Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

Ok. Dostałem cynka od Dark Elvis, że chcecie zagrać. Miło mi to słyszeć.

Poinformowałem resztę Phenomów, że planujecie grę na piątek 28.01.2011 na godz. 20:00.

Zasady sobie ustalcie. Ja wam już wszystko poustawiam.

Od mojego posta liczba miejsc jest już ograniczona. Napisałem na forum Phenomów, że jest wolne 10 miejsc. Jeśli będzie więcej osób z clanu to dla ostatnich osób, które dopiszą się do listy po tym moim poście mogą nie dostać się na serwer z powodu braku miejsc.

Mówili kiedyś, że możemy siedzieć na ich TS'ie jak gramy na ich servie więc nic nie stoi na przeszkodzie :D

Tak my zawsze chętnie was przyjmiemy. Macie na naszym TS'ie miejsce dla gości (zakładka "GOŚCINA dla zaprzyjaźnionych klanów" -> "CD-Action"). Tam zawsze możecie sobie posiedzieć, pogadać, pokazać się, że jesteście i macie czas na grę. Jak ktoś od nas przyjdzie to będziemy mogli np. Pograć wspólnie nie tylko w BF'a ale np. w LFD 1 i 2 lub inne gry.

Oczywiście podczas sparingu również zapraszamy na nasz TS.

Macie jakieś pytania? Piszcie do mnie na Xfire.

Pozdrawiam.

Dragonheart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coś mi wypadło (sorry) więc ktoś musi się dopisać do 16 :)

1. ch3mik

2. glupi_ciec

3. dark elvis

4. Matiozo17

5. Zychus

6. Left For Cookies

7. knewiss92

8. 19BrainiaC96

9. Massinio

10. Krex/Equ/Equonixe

11. Nanowaty

12. Gumi5

13. Suteq vel DruciaQPL

14. Sexowny

15. Palooon

Może to lepiej bo nie dostanie mi się znowu za ożywianie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stał się cud. Pamiętacie, że nie mogłem do was dołączyć, bo nie chciało mnie dopuścić do gier ze znajomymi? Dziś zagrałem bardzo przyjemną grę i jeden gość wysłał mi zaproszenie. Na próbę spróbowałem do niego dołączyć i okazało się, że można! Dlatego wyślijcie mi zaproszenia na nick Holy.Death lub sami podajcie swoje nicki, żebym mógł was zaprosić do znajomych, bo chcę w końcu z kimś znajomym zagrać, skoro nadarzyła się taka okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stał się cud. Pamiętacie, że nie mogłem do was dołączyć, bo nie chciało mnie dopuścić do gier ze znajomymi? Dziś zagrałem bardzo przyjemną grę i jeden gość wysłał mi zaproszenie. Na próbę spróbowałem do niego dołączyć i okazało się, że można! Dlatego wyślijcie mi zaproszenia na nick Holy.Death lub sami podajcie swoje nicki, żebym mógł was zaprosić do znajomych, bo chcę w końcu z kimś znajomym zagrać, skoro nadarzyła się taka okazja.

Dodawaj mnie: Equonixe

Na TS'a jeszcze wpadniesz i będzie się grało. Może kolejna lista na kolejny piątek? ^^ Podstawka

4.01.2011

1. Krex/Equ/Equinoxe

2.

3.

4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...