Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Aukcje CD-Action podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polecane posty

Jeżeli aukcja z Klarendarzem sięgnie min. do 250 złotych, jetem w stanie zrobić dla zwycięzcy bonusowy kalendarz z rysunkami jakie tylko sobie zażyczy !

No to zobaczymy, czy słowo zostanie dotrzymane ;) Na chwilę obecną cena doszła do 265 zł.

mogła by redakcja Cd-action wystawić coś na kup teraz np.

-starsze numery cda(o ile jeszcze są w magazynach)

Starsze numery CDA? Od redakcji dostępne są jedynie do 12 miesięcy wstecz w stosunku do bieżącego numeru. Pozostałe wracają do ciebie w postaci papieru toaletowego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy, czy słowo zostanie dotrzymane ;) Na chwilę obecną cena doszła do 265 zł.
Słowa dotrzymuję i dopinguję licytujących: dobijcie do tysiaka :P

Bardzo się cieszę powodzeniem zestawu z Klarą- gdybym to przewidział, przygotowałbym cały pakiet materiałów z Klarą :)

Info o Klarendarzu znajdziecie tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Pana martwić, Panie Marku, ale pański link nie działa.

Stan aukcji:

Twoja twarz na okładce CD-Action! Edycja brązowa

520,00 zł

Twoja twarz na okładce CD-Action! Edycja srebrna

810,00 zł

Wyjątkowy, ręcznie rysowany kalendarz na 2010!

265,00 zł

Egzemplarz CD-Action z autografami redaktorów

127,50 zł

Twoja twarz na okładce CD-Action! Edycja złota!

1 301,00 zł

Ghost z Modern Warfare 2- NATURALNEJ WIELKOŚCI

651,00 zł

Coś Ghost słabo idzie... A może dać lepiej tego "prawdziwego sidiekszynowskiego"? Też jest naturalnej wielkości ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy chwilę się zastanowić. Jeśli są 3 edycje (brązowa, srebrna i złota) to jak mielibyśmy dać w jednym numerze magazynu "dla wszystkich" 3 różne okładki z 3 różnymi twarzami?

Okładki są indywidualne, czyli jedna sztuka tylko dla osoby, która wygrała daną aukcję.

Co oznacza, że osoba która wygra, będzie miała jedyną i niepowtarzalną okładkę w całej Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

Raczyłbyś mnie nie obrażać ? Na Pana to wygląd i pieniądze mieć trzeba :)

A co do inicjatywy... Nie ważne środki a cel do którego prowadzą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczyłbyś mnie nie obrażać ? Na Pana to wygląd i pieniądze mieć trzeba smile_prosty.gif

Jak sobie wolisz.. chłopie? :diabelek:

Choć zawsze mnie uczono- do obcych to pań/pani, za co zawsze dostawałem ndst jak mówiłem o chłopach np. z "Syzyfowych Prac" per "ten pan co np. konie prowadził"... Smutne i jednocześnie idiotyczne.

Ale to nie o tym mówimy, więc koniec mojego offtopu.

A aukcje CDA mają już wartość ~3788, jeżeli doliczymy aukcję AsgarothDaFae'a( 130zł) wyjdzie nam okrągłe 3918.

Ciekawe czy dobijecie do 6-7k?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....Calkiem spora sumka się już uzbierała...świetna inicjatywa...ale tak szczerze to coś tani jak na razie ten ghost jest....na początku licytacji myślałem że w tym momencie to już z tysiąc będzie....ale jeszcze się pewnie poprawi... ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Raczyłbyś mnie nie obrażać ? Na Pana to wygląd i pieniądze mieć trzeba smile_prosty.gif

Jak sobie wolisz.. chłopie? :diabelek:

Asgaroth wystarczy :)

Choć zawsze mnie uczono- do obcych to pań/pani.

Z jednej strony uczyli dobrze... I godne to pochwały. Z drugiej, ja taki sam użytkownik FA jak Ty i aż tak bardzo postarzać mnie nie musisz :)

A aukcje CDA mają już wartość ~3788, jeżeli doliczymy aukcję AsgarothDaFae'a( 130zł) wyjdzie nam okrągłe 3918.

Ciekawe czy dobijecie do 6-7k?

Im więcej, tym lepiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę powodzeniem zestawu z Klarą- gdybym to przewidział, przygotowałbym cały pakiet materiałów z Klarą :)

Klara i Klara tylko... !@#$% feminista. A gdzie Zygmunt.. męski i przystojny idol graczy! Czy z nim kalendarz będzie kiedykolwiek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...