Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

Hmm... Ale tych kampanii chyba nie trzeba wszystkich pięciu za jednym zamachem zrobić, prawda? : ) Jak to mówią: "nie od razu Rzym zbudowano", jak się uda zrobić jedną, będziemy myśleć dalej. : )

Mikrofon - już mam, ale nadal pozostaje kwestia możliwości jego używania. Czasem po prostu nie mam do tego warunków. Jeśli zgodzilibyście się mnie "przeciągnąć" przez jakąś kampanię, to super. Obiecuję, że nie będę pisał zdań wielokrotnie złożonych. ; ) No, a jeśli akurat będzie opcja użycia mikrofonu, to będzie spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ludzie byli na zjeździe - przynajmniej część - więc z oczywistych względów były pewne braki, ale ja już wróciłem i jak skończę się bawić routerem to pewnie w coś będę grał wieczorami.

Mikrofon - już mam, ale nadal pozostaje kwestia możliwości jego używania. Czasem po prostu nie mam do tego warunków. Jeśli zgodzilibyście się mnie "przeciągnąć" przez jakąś kampanię, to super. Obiecuję, że nie będę pisał zdań wielokrotnie złożonych. ; ) No, a jeśli akurat będzie opcja użycia mikrofonu, to będzie spoko.

Jeśli o to chodzi to ja mam podobnie; nie chcę, żeby słyszano np. szczekającego obok mnie psa, tylko mnie, więc nie mam mikrofonu ustawionego pod głos, tylko pod klawisz "V", który naciskam w trakcie mówienia. Jakoś się to sprawdza, więc jeśli akurat takie trudności masz na myśli to poszukaj w opcjach głosowych gry lub Steama "push to talk" i wybierz klawisz. Dla pewności to samo ustaw w Leftcie. I powinno być już dobrze. Ja wkrótce planuję zmienić słuchawki na lepsze, żeby głos był czystszy i nie musieć trzymać urządzenia na szyi, bo na głowę jest za małe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetny jest ktos pogram z Noobkiem,czyli ze mna :) Kampania jakas piersza z brzegu,na normalnym poziomie trudnosci.Jak ktos jest chetny to moj steam to Dariusxq,tylko wczesniej napiszcie mi pw jaki macie nic na steamie.Pare osób chce mnie miec za znajomego tak po prostu,a ja przyjmuje zaproszenia od kogos kto jest chetny grac na powaznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest paru chętnych na grę zaawansowany/expert dziś lub w weekend w godzinach wieczornych-popołudniowych? Ja proponuje zacząć koło 18-19.30 ;) Kampania dowolna z podstawowych prócz the passing (do aczika ^^), chyba ze the passing na zaawansowanym. Najlepiej żeby mieć mikrofon, lu chociaż słuchać co kto mówi. A przynajmniej jeśli złapie cie Smoker to napisać szybko na czacie "S" ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, bywasz jeszcze w tym temacie? :P Propozycja potrenowania versusa na LANie sposobem jaki podałeś nadal jest aktualna? Czy ja źle zapamiętałem i równie dobrze mogę w pojedynkę coś takiego zrobić? :) Aha, powiedzmy, że nawet stęskniłem się za kampaniami... zaliczy 'aczik' eksperta za kampanię na obecnej mutacji? ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przejście kampy na mutacji na ekspie, daje aczika, sprawdzał mój kumpel i dzięki temu sposobowi ma 3/5 w kampaniach. Ja próbowałem pójść na łatwiznę, ustawiłem Locala, ostatnia mapę i tanka kickowałem. Nie zaliczyło i dałem sobie spokój, bo nie mam nerwów i chęci powtarzania poraz enty kolejnej mapy. O wiele bardziej odpręzającą rozgrywką, jest Versus i wywalenie Chargerem Ocalonego przez okno na 1 mapie Dead Center :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobojcie przejsc eksperta z botami :> Kto tego dokona jest naprawde dobry , oczywiscie bez bindu , slyszalem ze l4d ma cos w sobie co tez wcale go nie rozni od l4d2 , ale zeby bardzo spodobala mi sie 1 , sequelowi nie popuszcze ;> Cieszy mnie fakt ze jest wiecej broni :) ciekawe jestem czy wyjdzie l4d3 / ew jakas nazwa do tego tak jak jest w stalkerach nie ma 1 ,2 ,3 tylko np. czyste niebo , zew prypeci :) zapewne tak bo to takie dochody im robi ze nawet sobie tego nie wyobrazamy my - zwykli gracze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dziś o 20:00 2 kampanie (tylko 2 sloty zostały )

Boty w tej części są wyjątkowo uzdolnione i nie da się przejść z nimi Expa .

Jak nie jak tak? Sam zrobiłem the Parish z nimi. Zajęło mi to w sumie niecałe 2 godz.

Żeby nie było offtopu, można liczyć jutro na gre w trybie versus?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie... mój błąd, że zapomniałem iż dzisiaj do minimum 20:00 byłem zajęty a teraz jestem zmęczony. Podobnie w piątek odpadam :/ Czy ew. norbi pasowało by ci jutro o podobnej godzinie? Może nawet wcześniej? Plan jak poprzednio - mutacja na ekspercie jakieś kampanii. Można nawet o Dark Carnival się pokusić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nawet o Dark Carnival się pokusić :P

Nie mam pojęcia , czemu ludzie uważają , że to trudna kampania. Ja na expercie skończyłem ją w około 50 minut. O wiele gorzej jest z Hard Rain. Jeżeli byście robili tą kampanię (oczywiście na expercie) to jestem chętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...