Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Ej, ja kojarzę teledysk.

Akcja działa się na czymś w rodzaju pustyni, wszystko było bardzo filmowe i na takie stylizowane. Członkami zespołu byli groteskowi bohaterzy, jeden miał dziwny kask na głowie i chyba jeździł na quadzie, a drugi miał zamiast głowy CHYBA telewizor. Na koniec przedstawili ich nazwy napisami, coś w stylu Mr. Destruction, Dr. Brainwash etc.

Muzyka raczej indie-rockowa, leciało na rebel.tv (często teledyski się tam powtarzają).

Dziwnie zespół kojarzy mi się z nazwą 30 sekund do marsa, ale sprawdzałem ich wszystkie (?) klipy, i nic tam podobnego nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt kojarzę, żeby pojawił się tam quad, ale reszta (a zwłaszcza to "lalala") brzmi podobnie do teledysku System of a Down - B.Y.O.B. Ewentualnie może chodzić o Gorillaz - Dirty Harry, ale tutaj nie jestem zbyt pewien - teledysk dawno widziałem i niewiele pamiętam z melodii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na waszą pomoc,

nie znam tytułu kawałka, ani jego wykonawcy, a ten utwór cały czas chodzi mi po głowie.

Jedyne co wiem o nim to treść refrenu (chyba): lets get it started, czy coś takiego.

A, i nie jestem pewny, ale chyba ten kawałek śpiewał Audiofeels w "Mam Talent".

Liczę na waszą pomoc w rozszyfrowaniu tytułu tej piosenki, najlepiej z linkiem do youtube'a.

Edytowano przez komi89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help me, please... Otóż pamiętam jak przez mgłę pewien teledysk.Widziałem go już dobre kilka lat temu.Kojarzę, że w klipie występowały zwierzęta (na pewno psy, innych nie pamiętam).Muzyka była rockowa.Ktoś wie, O co kaman? :tongue:

Edytowano przez Ketro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ketro- Trochę za mało wskazówek, choć lubię takie wyzwania. Jednak spróbuj przypomnieć sobie jakiś jeszcze szczegół, może być bardzo drobny. To był zespół, sami faceci? Jaki typ muzyki rockowej? czy rapowali? Podaj coś jeszcze, to postaram się odnaleźć ten kawałek. EDIT: @down- No i dobrze, bo nie mam akurat w tej chwili zbyt wiele czasu, a to co podałeś wpuściłoby mnie raczej w maliny. Offspring dość dobrze znam, ale clipu do tego kawałka jakoś nie bardzo kojarzę. Może jednak trochę przyczyniłem się do odnalezienia tej piosenki, bo pobudziłem Cię do intensywniejszego myślenia. Pozdrawiam. :)

Edytowano przez antros22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mężczyźni, muzyka gitarowa (?), kojarzę jeszcze fragment tekstu, coś jak so don't think, so don't speak (któraś z opcji, nie obie).

Jeszcze do tej piosenki cały czas mi chodzi po głowie słowo take (nazwa zespołu, nazwa piosenki?)

@antros-muszę Cię zmartwić, ale znalazłem.The Offspring - Hit that.Genialny klip i numer.Radzę Ci posłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji tego, że słucham: Reggae, Rock, Hardrocka, Metalu i rapu w postaci jednego człowieka ELDO.

Ja mogę polecić zespoły takie jak:

- Scars On Broadway. - porządny rock, godny następca SOADu.

- Unwritten Law. - świetny i klasyczny rock.

- Disturbed. - Dobry metal, szcególnie utwór Stupify wymiata.

- Tenacious D. - chyba nie trzeba mówić czemu? ;].

- Airbourn - dobry rock, zespól podobny do AC DC i Gun's N 'Roses.

- Goldfinger - genialny rock.

- Hot Water Music - mega muzyka, wokal gorszy.

- Millencolin - dla fanów THPS.

- Red Hot Chili Peppers i Foo Fighters - wiem kotlety ale dobre ;].

Z innej beczki:

Eldo - Najlepszy raper w Polsce, zdecydowanie. Szanuję go za płyty "Eternia", "27", "Nie pytaj o nią", "Człowiek Który Skradł Alfabet". Niestety najnowszy album jest moim zdaniem okropny. Głos mu się zmienił, już nie jest taki oryginalny i brakuje mu przekazu, który kiedyś aż od niego kipiał, dlatego polecam tylko tamte płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...