Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Dobrze by było ustalić bardziej konkretną datę i godzinę gry, żebym mógł wszystko ustawić. Ostrzegam też, że będę głuchy na jedno ucho, więc możliwe, że będzie trzeba się ograniczać do komunikatów typu: "Hunter!", "Jockey!" czy "Kali chcieć pomoc!", żebym zrozumiał. Sporo zależy od jakości waszych mikrofonów. I od tego, jak mówicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jest nas o ile dobrze liczę siedmiu (ja, bielik, tomoslav, masil, repta, holy.death, black shadow, dedok, kolega bielika) czyli wychodzi że zagra się versusa (zdrowa rywalizacja nigdy nie szkodzi smile_prosty.gif ). Tylko nie wiem jak Shadow na to, bo post wyżej twierdzi że gra tylko kampanie. Coś się wymyśli. Teraz czas na określenie terminu. Mi pasuje od od czwartku do niedzieli w godzinach wieczornych (od 20). Czy zgadzacie się na 3.11 (sobota) 2.11 (piątek) o godzinie 21? Piszcie żeby nie było wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to nie dostałem od kilku osób odpowiedzi na zaproszenia więc możliwe są drobne zmiany w ilości graczy. Zmieniłem również datę na piątek, ale zobaczymy co powiedzą inni na ten temat. W środę powysyłam informację o terminie dla osób które tutaj nie potwierdziły swojej obecności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, proszę jaki odzew. No nie spodziewałem się. Ja tam się dostosuję, także dzień mi obojętny, a jako że gramy w okolicach godziny 20 to nic nie koliduję z ligą angielską w C+ Sport. Co prawda jak to w moim zwyczaju szwankuje trochę mikrofon, ale do weekendu powinno być OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli termin w piątek, czy też sobotę jest nadal aktualny, to chciałbym dorzucić mojego kolegę, który niestety nie ma tu konta, a grę dopiero rozpoczyna. Gwarantuję jednak poziom kultury osobistej na zadowalającym poziomie :) (o ile oczywiście jest jeszcze miejsce)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ma sprawy. Jest nas zapisanych już ośmiu ale nie wiadomo jak z Szedołem więc wpisuję twojego znajomego. Za chwilę wyślę jeszcze przypomnienie o terminie. Aha i jeszcze kwestia serwera głosowego. Mógł bym załatwić serwa TS3. Chyba że będziemy rozmawiali w grze na czacie głosowym. W sumie mi to jest obojętne. Jak robiliście rok temu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ze względów technicznych nie ma sensu moja gra. Średnia 25 klatek, po każdej mapie gra wysypuje się do pulpitu. Dodajmy do tego słuchawki w których mikrofon działa tylko jeśli mam go złączonego z ustami i mam obraz nędzy i rozpaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za wspólną grę. W moim teamie było dość luźno, nie wiem niestety jak u konkurencji. Ogólnie nieźle się bawiłem, a choć my wygrywaliśmy rundy, to w sumie cały czas nasi oponenci mieli możliwość zwyciężenia (różnica ok. 200 punktów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki. Ostro zlamiliśmy ostatnią rundę co sprowadziło na nas porażkę. Trochę szkoda że Holy'ego było bardzo słabo słychać (szczególnie w momentach gdy nacierała horda często nie słyszałem że ciągnie go smoker) ten czynnik zakłócił teamplay. Ale jak dla mnie liczyła się zabawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zabrakło komunikacji (swoją drogą, nie wiedziałem, że mnie tak słabo słychać. Jak konfigurowałem odbiór na Steamie to sam siebie dobrze słyszałem) i często dochodziło do sytuacji, w których każdy robił swoje. Szkoda, że zabrakło dwóch dodatkowych osób, bo myślę, że ta dodatkowa osoba więcej (w każdej drużynie) mogłaby zrobić różnicę. Ostatecznie nie było aż tak źle. Po prostu zagraliśmy słabiej od przeciwników, ale biorąc pod uwagę całokształt - zawsze mogło być jeszcze gorzej. Inna sprawa, że brak podziału ról sprawił, że dosyć często w trakcie gry łapałem się za głowę (np. gdy Coach-bot był młócony przez Chargera, a trzej gracze - tzn. my - dostrzegli to dopiero po jakimś czasie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...