Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Fallout (seria)

Polecane posty

Gość Pilehammer

"FALLOUT TO NIE GRA, TO STYL ŻYCIA"

Moja pierwsza przydoda z Falloutem zaczela sie na poczatku liceum czyli 6 lat temu...wlasnie wrocilem z pierwszych zajec i odpalilem sobie demo ktore zawieralo Junkyard i ze 2 questy. Pomyslalem sobie ale fajnie sie kolesie rozbryzguja jak ich minigunem poczestujesz :) i wogole zamiast questow robienia wolalem wycinac wszystko...potem zobaczylem u kumpla pelna wersja...CO to ma byc, aaale shit - to moje pierwsze wrazenie kiedy zobaczylem ze zamiast wycinania z minigunem lata sie po jakiejs mapce a twoj koles to cherlak z pistoletem...Jednak po paru tygodniach wrocilem do tej gry, zaczalem w nia grac tak jak powieniem grac w rpg i...zniknalem...to co przezylem przy obu czesciach Fallouta nie dala mi zadna inna gra, powiem wiecej zaden film mnie tak nie wciagnal ze chcialbym go ogladac po 16 razy ( tyle razy skonczylem F1, F2 na razie 7 a FT 3 :) ) Genialny klimat postnuklearnego swiata polaczony z bardzo wciagajaca fabula, mnogoscia questow, swoboda, mnostwem sprzetu,broni i wielu wielu innych czynnikow dalo w rezultacie - gre dla mnie i wielu innych kultowa.

p.s.Do wszystkich fanow Fallouta - na stronie www.blackisle.com znajduje sie 9 czesci Fallout Bible, kompendium wiedzy o Falloucie i jego swiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość m3ntos

bez kitu fallout to gra przy ktoorej spedzilem najwiecej czasu ino szkoda ze umiem w f2 na pierwszym poziomie miec adv power armor :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pykman

Mnie w Falloutach najbardziej urzekly 2 rzeczy:

1. Oczywiscie post-nuklearny klimat (uwazam,ze wlasne tak skonczy rodzaj ludzki :twisted: )

2.Sposob tworzenia i rozwoju postaci: takiej liczby statyskyk, umiejetnosci i perkow nie ma zadna inna gra- dla mnie to ideal. Nawet seria Baldur's Gate moze sie schowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer

Az sie lezka w oku kreci jak widze ze sa jeszcze ludzie ktorzy doceniaja geniusz Fallouta :D

A porownanie Fallout - Diablo 2 jest mocno nie namiejscu z racji ze to dwa rozne typy gier...jedna gra to prawdziwy rpg a druga to zwykla siekanina ( nędzna zreszta :twisted: ) peace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha

Zgadzam się, nie powinno się poruwnywać fallouta i diablo, moim zdaniem obie są świetne. Bardziej podobała mi się druga część Fallouta. Nigdy nie zapomnę jak zobaczyłem go w CD-ACTIONIE. :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Nie ma co, Fallout jest najlepszy i kropka. A co do porównywania z Diablo - to owszem można, ale po co, skoro nie mają nic wspólnego (no może prawie nic). To była gra, która sprawiła, że zaakceptowałem system turowy w grach i chyba jedna z pierwszych które przeszedłem w całości.

O tej grze nigdy nie wolno zapomnieć!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer
Nie ma co, Fallout jest najlepszy i kropka. A co do porównywania z Diablo - to owszem można, ale po co, skoro nie mają nic wspólnego (no może prawie nic). To była gra, która sprawiła, że zaakceptowałem system turowy w grach i chyba jedna z pierwszych które przeszedłem w całości.

O tej grze nigdy nie wolno zapomnieć!!!

ABSO FOKIN' LUTLY !!!! KEEP FALLOUT ALIVE !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaWuHa

Fallout jest po prostu świetny! Według mnie każdy gracz powinien w nią pograć, nawqet gdy nie lubi gier cRPG! W Fallouta po prostu trzeba zagrać! Wspaniała grywalnośc, klimatyczna muzyka dodaje czegoś niezwykłego post numlearnemu światowi, który można przemierzć bez końca! A historia opowiedziane w grze? Jest tylko wstępem do uświadomienia nam co może zrobić kilka(naście) rakiet z głowicam jądrowymi! Jest na mojej liście 10 najlepszych gier, w jakie grałem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer

Mojego setnego posta dedykuje grze ktora zawladnela moja dusza calkowicie, grze bez ktorej moje zycie nie byloby takie jakie jest ( [beeep]iste :) ),grze ktorej juz nic nie doscignie....

AVE FALLOUT !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer
Zakładamy kościół Hubbologostów ! Hail The Holly Flame !!!!!

We, Children of the Apocalypse came here to kick ass and chew bubble gum - and we are all out of gum !!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany napisze o jedynej wadzie jaka dla mnie mial pierwszy Fallout ( naszczescie w 2 zostal on naprawiony).

Mianowicie chodzi mi o czlonkow naszej druzyny, moim zdanie nasza ingerencja w ich postepowanie byla zbyt ograniczona, (kto to wdzilal zeby jedyny sposobem wziecia od niego przedmiotu bylo okradzenie go ??- dobrze pamietam ???) i te kilka opcji ktorymi dysponowalismy to byyyyyyyyylo zdecydowanie za malo. Wiecej grzechow niepamietam a dwojka wszystkie poprawila :)

Fallout-y RULEZZZZZZZZZZZ !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwowoała też pewna wada kosmetyczna, tzn wygląda naszych pupili nie zmieniał się podczas zmieny Armora oraz jak kumple się od czegoś uzależnił to niebyło żadnego komunikatu i rzeba było go na oko leczyć :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Fallout nalezy do wielkiej trojcy najlepszych rpg jakie kiedykolwiek sie ukazaly: Fallout, Planescape Torment, Baldurs Gate. Ma najlepszy klimat, wsysajaca fabule i tworzy super nastroj. Az sie czuje skazenie radioaktywne :D . Jedyna zecz do jakiej mozna sie przyczepic to interfejs, ktory jest troche uciazliwy, brak kilku opcji, przydaloby sie lepsze sterownie druzyna itp. Na koniec powiem ile mam orginalnych kopii Fallouta: 1 i 2 z serii extra gra, nastepnie znowu obie czesci z CDA i kolene 2 orginaly zktore byly dolaczone do kupionego przezemnie Fallout Tactics. Polka ugina sie pod ciezarem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej liczby Falloutów to ja akurat posiadam: Fallout1, 3 Fallout2(cda, extra klasyka(pl), ft), Fallout Tactics. Wszystkie oryginalne. A do FT to przekonał mnie dopiero poradnik ze solucją z AP a nie recenzja czy demo. W demo to zagrałem dopiero po przeczytaniu poradników. A w F1 i F2- po ukończeniu FT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o Tacticsie a ja w niego nie grałem, bo po przeczytaniu recenzji i opiniach kumpli bałem się, że popsuje serię, a potem o nim zapomniałem i tak jakoś wyszło. Może to źle, ale ja bym chyba nie przetrawił Fallouta w formie innej niż 1 i 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Rany, ale te gierki(czyli Fallouty) urzekły mnie!!! Znowu sobie włączyłem Dwójkę(którą mój brat ciemniak kupił w wersji polskiej, bo ni w ząb nie rozumie anglomowy, a ja byłem wiedziony ciekawością jak to im wyszło) i dalej miodzio! Z tym że przed chwilą Marcus grzejąc z miniguna w grupę bandytów podziurawił też klienta co stał ZA nim! Wypowiedzcie się na temat kwiatków z bronią w Falloucie, bo pewnie jest ich trochę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...