Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Watchmen: The End Is Nigh

Polecane posty

Gość Altair1404

Fajna gra, naprawdę. Nie jest to jakiś kamień milowy, ale ma grafikę w porządku, dobry system walki i fajnych bohaterów. Aha, i rzecz najważniejsza: co-op na jednym kompie. :D Fajnie się pyka w to razem z bratem, tylko że ja otwieram wytrychem na padzie a on w tym czasie wyczyści całą mapę z wrogów (to otwieranie jest strasznie uciążliwe na padzie). Tak to ok. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Mam pytanko. Co dają bonusy ukryte za drzwiami otwieranymi wytrychem, bo kilka otworzyłem, ale reszty nie umiem, gdyż gram na padzie.

Aha. Jak zbierać bonusy Nite Owla??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem gierkę. Trzeba przyznać rację Cormacowi, że ocenił grę na 6/10, bo na więcej nie zasługuje. Jest bardzo krótka, jest w niej mało finisherów i razi powtarzalnością. Mimo to walka z przeciwnikami sprawiła mi frajdę.

Coś w CDA ostatnio są klimaty akcyjne na DVD. Stawiam, że następnym pełniakiem będzie Wanted: Weapons of Fate (bardzo ostatnio potaniała).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie co do gry Watchmen part 1 a konkretnie:

W Chapter V trzeba pokonac bossa z miotaczem ognia

ale nie wiem jak. (Gram w co-op)

Ten boss dmucha z tego miotacza i jego ziomki napadaja na mnie i nic wiecej sie nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Musisz walczyć z tymi małymi, a tego w gościa co 'dmucha' musisz rzucić jakimś pomniejszym wrogiem, wtedy on przychodzi i możesz mu natrzaskać. Po chwili znowu wraca na te rurki i znów od nowa. Znowu rzucasz w niego i znów przychodzi i tak dopóki nie zdechnie. Uważaj. Za którmś razem płomienie są tak silne, że wystarczy się z nimi tylko zetknąć i giniesz.

Powodzenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Co dają bonusy ukryte za drzwiami otwieranymi wytrychem, bo kilka otworzyłem, ale reszty nie umiem, gdyż gram na padzie.

Aha. Jak zbierać bonusy Nite Owla??

Bonusy ukryte za drzwiami wydłużają pasek "Rage" w przypadku Rorschacha. Bonusy Nite Owla są zazwyczaj położone w wyżej ulokowanych zakątkach, do których można dostać się wyłącznie z pomocą linki. Kiedy znajdziesz się w pobliżu ukrytego bonusu jako Nite Owl, uruchamia się noktowizor. Wydłużają one pasek "Charge".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem ani jednego ani drugiego i również skończyłem grę. Te combosy tak naprawdę przydały mi się w ostatnim chapterze, a i tak myślę, że bez nich przejście całej gry jest jak najbardziej możliwe. Tylko frajda już nie ta :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że te kombosy, niestety się powtarzają, Fast Stun to to samo, co Stun, tylko, że jak sama wskazuje - szybszy. Maximum Damage, to ta sama animacja, co Extra Damage. Fajne jest to, że kombosy, można łączyć w jeszcze bardziej zaawansowane techniki. Na przykład, jeżeli po wykonaniu Area Attack, naciśniemy przycisk odpowiadający za lekkie uderzenie, to natychmiast włączy się Fast Stun, a potem można jeszcze wroga dobić mocnym uderzeniem. Gra Rorschachiem jest diabelnie satysfakcjonująca, Night Owlem już mniej. Nie mogę się doczekać, aż w CDA dadzą część drugą, bo na Steamie jest ciut za drogo.

PS: Czy wersja z CDA współpracuje z XFire? Kombinowałem trochę, ale nie udało mi się nic z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Czy wersja z CDA współpracuje z XFire? Kombinowałem trochę, ale nie udało mi się nic z tym zrobić.

Chyba nie współpracuje, mi też nie wykrywa, Dirt 2 Demo i Avatar Demo tak samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła gra. Dobrze relaksuje po Sylwestrze :). Podoba mi się jej klimat - taki komiksowy - aż przypomniała mi się atmosfera z Batmanów, które kupowałem w kiosku gdzieś na początku lat 90-tych. Nie będę robił zarzutu z tego, że jest krótka - bo to w końcu Part 1 - a część druga ukazała się bardzo szybko. Ta bijatyka przez całą grę z jednak różnorodnymi przeciwnikami też mi się podobała - ta prostota kojarzyła mi się z dawnymi czasami gdy gry nie były skomplikowane, a też bardzo wciągały. Dobre wrażenie robi także jej profesjonale wykonanie. To od razu widać choć błędy czasami też są. (np. podczas walki z Underbossem). Może dziwne trochę porównanie, ale całość nieco przypominała mi LEGO Batman, w którego demo grałem przed rokiem - tylko tu jest na poważnie. Dużo krwi, brzydkie wyrazy i cały zepsuty, brudny świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem tę grę i muszę powiedzieć, że gra jest bardzo fajna! Grałem Roscharkiem i muszę przyznać, że system walki jest świetny. Na uznanie zasługują również finishery, które naprawdę sprawiają, że gra jest bardzo efektowna. Do plusów można zaliczyć także grafikę - kawał dobrej roboty. Audio zwykłym poziomie, nie ma do czego się przyczepić. Do minusów tej gry zaliczę tylko: krótkość (ok. 4,5 h), monotonność (nie robimy praktycznie nic innego niż tłuczenie przeciwników), nie ma możliwości ustawienia poziomu trudności (dla niektórych 4 poziom może być za trudny).

Ogólna ocena: 7

PS Czekam i jednocześnie proszę, aby part 2 pojawił się w przyszłości coverze w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Smuggler niby powiedział, że będzie, ale po pierwsze nie powiedział kiedy, a po drugie nie wiadomo czy napewno. Oczywiście też byłbym zadowolony, bo po part 1 nabrałem smaczku na 2. :)

Denerwuje nieco to, że gra nie współpracuje z Xfire, trzeba mieć grę na Steam żeby działała. Chciałbym sobie zobaczyć ile dokładnie czasu mi zajęło jej przejście, bo wydaje mi się że około 5 godzin, ale nie wiem 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2jka o wiele lepsza ! gralem w obie tylko w co-op i smialo moge polecic na rozluznienie sie przy piwku ;)

1ka jak dla mnie tragiczna,[niby to samo co 2jka] hordy przeciwnikow bardzo slabe w tej czesci, gra bardzo latwa, po opanowaniu counterstriku nikt nawet nie tknie postaci sterowanych przez czlowieka, a juz nie mowie o laczeniu kombosow ktore mozna w sumie na chybil trafil i 4 gosci w kilka sekund lezy ;p a te odkrywanie umiejetnosci - bardzo nietrafny pomysl ;p

gralem tez chwile sam i moge powiedziec ze niczym sie nie rozni od co-op'u, myslalem ze jak zlapie kolesia, kumpel podbiegnie i wykona jakies fatality hehe ;) albo laczenie ciosow z kolega a tu nic, masz pol ekranu i gdyby nie siedzial obok kumpel to smialo mozna grac samemu ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...