Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

Udostępniąj Paweł udostępniaj te demko. Chętnie sobie je obejrze. Mimo wszystko fajnie że Paweł zgodził się na tego spara. Teraz piszecie że za szybko itp. Ale trzeba też pamiętać że już z początku nie byliśmy nastawieni na prawdziwy klan, a bardziej grupę for fun. Co do sprzeczek to kojarzę głównie 1, a chodziło oczywiście o tę nieszcześną aptekę. Patrzać na pasek zdrowia chciałem uleczyć Face'a potem ten krzycze że nie, i tak dużo było zamieszania że nie słyszałem tego konretnego kto chce być podleczonym :tongue: Więc za to sorry. Co do samej rozgrywki, to zagraliśmy solidnie, z błędami ale ogólnie na przyzwoitym poziomie. Poprostu w tym momenie ROTF-y są zdecydowanie lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jeżeli ktoś z Team Fun pragnął by dzisiaj grać to muszę go zasmucić... wczoraj jak i dziś jestem zajęty tak więc nie mam nadal czasu na dociągnięcie od nowa dwójki na Steamie :/ [tak to jest jak szybko reinstaluje się Steama a grę ma się cyfrowo...]. Na pewno wyrobię się w tym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, Silver, Zilla, Kaka*.

Paweł daj to demko, chętnie obejrzę

A wczoraj na xfire tekst w stylu "Paweł, wywal to demko". :tongue:

A czy wy macie jakieś z góry ustalone terminy, w których gracie? Ja co prawda dopiero zacząłem, ale chętnie bym z wami pograł.

Do tej pory graliśmy codziennie ok. godziny 20 - 21, ale teraz zaczął się rok szkolny, więc na pewno nie będzie codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie team funowcy! Pytanie krótkie: gramy coś dzisiaj? Jeśli byłaby chęć proponuję taki system, jak ostatnio, czyli przejść sobie na advanced kampanię do kolejnego versusa (swamp fever). Godz.19?

I druga sprawa: od czasu czwartkowego versusa, tematu następnej potyczki nie było. Gramy w czwartek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga sprawa: od czasu czwartkowego versusa, tematu następnej potyczki nie było. Gramy w czwartek?

mybodyisready.th.png

Wydało mi się to "zaklepane" i przyjęte za pewnik, że versus we czwartek na Swamp Fever będzie, więc nie widziałem potrzeby tego dodatkowo ogłaszać. Przy okazji: prawdopodobnie b3rt nie będzie mógł z nami w ten dzień zagrać, dlatego pewnie w składzie na jego miejsce będzie Aiden. Nie wiem kto u was by był na miejsce Szadoła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto u was by był na miejsce Szadoła.
Do czwartku powinienem wyrobić się z dociągnięciem L4D2 do końca (ach, wada wersji cyfrowej...), ale jeśli coś mi przeszkodzi to na moje miejsce może wskoczyć Holy.Death. Aczkolwiek wystarczy, że zostawię PCta na noc i na następny ranek będę gotów do działania ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadoł ma ostatnio problemy z wyrobieniem się z L4D2... jeśli nie wyrobi się do czwartku, to będziemy ciebie szukać, Holy. W sumie dobrze by było, jakbyś wtedy mniej więcej był na steamie, bo a nóż-widelec komuś net padnie, albo inna zaraza i będzie wakat (tzn. nawet, gdyby Shadow dał radę).

Do czwartku powinienem wyrobić się z dociągnięciem L4D2 do końca (ach, wada wersji cyfrowej...), ale jeśli coś mi przeszkodzi to na moje miejsce może wskoczyć Holy.Death. Aczkolwiek wystarczy, że zostawię PCta na noc i na następny ranek będę gotów do działania ^^

Hmm... teraz widzę, że się wypowiedziałeś... więc tak jak napisałem wyżej - gdyby kogoś z nas nagle zabrakło, Holy jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o szukanie ludzi.

@Mariusz Saint:

Bo jest, tylko widać nie wszyscy zostali poinformowani... To ja głosowałem za Swam Fever, jeśli macie jakieś "ale", to radzę je już tutaj zamieszczać.

@RIP:

Ja jestem za. W sumie, powinienem być nawet wcześniej, więc mogę grać o 18. Dracia za, ty też, skoro wyskakujesz z pomysłem... Holy, zagrałbyś dzisiaj w Swam Fever na Advenced z nami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Holy

Masz na myśli także dzisiejszą rozgrywkę? Jeśli tak to mamy komplet na godz. 19 :) (18 mi nie pasuje, bo wtedy zawsze może coś się trafić do roboty - o 19 raczej nikt mnie już nie zaczepi :) )

To co Holy? Zaklepujemy na dziś Swamp Fever na advie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest - dzisiaj bagienna kampania o 19, a versus przeciwko Hentai Survivors w czwartek (rewanż rewanżu).

Mogę, chociaż to nie jest powiedziane, że muszę, ale jednak - mogę się spóźnić. Zaczekajcie tedy na mnie parę min.

EDIT:

No i nie wyszła nam gra. Dracia nie najlepiej się czuła, mnie w ogóle wywaliło (net mi padł... przez wcześniej użyte hamachi), a reszta się jakoś szybko rozeszła. Gra się nie odybła.

Więc moje pytanie - gramy jutro? Dowolny skład, tylko tym razem na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie wyszło....szkoda.

Jednak to nie do końca prawda, że gra się nie odbyła. Preszliśmy dość spokojnie pierwszy etap, jednak atmosfera była wyjątkowo senna...przy pierwszym podejściu do drugiego etapu padliśmy podczas alarmu przy samolocie. Wkrótce po rozpoczęciu powtórki Dracia zasygnalizowała niedyspozycję, więc się z nią pożegnaliśmy, sami z Holym bawiąc się jeszcze jakieś 5 minut z zombiakami. Później Holy przerzucił się na vera, a ja zakończyłem swoją grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj można powiedzieć dwa versusy były.

Najpierw ja, Tomoslav, Masil i jakiś obcy, na Sylwka z jego koleżkami. Tomoslav stwierdził, że nie ma z nimi co więcej grać, bo są za mocni. :tongue: Mieliśmy nieco strat, ale dostaliśmy tanka przed wejściem do kanałów, a przeciwnik miał już w środku, więc udało się odrobić straty. I wtedy serwer się chyba zawiesił, bo nikomu nie wczytało gry. Akurat jak zaczęliśmy wygrywać :dry:

Potem mieliśmy grać w takim samym składzie + Syskol na randomów, ale powbijało ludu i zrobił się normalny versus. Jako iż Misiek był przeciwko nam - przegraliśmy. I zastanawia mnie jedno. Co to za hack, którego VAC nie wykrywa, co Misiek? Bo to co dzisiaj się działo, to po prostu zwykłe hacki. Dawno powinieneś mieć bana na VAC'u. :laugh:

Wsyzscy leżą lub są czerwoni, a on zielony wszystkich podnosi....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla Team Fun/Hentai Survivors:

Chciałbym, żebyśmy się mogli wstępnie określić, czy i o której będziemy... Wszystkim nam (albo przynajmniej niektórym) napina się plan zajęć, takoż chciałbym zebrać jakieś info, czy istnieje możliwość stawienia się wcześniej, niż o 20... czy tam której do tej pory było :P.

Ja jestem praktycznie cały dzień, więc wyznaję zasadę "im wcześniej, tym lepiej". Jak wy to widzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nastąpił crash przed 4 mapą Parafii bo mieliśmy wtedy +200 przewagi dzięki szczęściu. Ogólnie byli od nas lepsi, ale pofarciło się nam. Miejsce Tanka gdzie my mieliśmy a gdzie oni niebo a ziemia. Potem to już na Dead Center był pokaz doprowadzania mnie do szału przez Miśka który jak zwykle na hakach cisnął i wszystkich ownił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko trafiam na jakieś dziwaczne serwery (choćby kupowanie przedmiotów za punkty zdobyte podczas zabijania zombie), albo widzę, że przeciwnik nagle jest zdrowy, choć był cały czerwony lub coś jeszcze innego, co sugeruje kantowanie innych graczy to po prostu wychodzę z gry. To najlepsza recepta. Jak ktoś taki nie będzie miał z kim grać to albo nauczy się grać, albo niech gra z kimś, kto oszustwa będzie tolerował. Myślę, że tego Miśka można w takim wypadku spokojnie skreślić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żebyśmy się mogli wstępnie określić, czy i o której będziemy

Ja będę prawie na pewno o 20:00, ImpulseM i Stalowy najprawdopodobniej też. Aiden ma awarię neta i nie wiem, czy we czwartek będzie grał, b3rt też prawdopodobnie nie, dante14 niech się szykuje psychicznie na zastępstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że [oczywiście teoretycznie gdy b3rt będzie nieobecny,a Aiden dalej będzie miał problemy z netem] czwartek o 20.00? Powinieniem wtedy być w domu :] .Hmm...chyba zmienię sobie taga...

I jeszcze jedno:Jak uda nam się przejść expert crash course to możemy spróbować The Passing :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepsza recepta. Jak ktoś taki nie będzie miał z kim grać to albo nauczy się grać, albo niech gra z kimś, kto oszustwa będzie tolerował. Myślę, że tego Miśka można w takim wypadku spokojnie skreślić.

Po pierwsze, to były tylko żarty. Po drugie takiego delikwenta nie trzeba uczyć, że tak nie wolno. Włączysz haxy - pograsz z dwa tygodnie i dostajesz bana na VAC. We wszystkich grach na steamie. Więc pozostają ci tylko niezabezpieczone serwery. To moim zdaniem wystarczająca nauczka.

Dzisiaj można jakiegoś vera zagrać, ale tak bardziej o 21, a nie o 20, bo ciężko będzie mi się wyrobić. Może o 20 30 się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...