Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Forumowicz Grudnia 2009 - wyniki

Polecane posty

Niniejszym obwieszczam, że Forumowiczką Miesiąca grudnia 2009 została wybrana...

Yennefer

Na to wyróżnienie zasłużyła sobie inteligentnymi, niekiedy lekko złośliwymi, ale i zabawnymi postami, ciekawą osobowością oraz unikalnym stylem bycia.

W konkursie Yennefer zdobyła szesnaście głosów, zaraz za nią z piętnastoma głosami uplasował się 47, a najniższy stopień podium zajęli Aiden oraz Stillborn zdobywając po dziewięć głosów.

Gratulujemy Laureatce, a Wam wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i jednocześnie zapraszamy na kolejną edycję.

Tradycyjnie już laureatka znajdzie się w kolejnej grupie straceńców przeznaczonych do obstrzału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku... bardzo mi miło, chociaż osobiście nie uważam, żebym zasługiwała na pozytywne wyróżnienia. ;) Chciałabym też podziękować in public wszystkim i każdemu z osobna, kto oddał na mnie głos, w szczególności tym osobom, których poparcia się nie spodziewałam. Nie przedłużając gali oskarowej, to rzeczywiście tylko jeden głos, więc 47 też się należą jakieś brawka. *włazi na krzesło, żeby było ją widać, klaszcze i robi harmider*

Nnno, a teraz czas pobruździć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować nie trzeba :happy: Tytuł zasłużony w demokratycznym głosowaniu (ode mnie plus za możliwość wyeliminowania "pewnego delikwenta" ;P). Co prawda, w stan błogości wprowadził by mnie fakt iż od teraz twoje uszczypliwości mnie nie dosięgną, ale to płonna nadzieja, I think :laugh:

Gratulacje raz jeszcze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Wygrać jednym głosem?

Mówią, że głupi zawsze ma szczęście. ;] Okresowym głuptakom szczęści się czasami, jak widać.

Co prawda, w stan błogości wprowadził by mnie fakt iż od teraz twoje uszczypliwości mnie nie dosięgną, ale to płonna nadzieja, I think

Płonna, płonna. Mówisz, jakbyś naprawdę chciał, żebym przestała... ale przecież dobrze wiem, że youuu dooon't want me to stop. :icon_cool:

Bardzo uroczy jesteście, jeszcze raz dzięki. Zagłaskam każdego zasłużonego do nieprzytomności na zjeździe. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...