Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 02/2010

Polecane posty

To nie moja wina tylko mojej leniwości która czasami nachodzi :P P

bez urazy, ale za leniwość niejeden dostał tutaj ostrzeżenie (które zaraz ja zarobię). Po prostu znam zasady na forum i ci podpowiadam, że tutaj tak się nie robi :)

down: wystarczy zapoznać się z regulaminem (między innymi napisano tam, żeby nie cytować poprzedniego postu). Nie bawię i nie chcę bawić się w modka, ale są jakieś tam zasady, które warto przestrzegać bo z tutejszą moderacją nie ma żartów ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moja wina tylko mojej leniwości która czasami nachodzi :P P

bez urazy, ale za leniwość niejeden dostał tutaj ostrzeżenie (które zaraz ja zarobię). Po prostu znam zasady na forum i ci podpowiadam, że tutaj tak się nie robi :)

Dopbra nastepnym razem usune niepotrzebna zawartosc

wracając do sprawy "{kiedyś"

Kiedyś sie nie ukrywałeś, a mało kto Cię pamięta

a gdybyscie dali tekkena dla Konsolowców "właśnie" po czyms takim chyba wasza reputacja u PC-towców by znacznie spadla...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh mam nadzieję że jednak wrócicie do poprzedniego stylu pisma. Za dużo konsol brak Gamewalkera. Jak dla mnie to CDA jest zbyt hmmm chaotyczne.Czytanie nie sprawia mi takiej przyjemności jak kiedyś.I powtórzę jeszcze raz MNIEJ O KONSOLACH I GRACH NA NIE PROSZĘ!!! :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest koniec mojej przygody z CDA ;/. Zmiany poszły w złym kierunku! Żegnam!

Pewnie kupi nastepny nr. a to pewnie mialo was zastraszyc

Eh mam nadzieję że jednak wrócicie do poprzedniego stylu pisma. Za dużo konsol brak Gamewalkera. Jak dla mnie to CDA jest zbyt hmmm chaotyczne.Czytanie nie sprawia mi takiej przyjemności jak kiedyś.I powtórzę jeszcze raz MNIEJ O KONSOLACH I GRACH NA NIE PROSZĘ!!! :sad:

Juz2 gi raz pisze ze jest GW przeczytaj 1-sza stronke ;)(jedna z pierwszych- ta o zmianach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest koniec mojej przygody z CDA ;/. Zmiany poszły w złym kierunku! Żegnam!

Pewnie kupi nastepny nr. a to pewnie mialo was zastraszyc

Eh mam nadzieję że jednak wrócicie do poprzedniego stylu pisma. Za dużo konsol brak Gamewalkera. Jak dla mnie to CDA jest zbyt hmmm chaotyczne.Czytanie nie sprawia mi takiej przyjemności jak kiedyś.I powtórzę jeszcze raz MNIEJ O KONSOLACH I GRACH NA NIE PROSZĘ!!! :sad:

Juz2 gi raz pisze ze jest GW przeczytaj 1-sza stronke ;)(jedna z pierwszych- ta o zmianach)

Czy ty naprawdę myślisz, że CDA przejmuje się JEDNYM czytelnikiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba nowe CDA. Nie wiem, z czego to wynika, ale bardzo szybko i z zainteresowaniem przeczytalem cale info o grach, a w poprzednich numerach czytalem tylko co ciekawsze, oceniajach po naglowkach. O wiele wiecej publicystyki tez licze na duzy plus. Jedyne co mi sie nie podoba to szata graficzna action redaction. Jakas taka nieciekawa.

A tu sie dziwie, bo teraz IMO jest ostrzej i agresywniej, niz bylo. Jest "pazur".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podobają się zmiany w layoucie. Przy recenzjach czuję nutkę starego CDA, tak z przed dobrych 8 lat, nie wiem dlaczego :) (nie wiem ile się zmieniło w tym aspekcie, o ile w ogóle). Motyw z grami konsolowymi... no wiecie... niech będą ale nie rozuchwalać mi się tam! Żałuję zgonu Gamewalkera, to co go zastąpiło (czyli opinie przy recenzjach) w ogóle się nie umywa do starej edycji. Gdzie się podziały te rozmowy o niczym i tematy nie związane kompletnie z daną produkcją ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler proponuję (już po raz drugi) zrobić ankietę (przedtem za długiego posta dałem, więc mogłeś do tego nie dojść, teraz będę się streszczał) czy użytkownicy chcą aby konsole pojawiały się w CDA.

>>>A po co, skoro juz robilismy takie badania i ku naszemu zdziwieniu wyszlo, ze wiecej chce niz wiecej nie chce?

Mówisz? Może daj linka bo ja nie znalazłem, ale poszperałem trochę po stronie (żeby nie było) i znalazłem 3 sondy w których wyraźnie wynika że czytelnicy nie są zainteresowani konsolami oto one http://www.cdaction.pl/sonda-184-4 http://www.cdaction.pl/sonda-221-1 http://www.cdaction.pl/sonda-188-4

Powtarzacie że robicie czasopismo dla czytelników więc spełnijcie swoje słowa i na podstawie wyników ankiety będziemy wiedzieć czy większość chce konsole czy nie.

>>>Stary, a skladu coca-coli nie chcesz znac? Toz pijasz ten napoj, wiec masz prawo wiedziec... :) Robimy pismo dla czytelnikow i w naszym dobrze pojetym interesie jest by kupowalo go duuuzo ludzi, wiec jesli robimy jakies zmiany to chyba nie po to, zeby stracic, a zyskac czytelnikow. Naturalnie wskutek zmian czesc starych moze sie obrazic i sobie pojsc, owszem. Ale zakladamy, ze naprawde WIERNI czytelnicy dadza nam kredyt zaufania i zobacza, ze to nadal fajne pismo, nawet jesli niektore teksty im zupelnie nie leza.

Znam skład i piję bo lubię smak (niestety). Niestety tym razem możecie stracić wielu stałych czytelników, a zyskać mało nowych bo wątpię żeby nagle czytelnicy magazynów konsolowych przeskoczyli ze swojego ulubionego pisma na to które do tej pory specjalizowało się w PC'tach. Z tą wiernością to jest teraz jak w małżeństwie gdy mąż bije żonę, a ona mu pozostaje wierna. Teraz to ja jestem żoną, która jest bita przez was, ale daję wam kredyt zaufania i na razie będę wierny, taki toksyczny związek, niestety i taka wierność ma swoje granice. Moim pierwszym numerem był numer 67 z grudnia 2001 roku od tamtej pory kupowałem CDA regularnie, w tamtym roku po raz pierwszy zamówiłem prenumeratę, teraz ją przedłużyłem i mam nadzieję że na tym się nie skończy. Zobaczymy jak będzie, najwyżej będzie rozwód.

Znowu się rozpisałem :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moja wina tylko mojej leniwości która czasami nachodzi :P P

bez urazy, ale za leniwość niejeden dostał tutaj ostrzeżenie (które zaraz ja zarobię). Po prostu znam zasady na forum i ci podpowiadam, że tutaj tak się nie robi :)

Dopbra nastepnym razem usune niepotrzebna zawartosc

wracając do sprawy "{kiedyś"

Kiedyś sie nie ukrywałeś, a mało kto Cię pamięta

KE?

Poza tym gdybysmy dali pelniaki i na PC i na konsole, to bylby CZAD. :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słowo o tym cover DVD na końcu pisma. Teraz zrobiono tak dlatego, żeby było miejsce na jeszcze więcej, najlepiej dwustronicowych reklam na początku numeru. Za takie miejsca się więcej płaci. Każde normalne pismo - bez względu na branżę - ma spis treści na początku numeru. Ale hej, przecież się zmieniamy i gadamy głupoty o oświetlaniu domów pochodniami. Bo co mamy powiedzieć?

Nie wiem czy zauwazyles, ale ilosc reklam DRAMATYCZNIE spadla, wiec robienie miejsca na to, czego nie ma, to faktycznie swietny pomysl. A nawet w momencie gdy reklam bylo FURSET jakos nie przeszkadzalo nam to w umieszczeniu Cover DVD na poczatku - najwyzej bylo przed nim pare rozkladowek. WIec teoria taka troszke z d... wzieta. Najwyrazniej masz ochote nam dopierd... bo jestes zly za te zmiany i "cokolwiek powiesz, BEDZIE uzyte przeciwko tobie".

Czemu DVD na samym koncu? Bo teraz jest spistresci i plynnie przechodzimy w newsy, zapowiedzie recenzje. A DVD jest na koncu, obok AR, to sa takie dwa dzialy "ogolno/niegrowo/ifnormacyjne" wiec pasuja do siebie. Proste? Wiec pewnie dlatego nie pasuje do teorii spiskowych, pt. "CDA wstretna komercja". Poza tym zmartwie cie - wiecej sie placi za reklamy na okladkach, za reklame na 3 stronie (bo przy okladce) oraz za reklamy "wcinajace" sie w gry (np. 3 strony, reklama, dokonczenie recenzji). Tych zreszta od dawna juz praktycznie nie ma. A nie ma bonusow za to, ze reklama jest "na poczatku pisma" (pomijajac 3 strone).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nowy numer nie podoba. Kupiłem, bo mam wszystkie numery (oprócz pierwszych 26), więc nie chce porzucać mojej kolekcji, ale zmiany poszły zdecydowanie w złym kierunku.

Zmieniony wygląd [teraz to takie jakieś bardziej kolorowe], coraz więcej miejsca poświęcanych konsoli,

Tekst o uspołecznianiu to fail, tak samo reklama telewizyjna (gry na PC i konsole).

Na wstępniak już narzekałem w dyskusji o poprzednim numerze, więc tylko powtórzę - zmiany poszły zdecydowanie w złym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie podoba się odmienione CDA.Jest wiele ciekawych nowych rzeczy,więcej gier na konsolę(u mnie duży plus).Dobry krok naprzód. Tylko,oby się nie powtórzyła sytuacja z CLICK-iem.Wtedy też dodano gry na konsolę,a nie długo pózniej wycofano go ze sprzedaży...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz? Może daj linka bo ja nie znalazłem, ale poszperałem trochę po stronie (żeby nie było) i znalazłem 3 sondy w których wyraźnie wynika że czytelnicy nie są zainteresowani konsolami

>>>GOtow ci jestem zrobic linki do sond, pokazuacych, ze 95% sondujacych woli seks z osoba tej samej plci. Czego to dowodzi? :)

Powtarzacie że robicie czasopismo dla czytelników więc spełnijcie swoje słowa i na podstawie wyników ankiety będziemy wiedzieć czy większość chce konsole czy nie.

>>>Stary, a skladu coca-coli nie chcesz znac? Toz pijasz ten napoj, wiec masz prawo wiedziec... :) Robimy pismo dla czytelnikow i w naszym dobrze pojetym interesie jest by kupowalo go duuuzo ludzi, wiec jesli robimy jakies zmiany to chyba nie po to, zeby stracic, a zyskac czytelnikow. Naturalnie wskutek zmian czesc starych moze sie obrazic i sobie pojsc, owszem. Ale zakladamy, ze naprawde WIERNI czytelnicy dadza nam kredyt zaufania i zobacza, ze to nadal fajne pismo, nawet jesli niektore teksty im zupelnie nie leza.

Znam skład i piję bo lubię smak (niestety). Niestety tym razem możecie stracić wielu stałych czytelników, a zyskać mało nowych bo wątpię żeby nagle czytelnicy magazynów konsolowych przeskoczyli ze swojego ulubionego pisma na to które do tej pory specjalizowało się w PC'tach.

>>>Taka opcja tez jest mozliwa, nie mowie nie. Liczymy jednak, ze PRAWDZIWI czytelnicy CDA rozumieja, ze rozne zmiany sa po to, zeby CDA nadal bylo i wytrzymaja, a nowi dostarcza odpowiednia porcje kapitalu. Ale jesli ktos sie na nas obrazi i sobie pojdzie, to coz - przykro nam i tyle.

Z tą wiernością to jest teraz jak w małżeństwie gdy mąż bije żonę, a ona mu pozostaje wierna. Teraz to ja jestem żoną, która jest bita przez was,

>>>Ostatnio dalismy ci w pape DMC4 i Ninja Blade oraz duzo wieksza porcja tekstow okologrowych... Co za bydlaki z nas...

ale daję wam kredyt zaufania i na razie będę wierny, taki toksyczny związek, niestety i taka wierność ma swoje granice. Moim pierwszym numerem był numer 67 z grudnia 2001 roku od tamtej pory kupowałem CDA regularnie, w tamtym roku po raz pierwszy zamówiłem prenumeratę, teraz ją przedłużyłem i mam nadzieję że na tym się nie skończy. Zobaczymy jak będzie, najwyżej będzie rozwód.

>>>Otoz to. Nie ma sensu ciagnac zwiazku na sile. Ale jak z kim jestes, to mu troszke wierz, ze chce dobrze.

KE?

Poza tym gdybysmy dali pelniaki i na PC i na konsole, to bylby CZAD. :icon_mrgreen:

KE ? ossochozzi?

O to, ze byloby to niezle zagranie zeby zachecic nawet konsolowych hardkorow do siegniecia po CDA...

To już jest koniec mojej przygody z CDA ;/. Zmiany poszły w złym kierunku! Żegnam!

pa, pa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj odmienione CDA... I płakać mi się chce. Nie nad poziomem pisma - ten oczywiście wciąż trzymacie. Ale liczba zmian... i ich rodzaj - to mnie przeraża. Ale zacznijmy od początku...

Po szkole pełen obaw stanąłem przy kiosku i wyćwiczonym przez ostatnie 6 lat głosem rzekłem "sidiekszyn poproszę". Ten sam sprzedawca, który (z małymi wyjątkami) od tych sześciu lat sprzedawał mi moje ulubione pismo, i tym razem podał mi w zamian za 14,99 zł. Doszedłem zmęczony do domu, z miejsca rzucając plecak na łóżko i wypakowując z niego świeżutkie CDA.

Już pierwszy widok nie wróżył nic dobrego - ten wielki napis na folii "Zmiany w CD-Action!"... Sama okładka również zbyt przekonująca nie jest, ten oczoje*** pomarańcz ewidentnie przeszkadzał w pobieżnym zapoznaniu się z zawartością najnowszego numeru. Mimo to otwieram pierwszą stronę i... nic. Po staremu spis treści. Myślę sobie - może przesadzają z tymi zmianami? Niestety, na następnej stronie znajduje się przybliżony opis zmian. Najbardziej przeraziło mnie zdjęcie Na Luzie, ale to w swoim czasie... Następnie jakiś konkurs i... brak zawartości DVD. W zamian jakiś mały artykuł o piractwie. Następnych kilka stron zajmują newsy - trochę się zmieniło, ale można jeszcze to przeboleć.

Dobra, pominę resztę szczegółowego opisu i przejdę od razu do rzeczy, które najbardziej mnie zniechęciły:

1. Usunięcie Gamewalkera jako osobnego działu.

2. Nowa forma Na Luzie - cóż, na pewno luzacka ona nie jest. Kwadratowa do potęgi drugiej, usunięcie zielono-radosnego tła na rzecz koloru skóry wyziębionego alpinisty, czyli niebieskiego. Ogólnie całkowita porażka.

3. AR - rozumiem zmniejszenie objętości, widocznie mało listów było. Ale znów ta cholerna kwadratowość i oczoj*** czerwony. Gdybym miał oceniać w Waszej skali to maksymalną oceną byłoby 2/10 - bo tylko NL wypadło gorzej...

O, i na końcu zagubiony spis zawartości DVD.

Szkoda, wielka szkoda. Jak zapewne się doczytaliście byliście moim ulubionym pismem przez ponad 6 lat. Kupowałem każdy Wasz numer przez ten czas... I więcej już nie kupię. Jeszcze bardziej mnie boli to, że nie macie żadnej realnej konkurencji, przez co po prostu przestanę czytać czasopisma pokroju CDA. Zdaję sobie sprawę, że opinia jednego czytelnika może dokładnie tyle co nic, ale mimo to mam prawo i czuję się zobowiązany poinformować Was, że przynajmniej jednemu z Waszych czytelników zmiany, jakie wprowadziliście do gustu nie przypadły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę i ja podzielić się swoimi przemyśleniami nt. zmian w nowym numerze CD-Action. Na razie - przejrzałem pare razy, więcej napiszę po pełnym przeczytaniu czasopisma. Zaczynamy:

1. Dyskobol na okładce - ucieliście mu kawałek dłoni, pewnie teraz bardzo cierpi :(

2. Okładka - coś na wzór okładek z ostatnich numerów roku 2009, tylko tak jakoś materiał inny... Osobiście wolałbym, aby wróciły okładki sprzed roku, sprzed świąt Bożego Narodzenia. Twardsze, bardziej śliskie - po prostu czuło się dotyk! Nie wiem, czy z tej będzie schodzić farba....

3. Pudełko DVD - niby to samo, ale także jakby nieco odmienione, przede wszystkim - jakościowo. Pisałem w temacie o poprzednim numerze o moich przypadkach, i w końcu nie muszę narzekać.

4. GameWalker - dobrze, że już go nie ma. Przynajmniej w tej formie. Gdy czytam coś o grze, to chcę poznać opinie jak najszerszej grupy osób, a nie czytać steki bzdur, które nawet nie były w języku polskim. Zmiana na dobre!

5. Action Redaction - tyle się martwiłem, a tu zmiana szaty graficznej. Dobre i to, tylko mało listów, a to już raczej wina czytelników, nasza wina, iż tak mało piszemy

6. Więcej tekstów okołogrowych - CDA wraca do korzeni, czyli znów możemy się delektować duużąąąą porcją tekstów nie będących recenzjami.

To tyle na teraz, więcej napiszę jak bardziej zagłębie się w ten numer. W każdym razie - nie jest tragicznie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nabyłem "ekszyna". O zmianach szerzej wspomnę przy okazji szczegółowego przeglądnięcia zawartości pisma, ale jednego Smuggowi nie wybaczę: Nowe Action Redaction = tak. Krótsze Action Redaction= nie, NIE i jeszcze raz: N I E ! :) A tak poważnie: to, jak mam rozumieć, skutek mniejszej liczby listów.. czy może efekt "cięcia"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam parę słów od siebie.

1.Nowy layout jest ok, kolorowy, ładnie się prezentuje, jest fanie.

2.Bardzo za to nie podoba mi się nowa forma gamewalkera, wcześniej był ciekawy i żartobliwy, teraz może i zawiera więcej treści odnośnie samych gier, ale zdecydowanie bardziej podobała mi się stara forma.

3.Nie mam nic przeciwko recenzjom gier konsolowych, ale z umiarem, mimo że jestem pecetowcem to lubię wiedzieć co ukazuje się na innych platformach, jednak wolał bym aby ograniczono się do trzy, cztery tekstów poświęconych innym platformom, a zaoszczędzone miejsce przeznaczyć na jakieś ciekawe artykuły okołogrowe.

4.Ubolewam nad brakiem Wstępniaka, którego lektura zawsze dawała mi sporo przyjemności i była bardzo fajnym wstępem do zapoznania się z zawartością danego numeru.

5.Odnoszę wrażenie, że NL stało się teraz bardziej chaotyczne i mniej przejrzyste, ale może to kwestia przyzwyczajenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz mowicie o zmianach w CDA to dorzuce swoje 2 czy 3 gorsze jak to sie tam mowi..

Dzisiaj wstajac z wyrka patrze w kalendarz i mam odchaczne ze dzisiaj wychodzi nowy numer CDA, wiec rzucam wszystko, ubieram sie i lece po bulki...yyy...wroc po CDA rzecz jasna. Bedac juz w domciu i jedzac sniadanko patrze na CDA i widze duuuzy napis ZMIANY W CD-ACTION!!, coo koniec swiata :ohmy: czy dopiero poczatek :smile: .

Moje pierwsze wrazenia sa nastepujace:

PLUSY "nowego CDA":

+dzial info ciekawie zrobiony co prawda sporych zmian nie widac, ale wedlug mnie jest okej :wink: ( fajnie ze sa jakies rankingi np: premiery gier, piracone gry itp, lecz tak mi sie wydaje ze to tylko w tym numerze, gdyz jest to numer podsumowujacy rok 2009 )

+jakis taki bardziej przejrzysty spis tresci :tongue:

+brak reklam!!!!!

+odswiezony dzial "Na luzie"

+zmiany kosmetyczne( niektore )

+fajnie ze posweciliscie wiecej konsolom

MINUSY "nowego CDA"

-brak reedycji i modutalora

-brak gamewalker'a, moze inaczej... jest ale pod inna postacia ktora mi sie nie podoba ( sorki )

-brak kodow do gier na ostatniej stronie, moze gdzies sa "schowane" na jakies stronie, to widocznie jeszcze nie zauwazylem :wink:

-nie ma MiniFAQ na poczatku szkoda :huh: , lecz fajnie wygladalo jak juz od pierwszych stron chcieliscie nas zasypac tekstem

-brak konfiguratora... tu sie zawiodlem :huh:

-brak dokladniej specyfikacji wszystkich gadzetow/sprzetu, poprostu nie zawsze jest, a jak jest to bardzo okrojona

Pozwole sobie ocenic w skali sidiekszynowej ( od 0-10 )

8+/10

Mysle jednak, ze to jest wyjatkowo tak okrojony numer, przyszedl czas na podsumowanie roku 2009 i musieliscie "pozbyc" sie niektorych dzialow by zmiescic sie w przedziale stronowym, lecz mam nadzieje ze powrocicie do starych dzialow jezeli nie do wszystkich to chociaz do czesci, przeciez to koniec swiata nie bedzie. NIe przestane kupowac waszego czasopisma ( jak inni wam grozili :laugh: ) tylko dlatego,ze chcieliscie zmienic cos na dobre.

Jezeli cos sie nie zgadza to z gory przepraszam za bledy i niedociagniecia

pzdr dla calej redakcji :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty naprawdę myślisz, że CDA przejmuje się JEDNYM czytelnikiem?

>>>Ocean sklada sie z pojedycznych kropel... Ale z drugiej strony trzeba wiedziec ze czasem "nie czas zalowac roz, gdy plonie las". Jesli ktos jest NAPRAWDE na nas obrazony i nie chce nas kupowac, to nie bede sie mu pod nogi rzucal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh... Nie ma GW... Był to jeden z najlepszych działów, jaki był. Śmieszny, różnorodny(za sprawą waszych wpisów :)), nie ma felietonów. No nic, jak jeszcze wyrzucicie następny dział typu NL to pismo będzie sztywne jak decha. W GW można było się sporo dowiedzieć o grach i pośmiać. Nie ukrywam, że od tego właśnie działu(nie licząc Wstępniaka) zaczynałem lekturę. Potem szło AR, Magazyn, Na luzie, recki i zapowiedzi/bety. Niedługo skróci się to pewnie do AR i recenzje, newsy. Szkoda...

Nowy layout może być, ale to nie zastąpi GW. :(

Czuję się jak emo, który nie ma po co żyć... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz mowicie o zmianach w CDA to dorzuce swoje 2 czy 3 gorsze jak to sie tam mowi..

Dzisiaj wstajac z wyrka patrze w kalendarz i mam odchaczne ze dzisiaj wychodzi nowy numer CDA, wiec rzucam wszystko, ubieram sie i lece po bulki...yyy...wroc po CDA rzecz jasna. Bedac juz w domciu i jedzac sniadanko patrze na CDA i widze duuuzy napis ZMIANY W CD-ACTION!!, coo koniec swiata :ohmy: czy dopiero poczatek :smile: .

Moje pierwsze wrazenia sa nastepujace:

PLUSY "nowego CDA":

+dzial info ciekawie zrobiony co prawda sporych zmian nie widac, ale wedlug mnie jest okej :wink: ( fajnie ze sa jakies rankingi np: premiery gier, piracone gry itp, lecz tak mi sie wydaje ze to tylko w tym numerze, gdyz jest to numer podsumowujacy rok 2009 )

+jakis taki bardziej przejrzysty spis tresci :tongue:

+brak reklam!!!!!

+odswiezony dzial "Na luzie"

+zmiany kosmetyczne( niektore )

+fajnie ze posweciliscie wiecej konsolom

MINUSY "nowego CDA"

-brak reedycji i modutalora

>>>Mody sa w INFO, reedycje beda, nie ma ich bo nie bylo o czym pisac, a nie ze olewamy dzial.

-brak gamewalker'a, moze inaczej... jest ale pod inna postacia ktora mi sie nie podoba ( sorki )

>>>Nie przepraszaj, masz prawo miec swoje zdanie

-brak kodow do gier na ostatniej stronie, moze gdzies sa "schowane" na jakies stronie, to widocznie jeszcze nie zauwazylem :wink:

>>>WIEDZIALEM! :) Wszyscy "wywalic tipsy", a jak wylecialy "brak tipsow?!"

-nie ma MiniFAQ na poczatku szkoda :huh: , lecz fajnie wygladalo jak juz od pierwszych stron chcieliscie nas zasypac tekstem

>>>MiniFAQ na poczatku? :huh:

-brak konfiguratora... tu sie zawiodlem :huh:

<<<Bedzie. Patrz: reedycje.

-brak dokladniej specyfikacji wszystkich gadzetow/sprzetu, poprostu nie zawsze jest, a jak jest to bardzo okrojona

<<<Wazny sprzet - duza specyfikacja. W razie czego ejst adres www, mozna samemu sprawdzic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...