Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

Haha 3 egzaminy - na żaden nieprzygotowany a wszystko napisane buhahahaha :D :D

Musze to oblać... albo nie, muszę pograć w BF BC2 :D :D

Aha czy ten piątkowy meczyk gramy z phenomami czy w naszym gronie ?

Bo naprawdę fajna z nich ekipa i fajnie mi się z nimi grało :D

P.s. Czy tylko mnie, może nie tyle co denerwuje co podwyższa ciśnienie różowy kolor u użytkownika wyżej ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista 21.01.2011 BF:BC2 VIETNAM

1. Krex/Equ/Equonixe

2. Peterman93

3. glupi_ciec

4. dark elvis

5. abuk96 soy Left For Cookies

6. Matiozo17

7. Lord Hrabula

8. Jack ZX (w xf jacekzx)

jeszcze nie grałem ze znajomymi i nie mam skila, mogę porobić za mięso armatnie :)

czy trzeba mieć mikrofon? Cofam się z czytaniem ale jeszcze do takich informacji nie dotarłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista 21.01.2011 BF:BC2 VIETNAM

1. Krex/Equ/Equonixe

2. Peterman93

3. glupi_ciec

4. dark elvis

5. abuk96 soy Left For Cookies

6. Matiozo17

7. Lord Hrabula

8. Jack ZX (w xf jacekzx)

9. MaskA87 - tez jestem chętny do pogrania dziś w vietnam. Na jakim serwerze jak coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszę Was a nie mogę mówić, chyba coś źle zdefiniowałem :(

Fajnie było (choć nie załapałem się do rozmawiającej drużyny) - dzięki! Starałem się grać ze słuchu.

Ale gorzej się gra jak się nie zna map. Na podstawce byłoby chyba lepiej (dla mnie) :)

Jeszcze raz dzięki. Ten XFire i TS dziś zainstalowałem po raz pierwszy pewnie można pisać na czacie ale nie znalazłem i byłem cichociemny... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie czekałem aż coś napiszecie i równo o 20 odpaliłem BC2, potem wskoczyłem na serwer na którym graliśmy ;) Zresztą na HC komunikacja głosowa jest mniej ważna, bo zabijać można choćby UZIm na snajperskie odległości ;) Na Phu Bai i Cao Son przyłapałem paru z Was, kiedy po utracie bazy, zamiast biec do następnej i bronić chcieliście robić baserape, nieładnie :P A potem weszło Hill 137 i kampienie snajpami na tym spalonym odcinku :/ Po paru śmierciach nie-wiadomo-skąd zwątpiłem(chociaż i tak Ass Kicker 47 > M40). Ale ogólnie grało się fajnie, chociaż lepiej byłoby na normalu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie byście polecili serwery, najlepiej polskie, ale jeżeli jakieś dobre zagraniczne może też być. Grałem troche na G4G.pl, ale tam jest jakiś lag z broniami. Jeśli ktoś chciałby pograć razem, piszcie na xfire - knewis, link w sygnaturce, a nick w grze - knewiss92.

Aha i gram na razie w podstawkę, Vietnama nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...