Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Ja po raz pierwszy zdecydowałem się zapłacić powyżej średniej, żeby zdobyć BFa. Może dzięki temu znowu zacznę w coś pogrywać, bo już od dawna z tym u mnie cienko. :)

Ale nie da się ukryć, świetny bundle. Chyba najlepszy ze wszystkich. Zwłaszcza dla kogoś, kto nie miał wcześniej żadnej z tych gierek. Ja niestety miałem większość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HBB bym nie liczyl chocby z powodu ze Biowere ma po ludzku za malo gier, musieli by dac prawie wszystkie swoje produkcje a to chyba by sie minelo z celem. Ale fakt ze brak gier od BW jest conajmniej dziwny szczegolnie ze ME do tej pory byly wrzucane do wszystkich promocji ea do jakich sie dalo, a DA2 idealnie by pasowal do profilu gry ktora ea wystawia w bundlu (znana marka ale produkcja sprzedajaca sie conamniniej nienajlepiej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się Humble BioWare Bundle. Jeśli EA uzna, że taka akcja jest dla nich dobra, to może zrobią drugą paczkę, gdzie jakaś gra od BioWare zagra pierwsze skrzypce, ale podejrzewam, że aktualnie mają dużo innych gier, które woleliby rozdać, niż gry BW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie Harry Potter ;p Oni ćpali robiąc tą grę(od czary ognia do teraz).A tak serio:myślicie,że im się to opłaca?Gry podliczone na 210$,a za 5$ ma się to co dają.Czytałem gdzieś,że za każdego dolara przeznaczonego na charytatywność,EA dostanie 1$+ podatek...Może dla kasy,albo chcą się wymigać od kolejnej "Golden Poo".

Edit:Podobno,niektóre gry z bundla muszą być aktywowane i tu,i tu żeby grać.Czy BF3 wymaga aktywacji na obu platformach?

Edytowano przez Jenkins13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem rylko ze barnouta trzeba aktywowac w obu ale wystarczu uzyc samego kodu steam a kod do origina gra sama wygeneruje. A co do oplacalnosci to pozbywaja sie gier ktorych i tak nikt nie kupuje, a poprawiaja sobie PR. A powyzej sredniej to gry ktore opieraja sie ba dlc a wiecej sprzedanych egzemplarzy = wiecej potencjalnych dlc sprzedanych. A z samej akcji ja szlyszlem ze ea nie pobiera zadnych profitow pienieznych :)

Edytowano przez prymcio11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...