Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Aukcje CD-Action podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polecane posty

No akurat ja od dawna jestem jego zdeklarowanym fanem, wiec pewnie bym powiesił. Szczerze jednak mówiąc wolałbym coś a'la stojący biurkowy... przynajmniej zanim nie będę miał więcej ścian w domu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy do tej wersji magazynu z podpisami można dołożyć możliwość odbioru magazynu osobiście? ew. z jakimś uściskiem ręki naczelnego :)

Pytam poważne, bo to by dodało wartości nagrody...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up hahah dobra rzecz ;d

Cóż mam nadzieję że nie skończy się na 3.5 tys. a zaliczycie minimum 10 k ;d

Co do figurki Ghosta, zdeklarowanym fanem MW2 nie jestem(proszę nie bijcie mnie!; o) ale chętnie bym takową zgarnął ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat ja od dawna jestem jego zdeklarowanym fanem, wiec pewnie bym powiesił. Szczerze jednak mówiąc wolałbym coś a'la stojący biurkowy... przynajmniej zanim nie będę miał więcej ścian w domu :)

RoZy, specjalnie dla Ciebie :)

Nie wiem jak to sobie Ty wyobrażasz...

post-6062-1263066153_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz z Klarą poszedł za 455 zł. Hmm...powiem tak wysokiej ceny chyba cieżko się było spodziewać. Nawet chyba sam autor tego nie przewidział, bo...

Jeżeli aukcja z Klarendarzem sięgnie min. do 250 złotych, jetem w stanie zrobić dla zwycięzcy bonusowy kalendarz z rysunkami jakie tylko sobie zażyczy !

250 zł? To co w takim razie jest w bonusi za ponad 450? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy do tej wersji magazynu z podpisami można dołożyć możliwość odbioru magazynu osobiście? ew. z jakimś uściskiem ręki naczelnego :)

Pytam poważne, bo to by dodało wartości nagrody...

Jesli tylko fundatorowi na tym zalezy, to naturalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...