Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Fallout (seria)

Polecane posty

A spotkaliscie jakies ciekawe rzeczy podczas podrozy przez pustynie w Fallout 2 :?: Ja spotkalem takiego goscia przy moscie co zadawal mi jakies pytania i jak dobrze odpowiedzialem to umieral i zostawial fajna zbroje. Widzialem tez zaloge z Star-Teka ktora miala wypadek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujcie się na petycje: o Fallout 3 - http://www.petitiononline.com/fallout3/petition.html i o Fallout Tactics 2 - http://www.petitiononline.com/sfot2/petition.html.

Poza tym pytania:

1. Która polska strona o Falloutach jest według was najlepsza? Według mnie: http://www.fallout.scifi.pl/ (Przy okazji - znajdziecie tam informacje o Fallout 3, który już prawie na pewno zostanie wydany).

2. Czy często korzystaliście w Falloutach ze złodziejstwa i co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy

Witka :!: :!:

Ja zawsze jak wchodzę do nowej lokacji

( nie tylko miasta , spotkania na pustyni też się liczą ) ,

to zapisuję grę i czyszczę wszystkie skrytki

( te zamknięte też ) a także podnoszę wszystkie przedmioty z ziemi .

Jeśli nikt nie ma pretensji ( nie atakuje mnie ) ,

to zapisuję na tym samym miejscu i gram dalej :wink::wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ninjatrzydziestyosmy
Ninjatrzydziestyosmy piszesz, że zbierasz wszystko z ziemi i czyścisz wszystkie skrytki. A czy także okradasz wszystkich (ja tak robię)?
Witka :!: :!:

Nie zawsze , ale zdarza się .

Zawsze przed tym zabiegiem wolę jednak zapisać grę .

Nie lubię tracić reputacji :wink::wink:

Ja lubię kraść amunicję i pieniądze

( jak zostawisz po 1 sztuce , to nie powinni się skapnąć :wink: )

Poza tym szybko kończy im się amunicja i łatwiej jest ich pokonać :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradziez w Falloutach byla po mordowaniu najbardziej dochodowym interesem :) ja zawsze na poczatku rozgrywki dawalem duzo na "steal" i zwracalo sie to wielokrotnie. moje motto to: wysoki steal + maigczne zaklecie "SAVE&LOAD" = nowy plasma rifle + bajura do bryki :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Qrde mam jakieś problemy z logowaniem się... ale nie o tym chciałem...

Teraz sobie gram, wykonuje questy wszystkie jakie napotkam chodzę sobie z Sulikiem i mam za broń Power Fista... Ale nikt mnie nie pobije (chyba) jeśli chodzi o odnalezienie GECK'a:) Znalzłem go mając 9 level:)...tylko że teraz wziołem sobie jeszcze questa żeby naprawiż coś tam dla dethclawów w valut13 a nie znam lokacji valuta... Jak wykonywałem misję z zabiciem Dereka w V15 to miałem za mało Sience żeby dowiedzieć się gdzie V13 jest, teraz natomiast komputer niechce mi powiedzieć... A nie wydam 10000 na mapę od doktorka... Wiecie czy w Navarro będzie podana lokacja V13?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, po przejsciu Fallouta 2, zatrzymalem sie jeszcze troche w Kaliforni :D. Napakowalem swoja postac w Valut City na maxa i ruszylem czynic masakre. Wybilem wszystkich, doslownie wszystkich - od Den zaczynajac, na San Francisko konczac :P Musze powiedziec, iz zabawa byla przednia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, po przejsciu Fallouta 2, zatrzymalem sie jeszcze troche w Kaliforni :D. Napakowalem swoja postac w Valut City na maxa i ruszylem czynic masakre. Wybilem wszystkich, doslownie wszystkich - od Den zaczynajac, na San Francisko konczac :P Musze powiedziec, iz zabawa byla przednia :D

no i teraz wypusc takiego na ulice.... strach sie bac :):) jeszcze jakas biedna staruszka bedzie chciala przez ulice przejsc a tu BACH ja pod TIRa.... :) rany co te gry potrafia z czlowikeiem zrobic... :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po zabiciu dariona osiągłem 35 level i pojechałen do San Fran, aby moje nieśmiertelne Robesy zmienić na Power Armor (tb-51).

Ten kto uważa że adwanced jest ładniejszy od zwykłego niech pali się w radioaktywnym goo ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zginiesz a na twoich przypiekanych na reaktorze udkach będą pożywiały sie tabuny Ghuli @_@ ! naprewdę sądzisz że "pedalski żuczek" jest ładniejszy ! On jest taki.. pedalski :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LykwydShalick

Jasne ze zwykly jest ladniejszy! Kazdy kto mowi inaczej zostanie poczestowany 50 olowianymi pigulkami na uspokojenie z mego miniguna... Moj brat wlasnie powiedzial ze zwykly ma helm jak odkurzacz... koncze piasc i ide szukac miniguna:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...