Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Fallout (seria)

Polecane posty

no Fallout kojarzy mi sie niezbyt przyjemnie- te nieprzespane noce :D

ech tyle razy ukonczylem 1 i 2 ^_^ ech

co do power armor'ow

to prawda ze zwykly jest gorszy ale hmm mi sie podobal bo moj gosciu wyglada jak rycerz w pelnej zbroi plytowej czy cos ^^ nic nie poradze zboczenie rpg-owca :)

jestem takim maniakiem fallouta ze probowalem przejsc bez uzycia walki tzn. moi ludzie moga sie naparzac- ja nie no coz nie udalo sie :( ale bede probowal :D wish me luck :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że HArdened PA jest niewiele gorszy od APA !

A w zwykłym wyglądasz jak Ktoś ! jak człowiek a nie jak "pedalski żuczek"

Jak widze gościa z Enklavy to mam ochotę go zambić za sam pancerz !

A co robesoow to one rządzą :D Całego falla przelazłem a dalej grałem w robsach ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick
A w zwykłym wyglądasz jak Ktoś ! jak człowiek a nie jak "pedalski żuczek"

Jak widze gościa z Enklavy to mam ochotę go zambić za sam pancerz !

Co ty gosciu masz do tego APA? Ja wiem ze on jest paskudny jak cholera, ale koles! Tolerancyjnym trzeba byc! Niektore ludzie som kochajacy inaczej i nosza [he,he] "pedalskiego zuczka"... BTW- to twoje okreslenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnos

Hehehe... moze i "pedalski zuczek", ale moj "pedalski zuczek" pokiereszowalby twoj "utwardzany odkurzacz" Panie Feanorze.

P.S. Tekst byl pisany zartobliwym tonem, wiec prosze nie skakac mi do gardla z Plasma Gun'em.

P.S2. Piekny nick, widze, ze czytales moja ulubiona mitologie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 'Pedalski żuczek" to moje określenie a jeśli chodzi o power armory to jestem niugety Będę tępił błyszczące pedalskie dziwactwa ! Hail to the holy flame !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Dobra, może już skończymy z tymi Power Armorami?

Nudno sie zaczyna robić.

Poza tym każdy chodzi w czym chce. W następnej części mogą być nawet koszulki Arkadiusa byleby dobrze się sprawdzały :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Który teraz macie poziom w Falloucie ?? (taki wstęp abym mógł się pochwalic..:wink:)

Ja włśnie przyniosłem plany LAtaczy dla bractwa i mam 42... Postac jest taka wypasiona że jak strzelam z 233 pistol do centaura (on ma 150hp) to jak go trafie za 20 to on umiera (trafiłeś go w netralny układ nerwowy, bestia osuwa się na ziemię...) Heheh one shot kill ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnos

Widac, ze uwielbiasz ta gre. Mi osobiscie nie chcialo sie biegac po pustyni i pakowac (gdy przeszedlem gre mailem zaledwie 33 poziom).

Sama gra bardzo mi sie podobala - jedynke przechodzilem dwa, a dwojke cztery razy.

Wiecie, ze po przejsciu Fallouta 2 mozna udac sie do valut City i tam za pomoca jednego z dostepnych komputerow napakowac bohatera do 99 levelu. Nie musze chyba mowic jaka sila wtedy dysponuje (biorac pod uwage fakt, iz postac tworzylem przy pomocy hex editora i juz na starcie miale wszyctkie cechy na 10).

P.S. Mowie wam, sprobujcie wyludnic Kalifornie - niezla zabawa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powrócę jeszcze do tematu pancerzy. Według mnie zdecydowanie lepszy jest Advanced Power Armor. Dlaczego uważacie, że wygląda pedalsko? Jest lepszy także parametrami, więc nie ma się co zastanawiać - lepiej nosić Advanced Power Armor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co na 44 levelu dadzą mi parametry ? powiększono o 5 przy mk2 10 %?

APA jest lepszy od HPA tylko w plaźmie.... i daje 1 siły więcej,a wygląda jak.... kaszana.....

Niech zrobią tylko Multi w 3 to założe bractwo Niszczycieli APA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

A jaki mieliśta największy AC? Ja z tego co pamiętam miałem 46!

Ps: gram sobie mam 13 level, przeszedłem pół gry, i mam meele damage na 15:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
[']Eh to sie nazywa nałóg! Przynajmniej nie szkodliwy!:D

Do czasu. Jak zacznie myśleć że ludzie w sąsiednim pokoju też są z ENklawy to co? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

No w sumie... albo jak zapragnie wyrżnąć w pień całe miasto?? :twisted:

Feanor-san tylko nie próbuj robić questa z raidersami w realu, tu ci nikt nie podziękuje 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no ja nie wiem czy taki nie szkodliwy. strrrrrrrrasznie czasozerny nalog. kazdy nalog jest zly (nawet taki jak namietne czynanie ksiezek) i trzeba z niem walczyc. slyszeliscie o takim artykule "Q3 zniszczyl moje zycie"?? wypowiada sie tam pewien nalogowiec dla ktorego kłej jest wszystkim i to go prawie zgubilo. a co do maniakalnego giercowania to zawsze bede zwolwnnikiem teorii ze KAZDY zdrowy psychicznie czlowiek jest w stanie odroznic prawdziwy swiat od wirtualnego (choc nie wiem jakim by byl nalogowcem) a czytaliscie taki artykul we "Wproscie"??? o tym jak to "ego-shotery" zamieniaja graczy w "doskonale maszyny do zabijania"???? pewna jego czesc zostala zamieszczona kiedys w AR. takiej polewki nie mialem od dawna (ah, ten "blood button" :D:D:D :)

a wracajac do Fallouta to ostatni kupilem w MediaMarkcie F:BoS PL za 30 ZL!!!!! jak to zobaczylem to omalo nie osiwialem. i teraz przemierzam pustkowia tylko mam problem ze skompletowaniem druzyny. ja ide Maxem paynem (ST:6 EN:6 PE:7 CH:8 IN:8 AG:10 LU:2 umiejetnoisci: Gifted (to co dodaje po 1 do kazdej z cech??) oraz Fast shoot. a traity:small guns, barter i skradanie) a jak wygladala wasza druzynka??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Tzn. chodzi ci o skład osobowy?

Taka dyskusja była już wcześniej, jeszcze zanim zaczęło się o Power Armorach.

A jeżeli o gościa to też lubię coś ala Payne. Grunt to max. do Agility.

Co do traitów to ja preferuję big guns, barter i ... i nie wiem co jescze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

A ja nie grałem nigdy w F:BOS:) i tu nie mam sie czego wstydzić, bo dla mnie ten cały Bos to niewypał i tyle...

Mówisz że dałeś 30 zł?? hiehiehie jade do tego marketu :twisted: !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...