Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

A ja dzielnie się bronię. 10 dzień świąteczno-noworocznej promocji na Stamie a mi nie ubył ani jeden eurocent z konta :happy:

Podobnież. Dzięki szeroko rozumianej przedsiębiorczości bez strat finansowych wzbogaciłem się o X3 Gold i Magickę z kilkoma DLC. Mam jednak nadzieję, że Daily Deal wyskoczy już dziś, bo zależymi na tych największych DLC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS : Wymienię 7-10 węgli za jakąś gierkę (DOTY 2 szukam). Mogę dorzucić kupon na lego batmana i wormsy ultimate mayhem.

Powodzenia.

Ludzie się za DOTA 2 zabijają. Oferty w stylu "Batman Arkham Asylum GOTY Edition + 10 Coals for Dota 2" są na porządku dziennym.

Serio ? Jeny... niby beta ale taka nie beta a ani nie można kupić za normalną kasę (chodzi mi normalnie, tak oficjalnie. Na ebayu chodzą drooogo zaproszenia) ani inaczej zdobyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko przypadek, czy specjalne zagranie Valve, a chodzi mi o grę EDGE. Osiągnięcie na nią było już pierwszego dnia promocji, a dopiero teraz została przeceniona o 66% (wcześniej było 50%). Jakby ktoś kupował tą grę, to przypominam o osiągnięciu :) Ale jeżeli to specjalna zagrywka Valve, to nieładnie postąpili z użytkownikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, dostałem odpowiedź od supportu Steam w sprawie Rusty Hearts:

Alternate Entry. To manually enter for both Objectives prizes and the Epic Holiday Giveaway, each eligible entrant must print his or her name, address, city, state, country, postal code, email address, Steam account name, and telephone number, as well as the name of the Objective that the entry is for, on a self-addressed 4?x6? note card and mail the completed form to: Valve Corporation, P.O. Box 1688, Bellevue, WA 98009-1688. Note cards may be mailed as postcards or in envelopes. No e-mailed or faxed alternate entries are eligible. Facsimiles, photocopies or mechanical reproductions of entries will be void. An alternate entry must be postmarked during the Holiday Sale Period to be eligible. Each alternate entry must be postmarked during the Holiday Sales Period and no earlier than the date on which the applicable Objective was revealed. Alternate entries received after January 9, 2012 will not be eligible. Each user may submit one alternate entry per Objective. Proof of sending or submitting an alternate entry is not proof of receipt of such alternate entry. Coal received as a result of the alternate entry process cannot be redeemed as a Gift since the drawing is after the end of the Holiday Sale Period, and such Coal will only be treated as entries to the Sweepstakes.
Pomysł po prostu "wybitny", aż tak na kolejnym wunglu mi nie zależy. A moje konto na Steam jest mi na tyle bliskie, że nie będę ryzykował bana za obchodzenie blokady regionalnej. Shame on you, Valve!

BTW, FF i TF2 = 2 kolejne wungle, coś nie mam farta ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...