Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ludzie się rzucili na TF2, jeszcze jakieś 15 minut temu miałem >500KB/s (wg. licznika Steama), teraz mam po kilka-kilkanaście, momentami nawet 0 :/.

BTW, ja póki co na tej promocji kupiłem tylko DLC do DNF, prawdopodobnie wezmę jeszcze Perimeter 2 (-75%), problem tylko, tylko skąd wziąć "jedynkę" z dodatkiem (na GOG jest bez, do tego Holiday Sale nie obejmuje tej gry - widać Steam jednak nie ma monopolu na faile ;)), "dwójka" ponoć bezpośrednio kontynuuje fabułę "jedynki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solucja dla niemogących sobie poradzić z aczikem z TF'a:

Create your own local server and kill yourself enough time to pick up three gifts. To speed things along: enable developer console and enter the following commands when in your server: "mp_disable_respawn_times 1" and "bind k kill". Now pressing "k" will kill yourself and you'll respawn quickly. by http://steamtreasurehunt.wikia.com/wiki/Winter_Objectives

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq

Jeśli myślisz, że achievement z TF2 jest zryty, to spróbuj zdobyć ten z Revenge of the Titans. W akcie desperacji użyłem nawet CheatEngine żeby zamrozić stan konta i zbudować w cholerę wież obronnych i nadal nie mogę go zdobyć.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak daje radę najnowszy Tomb Raider bo może też bym się skusił.

Mam pytanie za 100 punktów:

Jakiego Tomb Raidera masz na myśli? Przecież nowy Tomb Raider wyjdzie dopiero w 2012, o.O

Chyba, że mówisz o Lara Croft and the Guardian of Light, wtedy jeszcze rozumiem...

Ale "nowym" Tomb Raiderem bym tego nie nazwał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś za tf2 wpadł od razu, wiec no problem ;)

Czekam na wyzwanie dotyczące tego aby mieć uruchomionego steam guarda, oraz ... połączyć konto z FB, też za free wpadną rzeczy. :laugh:

Za 25 min ostatnie losowanie dziś, już łacznie 6 weglików, 18 kuponów oraz pare itemów rozdałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solucja dla niemogących sobie poradzić z aczikem z TF'a:

Create your own local server and kill yourself enough time to pick up three gifts. To speed things along: enable developer console and enter the following commands when in your server: "mp_disable_respawn_times 1" and "bind k kill". Now pressing "k" will kill yourself and you'll respawn quickly. by http://steamtreasurehunt.wikia.com/wiki/Winter_Objectives

Dzięki, wpadło bez problemu. :happy:

I -50% na Fallout 3. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam DOTA 2 Harware Survey i jak to rozpakuje to dostane tylko ja czy bede tez mial 2 dodatkowe kopie do rozdania? Gdzies czytalem ze tak bylo ale nie jestem pewny i nie chce rozpakowywac bo sie zastanawiam czy nie wymienic za cos fajnego ;)

http://forum.cdaction.pl/Dota-2-Szybkie-pytanie-t170554.html

Nie wiem, czy to to, lecz to możliwe.

Zastanawiam sie nad Homefront, mam więc pytanie czy gra w miarę dużo osób w to na multi?

Gra dość dużo osób, gra warta jest tych 5 euro. Sam posiadam edycję specjalną, jednak gra plasuje się jako typowa gra w stylu Cod, da się pograć.

Ma ktoś jakąś gierkę do oddania za kupon L.A Noire -50%?

Edytowano przez rssygula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namęczyłem się jak cholera z tym aczikiem w DD. Z takim kolesiem na 70 lvlu przechodziłem. Doszliśmy do 7 fali i doszło 2 70 lvle więc dalej szło łatwo. Ale się namęczyliśmy mimo wszystko. Co wygrałem ? Tak, zgadliście. Węgiel.

PS : Wymienię 7-10 węgli za jakąś gierkę (DOTY 2 szukam). Mogę dorzucić kupon na lego batmana i wormsy ultimate mayhem.

Edytowano przez Makuran
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...