOS jest spoko, tylko ostatnie misje są już strasznie monotonne ponieważ masz już wypasioną drużynę i nikt ci nie może podskoczyć, a wtedy nie ma zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F:BOS jest spoko, tylko ostatnie misje są już strasznie monotonne ponieważ masz już wypasioną drużynę i nikt ci nie może podskoczyć, a wtedy nie ma zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F:BOS jest spoko, tylko ostatnie misje są już strasznie monotonne ponieważ masz już wypasioną drużynę i nikt ci nie może podskoczyć, a wtedy nie ma zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F:BOS jest spoko, tylko ostatnie misje są już strasznie monotonne ponieważ masz już wypasioną drużynę i nikt ci nie może podskoczyć, a wtedy nie ma zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F:BOS jest spoko, tylko ostatnie misje są już strasznie monotonne ponieważ masz już wypasioną drużynę i nikt ci nie może podskoczyć, a wtedy nie ma zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F:BOS jest spoko, tylko ostatnie misje są już strasznie monotonne ponieważ masz już wypasioną drużynę i nikt ci nie może podskoczyć, a wtedy nie ma zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Nie Twoja wina, forum ma okresowy, mam nadzieje, kryzys. Tymczasem jak wyświetli ci błąd po wysłaniu to zignoruj go bo wiadomość i tak dodał:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
[']Eee? No bo recenzje czytałem, pograłem kilka minut w demo(ale nie grałem w fula). Pozatym to już nie RPG tylko strategia (też lubie strategie, ale ta jakoś mi nie pasuje). Ale jak jest dostępne za 30 zyli to i się może skuszę bo jeśli nie gra to... pudełko się ładnie na półce będzie prezentowało:)

Ja też chyba kupię. Będzie się można pochwalić, że mam wszystkie gry z serii :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oberleutnant (h)EROS
calkiem, caLkiem szkoda, że w CDA nie było polskiej wersji :(

Ja mowie - dzieki Bogu, ze w CDA nie bylo polskiej wersji :D

no ale chociaz mały path dla tych którzy chcą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyć się anglika, bo bez tego ani rusz. W końcu idziemy do Europy, a tam po polsku nikt nie talk'uje.

Wesołą historię miałem z F2, gdy w połowie gry postanowiłem sobie dograć patcha. GRy ze starej wersji nijak nie mogły pójść. Ile kotletów poleciało na Interplay, to nie da się zliczyć. :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Przecież jest specjalny program do przerabiania save'ów z niespatchowanej, do spatchowanej wersji. Jeszcze raz polecam stronę fallout.net (Hammer wybacz, ale Twoja strona jest najlepsza!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
[']Pewnie mnie zabijecie, ale poświęciłem wywalenie Falla z dysq na rzecz BG1... nie kończąc F2 .............. aaa nie bijcie!!!!!

Jeszcze nie :D

No chyba, że już później do niego nie wrócisz. Wtedy dopiero zobaczymy :twisted: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz <puc!> i jeszcze <puc!puc!puc!> i jesze raz<puc!> Dostaniesz Hintbookiem jeszcze raz jeśli nie wrócisz do Fallouta !

Gra w czasie żeczywistym do BEZSENS !

Tylko tury Tylko tury !!!! nawet po lanie TYLKO TURY !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Łaaaaaaaa łaaaaaaa!!!!!!!! Wrócę, obiecuje, nawet sejvy zachowałem!!!! ale nio... nie mogę mieć dwóch gierek na jednocześnie bo nie pozwala mi na to mój dysq! Auć....

A w BG można robić sobie tury spacją przecież!

...Auć....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Fallout 2 mam juz od dluzszego czasu ale jakos nie interesowala mnie ta gra. Jednak po przeczytaniu tylu pochwal itp. na tym forum postanowilem ze dam jej szanse, kto wie moze mnie wciagnie :) mam do was prosbe, nie jestem za bardzo obeznany w rpgach wiec chcialbym zebyscie cos doradzili pod wzgl. tworzenia postaci. Nie znam sie na tym a nie chcialbym zginac po pol h gry :) z dolu dziekuje :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co na 44 levelu dadzą mi parametry ? powiększono o 5 przy mk2 10 %?

APA jest lepszy od HPA tylko w plaźmie.... i daje 1 siły więcej,a wygląda jak.... kaszana.....

Niech zrobią tylko Multi w 3 to założe bractwo Niszczycieli APA !

W trzeciej części ma być multiplayer, ale na razie wiadomo tylko o cooperativ'ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...