Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Za tego aczika z Fejsem ładnie grami posypało, kumpel dostał Orange Boxa, a ja Greed Corp - bardzo fajna gra. Strategia turowa w której sterujemy robotami starając się wygryźć przeciwnika z mapy. Jak jest jakaś zniżka na nią i ktoś nie ma co z pieniędzmi zrobić to serdecznie polecam, bardzo miło się przy niej spędza czas ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetne są promocję w tym roku :) kupilem Portal 2, Killing Floor, Serious Sam HD Gold i Binding of Isaac, a to wszystko bez wydania chodźby złotoweczki. Po prostu sprzedałem metale i klucze w TFie :P Szkoda że nie dorwałem Anomaly i DLC do wormsow. W planach mam CS Source i może Magicke jak będzie tanio, się zobaczy jak będzie promocja. Padły mi 3 gry do tego czasu: Hacker Evolution, L4D2 i Orange Box. Jest git. Tylko niech się te promocję kończą bo nie wiem za co się zabrać a jeszcze nowe gry dochodzą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chciałem zaliczyć misję "Deck to the Halls",więc ściągnąłem demo Orcs must Die! i zrobiłem wszystko tak jak jest przy tym acziku,ale nic nie dostałem. Acziki liczą się tylko przy pełnej wersji gry? Swoją drogą eksterminacja orków jest przednia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od 30 lat jest na Amazonie za 7 dolców:

http://www.amazon.com/Total-War-Shogun-2-D...QR7M2JP8R6YQX3S

Ktoś w ogóle czyta ten wątek, czy tylko spamujecie jaki to węgiel dostaliście, by popsuć lekturę innym tą masą śmiecia?!

@Edit_dół

Pytasz, czy się opłaca, a możesz wziąć ok. 15 zł taniej i tylko trochę zmienić sposób płatności (bo i tak jest klucz STEAM). Sorry, ale to jest żaden argument, tylko bezsensownie kasę tracisz, no ale Twoja wola. Powątpiewanie w okazje jest już jednak tutaj bardzo nie na miejscu, kiedy olewasz taką różnicę cen...

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Ktoś w ogóle czyta ten wątek, czy tylko spamujecie jaki to węgiel dostaliście, by popsuć lekturę innym tą masą śmiecia?!

Potwierdzam. wchodziłem tutaj aby dowiedzieć się o jakiś ciekawych promocjach i okazjach, na które warto się przyjrzeć a teraz to wszyscy o jakiś węgielkach i aczikach co w ogóle mnie nie interesuuuje...

Żeby nie było, że narzekam to na Steam oprócz Mafii i Mafia 2 to również DLC do Mafii 2 są -75% za 2 Eurasy więc jak ktoś ma mafie na steam i nie grał w DLC to chyba warto się zaopatrzyć . Sam to poczyniłem i sprawdze te DLC czy warte uwagi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że to kupowanie na Amazonie jest nielegalne. Osobiście specem od prawa nie jestem, ale z tego, co się orientuję, to żeby kupować na Amazonie trzeba podać fałszywe dane. Podszywanie się pod czyiś (ten dom do kogoś może należeć!) adres, a nawet fikcyjny - jest nielegalne. Najbardziej rozbawiło mnie podawanie adresu Google - gratuluję, jeśli Google kiedyś się zorientuje, to będziecie mieli przekopane. Oczywiście są to tylko moje osobiste przemyślenia i możecie je zupełnie zignorować, w końcu to wasz wybór.

Takoż jednak pytałem kuzyna studiującego prawo, jak to z tym może być i powiedział, że jeśli zostanie zgłoszony taki występek (sfałszowane dane osobowe), to na 80% w świetle prawa międzynarodowego sąd może wam zrobić jesień średniowiecza z... portfela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile ktos fałszuje dane osobowe, ale dane osobowe podaje sie prawdziwe, a adres może być tymczasowy, poza tym nikt nie broni nikomu mieszkać w paru miejscach na świecie ,a mieć adres zamieszkania staly gdzie indziej

Ciekawe, co na to Google. "Tak, przyjęliśmy ostatnio na pobyt tymczasowy około 10 Polaków, ale już pojechali." - wątpię.

Edytowano przez Dravic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip:

http://steamcheeves.com/

~~~~~~~~

Dravic, ja mam nawet PayPala na zupełnie fikcyjne dane (mieszkam w "Test", a ma na imię "Drzewo") i jakoś nikt problemów nie robi. Co więcej, ja nie znam angielskiego, tak się pomyliłem i w ogóle to nie ja...

Branie udziału w tej zabawie (STEAM) też jest nielegalne, zgodnie z ustawą hazardową, więc o czym tu mowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...