Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

Na początek podam może jaki sprzęt trzeba mieć żeby pograć w cudeńko

Wymagania minimalne................................................ Wymagania rekomendowane

Procesor: Core 2 Duo @ 2.0GHz.....................................Procesor: Quadcore

Pamięć: 2GB.................................................................Pamięć: 2GB

Karta graficzna: GeForce 7800 GT / ATI X1900.................Karta graficzna: GeForce GTX 260

Pamięć karty graficznej: 256MB.......................................Pamięć karty graficznej: 512MB

System operacyjny: Windows XP......................................System operacyjny:Windows Vista or Windows 7

15GB dla wersji cyfrowej, 10GB dla wersji standardowej......15GB dla wersji cyfrowej, 10GB dla wersji standardowej

Aktualnie piszemy o:

-becie

-klanie

-logo klanu

-składaniem teamów

Oficjalna polska strona bf bc2:

http://www.bfbc2.pl/

tutaj macie stronę gdzie możecie zobaczyć który sklep oferuje klucz do beta testów

http://www.battlefield.pl/news-2866-%5BAktualizacja_#3

a tu macie jakie poprawki zostały naniesione po becie na ps3 lecz po Ang

http://blogs.battlefield.ea.com/cfs-filesy...taChangeLog.txt

strona Bc2 z przekierowaniem na beta testy ( jeszcze nie ma, było tam wcześniej beta dla ps3 )

http://www.battlefieldbadcompany2.com/#/beta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie złożyłem zamówienie na sklep.gram.pl , tylko jedna sprawa, wziąłem odbiór osobisty w salonie (poznań pestka)

i wtedy zacząłem czytać forum cda ;/

skoro wybrałem opcję "płatne przy odbiorze", to czy dostanę kod do beta testów?

Napisałbym do gram.pl, ale pewnie do nich piszą z tym po 150 razy i nie chcę im mózgu psuć, a na pewno ktoś z was zrobił podobnie do mnie, więc będzie znał odpowiedź.

To jest mój pierwszy pre- order w 20- letnim życiu, więc nic nie wiem :)

hmmm.... a co do teamów, to trzeba myśleć, bo równie dobrze ta gra mogłaby się nazywać Battlefield: Teamwork ;)

edit: a moje obawy są podyktowane właśnie tym, że polacy będą cwaniakować, żeby dostać kod do bety i zamawiać preordery płatne przy odbiorze, żeby tylko kod dostać, a później będą anulować - tak jak ktoś to napisał wyżej i w takim przypadku gram.pl mogą nie wysyłać "płatnym przy odbiorze" kodów do bety ;/

wtedy z miejsca zmieniam na przedpłatę i dostawę. Co prawda będę 13zł w plecy, bo dostawa, a mogę sam odebrać, ale wezmę udział w becie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aftar2 napisz do nich maila... i nie bój się o "psucie im mózgu". Płacisz - wymagasz.

Główny szlak świętokrzyski Gołoszyce - Kuźniaki, 105 km, kolor czerwony (PTTK Oddział Świętokrzyski w Kielcach)

Gołoszyce - Góra Truskolaska - Góra Wesołówka - przełęcz Karczmarka - Góra Szczytniak - Przełęcz Jeleniowska - Góra Jeleniowska - Paprocice - Kobyla Góra - Trzcianka - Łysa Góra (Święty Krzyż) - Przełęcz Hucka - Podlesie - Kakonin - kapliczka św. Mikołaja - Łysica - Święta Katarzyna - góra Wymyślona - góra Radostowa - Ameliówka - góra Dąbrówka - góra Klonówka "Wielki Kamień" - góra Klonówka - Masłów Stara Wieś - Biała Góra - Dąbrowa - Dąbrowa Łąki - góra Krzemionka - Tumlin - góra Grodowa - Tumlin Podgrodzie - góra Wykień - góra Kamień - Miedziana Góra - Porzecze - góra Barania - Widoma - góra Siniewska - góra Perzowa - Kuźniacka Góra ? Kuźniaki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wezmę medyka jeśli ty szturmowca ;P w 2142 zawsze lubiłem na środek walki wychodzić medykiem i robić ich jak chce :D a przy okazji leczyć lub stawiać swoich kumpli z drużyny

MLJA, chyba wszystkie klasy maja tyle samo broni do odblokowania ;P

Miałem na myśli wszystkie klasy a nie jedną ;P każda ma po 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to, że nie trafimy np. do tego samego teamu to pół biedy. Ważne abyśmy grali na jednym serwerze, bo wiadomo - z kumplami raźniej. Więc po wyjściu bety trzeba upatrzyć sobie jakiś serwer, na którym będziemy grać i dać o nim info w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię być "chopok na posyłki", więc mi engineer w zupełności wystarcza. Chętny jestem:)

taaa..... mini casting chyba by się przydał, bo pewnie jakiś super nie jestem ;)

ale już się cieszę na myśl, że nie będzie "latających double <tych starych shotgunów>" jak w MW2, przez których od gry mnie odrzuciło praktycznie"

do autora na priva napisać, albo nowy temat założyć, bo o BC2 nie ma ich za dużo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również złożyłem preorder w gram.pl. Jakby co to ja się piszę na inżyniera, z trzech powodów:

1. Lubię broń tłumioną.

2. Fajnie będzie zrobić rozpierduchę z RPG itp.

3. Studiuję na polibudzie. :tongue:

EDIT: O ja tępy nie zuważyłem, że piszę w dziale konsole. :wallbash: Zresztą reszta forumowiczów też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Studiuję na polibudzie. :tongue:

To mnie rozwaliło ;D

Chociaż nie grałem już w CS'a z rok, to mam nadzieje, że nabyte tam umiejętności z czasem odżyją i na coś się przydadzą :cool: Jak już tak wszystko planujemy, to czas wymyślić nazwę teamu... "Mistrzowie"? :P

Edit: Oczywiście to był żart, bo raczej żaden (?) klan nie chciałby się nazywać tak obciachowo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego:

* Blazing Balls Team - BBT (w wolnym tłumaczeniu: "Płonące jaja" :P)

* Freaks on a Leash - FoaL ("Świry na uwięzi")

Osobiście bardziej podoba mi się druga, ale to dopiero początek :D Kolejne nazwy będę dodawał do tego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...