Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shinnnn

Rozwiązany: Ninja Blade - Problem z Uruchomieniem

Polecane posty

Witam Serdecznie , na wstępie z góry przeproszę jeżeli jest już taki temat spowodowany tym samym problemem ale zależy mi na szybkości a nie lubię przeglądać forum :<

A więc mój problem wygląda następująco:

http://img714.imageshack.us/img714/4966/ninja.jpg

Od razu mówię że ponowna instalacja nie wiele daje.

Powiem jeszcze że komputer był Formatowany i możliwe że brakuje niektórych Programów , Wtyczek i rożnych tego rodzajów plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee zainstalowalem directX ale to nic niedało chyba ze mam zainstalowac NB jeszcze raz

ee teraz usunołem i chce jeszcze raz zainstalowac ale niechce mi czytac płyta juz tak kiedys mialem z cd action

i jeszcze mala pomoc dotyczaca mojej karty graficznej NVIDIA GeForce FX 5500 pojdzie na tej ????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...ja mam inny problem,ale z tym direcxt spróbuję...swoją drogą niezły "towar" dali w tym numerze CDA. To chyba pierwsza gra która tak wielu osobom w ogóle nie działa albo ma bugi uniemożliwiające normalną grę...-.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Po cutscence (pierwsza walka) podejdę kilka kroków i wyskakuje błąd aplikacji BladeNainja.exe i do pulpitu mnie wywala. Całkiem niezły mam komp - spełnia minimalne na luzie, mam najnowsze sterowniki i DirectX. Reinstalka nie pomogła. Pomocy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem jeszcze inny problem xD

W połowie instalacji wywalało błąd, że pliki instalacyjne są uszkodzone i się zatrzymywało na pliku movies0013 czy jakoś tak...

Miałem wiele takich problemów z innymi grami, a najlepszym sposobem na to jest skopiowanie instalki na dysk i stamtąd jej odpalenie i zainstalowanie. :tongue:

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na instalkę to może i pomoże,ale wątpię by na "Ninjablade.exe" coś to pomogło. Widzę,że z tym plikiem jest coś najwięcej problemów...z tym,że ten błąd się pojawia w mym wypadku przy próbie odpalenia gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo: zauważyłem dziwny błąd graficzny u mnie - mocną białą poświatę. To rzeczywiście błąd, czy każdy tak ma?

Screen:

15nai60.jpg

Nie pisałem wcześniej o tym, bo nie wiedziałem, że to dziwne, ale obejrzałem gameplay na Youtubie i się zdziwiłem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam jeszcze inny problem o tuz zainstalowalem poprawnie gre i po probie wlaczenia jej wyskakuje mi komunikat "Wystapil problem z aplikacja NinjaBlade.exe i zostanie ona zamknieta" a na dole pisze wyslij raport o bledach lub nie wysylaj POMOCY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Po cutscence (pierwsza walka) podejdę kilka kroków i wyskakuje błąd aplikacji BladeNainja.exe i do pulpitu mnie wywala. Całkiem niezły mam komp - spełnia minimalne na luzie, mam najnowsze sterowniki i DirectX. Reinstalka nie pomogła. Pomocy!!

Mam dokładnie taki sam problem, wyrzut do pulpitu w tym samym miejscu co opisałeś i możliwość wysłania raportu o błędach lub też nie. Reinstalka gry, kodeków, sterów do karty i directx nie pomogło, również proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo: zauważyłem dziwny błąd graficzny u mnie - mocną białą poświatę. To rzeczywiście błąd, czy każdy tak ma?

Screen:

15nai60.jpg

Nie pisałem wcześniej o tym, bo nie wiedziałem, że to dziwne, ale obejrzałem gameplay na Youtubie i się zdziwiłem. :)

U mnie na tę poświatę pomogła reinstalka dxa i wrzucenie najnowszych sterów omegi (do radka x1650) i nowego wdm od ati, restart kompa i wyłączenie cieniowania.

ale zaraz po qte po rozwaleniu okna gra wyświetla bład w Ninjablade.exe :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...