Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@milkerpl

Wątpię, PaySafeCard pobiera opłatę za dokonywanie transakcji w innej walucie. Z Twoimi funduszami starczy Ci na 4,95 ojro.

Zacytuję jeszcze siebie, żeby więcej ludzi mogło zobaczyć moją prośbę. :P

Hmm... Swego czasu widziałem w tym temacie, że ktoś kupuję przez rosyjskie IP. Próbowałem tak zrobić, jednak żaden sposób płatności nie jest dla mnie optymalny. ClickandBuy nie obsługuje banku, w którym pożyczam konto. Czy jest ktoś na sali taki miły i byłby skłonny zakupić mi Deus Ex:HR albo inną wskazaną przeze mnie grę? Proszę o szybki kontakt na PW. Pomagierowi zapłacę przez PayPal lub przelewem bankowym, jeszcze dziś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ortheon

Może źle piesze, ale mam wrażenie że jej popularność została zbudowana na fenomenie minecrafta, i wcale nie mówię że ta gra jest słaba, wręcz przeciwnie może zająć dużo czasu, ale Magicka dla mnie osobiście jest fajniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NeoGAFie zdarzali się ludzie, którzy zarzekali się, że takiej gry nawet za darmo by nie brali. ;) Gdzie indziej zdarzało się pewnie mnóstwo innych osób, które też robiły czarny PR, plus problemy z serwerami...

Chyba wielu najzwyczajniej w świecie dało sobie spokój i uznało, że nie warto się męczyć...

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, Terraria może? NA Steamie do 2 stycznia za połowę ceny, czyli 4,99 ojro. A słyszałem, że była 28 grudnia za... 2,49 ojro. >.< Got dammit, żesz nie zdążyłem PayPala naładować... ;(

Przecież teraz jest promocja na Terrarie, -75% ceny. Niecałe 2,50 wychodzi, do jutra będzie trwała wyprzedaż.

Tak z innej beczki, orientujecie się czy ktoś jeszcze gra w Unreal Tournament 3 przez sieć? Przeglądałem dzisiaj katalogi wydawców i jest na niego -75%, kosztuje 5 euro. Chętnie bym kupił, ale nie wiem czy będzie z kim pograć. Bo dla singla to w ogóle nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliens versus Perdator classic 2000 za 0,74 euro, gra przerobiona do rozdziałek 16:9 i nowych systemów. Świetna grywalność (assassyn może się schować przy predatorze :) ) Tytuł szczególnie polecam użytkownikom starszych konfiguracji/note i netbooków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodiak, dla nas zniżki są mało wartościowe. Można je oczywiście wymieniać na węgle lub gry, ale teraz już chyba mało kto będzie je chciał. Natomiast po 2 stycznia, zniżki powinny mieć największą wartość dla Amerykanów.

Opłaca się Portal 2? Cenowo może ciut za dużo, ale jak gameplay?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nominowana do gry roku za ok. 23zł? Czy się opłaca-jasne, że tak. Gra się świetnie, zwłaszcza jak ma się z kim. Sam gry nie posiadam (jeszcze), ale podejrzałem przez ramię jak się gra :)

Edytowano przez Athard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nie zaglądałem na to forum.

Teraz jednak piszę tego posta z pytaniem/propozycją. Może byłby ktoś chętny na kupno Portal 2 - Two Pack? Nie wychodzi to nadzwyczajnie taniej, ale przy dzisiejszym kursie euro nawet te 63 centy dają zaoszczędzić. ;) Moją "uczciwość" w sprawie kupowania takich paczek na steamie mogą potwierdzić co najmniej 2 osoby z tego forum. Tylko, że w tym przypadku nie będę mógł być kupującym, a jedynie - po otrzymaniu gifta - zwrócę pieniądze ewentualnemu kupującemu.

Co do samej wyprzedaży. Według mnie, było znacznie gorzej niż rok temu, kiedy to często wpadały promocje ponad 80% (trafiał się nawet 90% obniżki cen). W tym roku Valve postawiło na ten cały konkurs z achivementami, który popsuli farmerzy. Szkoda, bo sam zrobiłem 23 acziki (miałem jeszcze szanse na SMB i X3: AP, ale jak dowiedziałem się o braku gier 3rd party to odpuściłem) i... [beeep] co wygrałem. :( Same kupony, 10 węgli (z czego 7 scrafciłem nie wiedząc, że brak już contentu od innych developerów niż Valve i dostałem bezwartościowy kupon) i dwie gry - Hacker's Evolution: Untold oraz Basketball Manager 2010. Obie tak super, że nawet nie chce mnie się ich rozpakowywać... Nic wybitnego też nie kupiłem - a byłem na to nastawiony - bo tegoroczna promocja trochę mnie zawiodła. Wydałem jedynie forsę na: X3: Gold, Rock of Ages (świetny design), Anomaly Warzone: Earth (bardzo przyjemna polska gra) oraz KotOR (kiedyś już grałem, ale teraz ponownie przypomnę sobie tę grę "po jasnej stronie mocy").

Myślałem jeszcze nad zakupem Deus Ex'a na amazonie, ale obawiałem się całej tej procedury z podawaniem adresu billingowego w stanach. Poza tym wątpię, by w przypadku mojej karty coś takiego przeszło i chyba musiałbym zainwestować w jakiś prepaid - lub kartę internetową. Natomiast z tym nie chciało mnie się bawić i odpuściłem licząc na Steama - trochę teraz żałuję, bo 9,99 $ za Deus'a była promocją lepszą od tych wszystkich Steamowych. :/

Edytowano przez proud
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisaliście o DOTA2 że ludzie się o to zabijają . Ale po co? Wchodzą do gry i rzeczywiście zabijają się . Zero ogaru zero myślenia nic...

Screen z ostatniej gry

Ta gra była za prosta... i tak co każdą grę jeśt o to ich zabijanie się ...

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem DLC do Shoguna 2.

Interesuje mnie przede wszystkim Rise of the Samurai, ale zastanawiam się też nad Sengoku Jidai Unit Pack i The Hattori Clan Pack.

Pytanie moje brzmi, warto kupić te 2 ostatnie? Te nowe jednostki są przydatne? Czy może za słaba/za drogie/za mało się różnią?

Druga sprawa, w obecnej promocji na steam, wszystkie trzy, kosztują ok 14zł. Znajdę gdzieś taniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A korzystałeś z tego ich systemu ściągania gier? Po prostu ściągasz instalkę jeśli to nie jest gra steamowa, czy origin? Poza tym ta wersję GTA właśnie została dla mnie bezużyteczna przez dopisek w opisie gry

"Note that Grand Theft Auto 4 is NOT compatible with Windows 7."

ostatnio mało znam ludzi którzy w mocniejszych komputerach mają XP...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...