Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

dzikipyton

to jak udało Ci się dodawać środki do paypal-a nie mając takich samych danych jak na koncie?

Dravic

A co jeśli cokolwiek na amazonie kupi mi kolega z hameryki i prześle kod?

Potem w steam też coś muszę przestawiać? No i ciekawe jak na to origin:/ bo dead space 2 za 5$ też jest kuszącą propozycją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam wyłącznie paypal -> paypal, dzięki uprzejmości kolegów z tego forum.

Nie ma się co szczypać, ja tam kupuję na Amazonie na potęgę. Przecież amazon nie skonsultuje się ze STEAM (i na odwrót), żeby mnie sprawdzić i wlepić bana. Każdy jeden musi chronić moje dane, no i wpłacam im kasę, więc nie będą mnie tępić ;)

Na STEAMie tylko wbijasz kod, jak ze Saint Row 2 z CDA i koniec. Żadnej weryfikacji.

@Edit_góra

Szkoda, że wszystkich nie capną, bo takie farmienie w mojej ocenie jest bardzo nieprzyjemne. Z zabawy robić biznes - wstyd.

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle pojęcie blokady regionalnej, to jakaś bzdura kompletna jest chyba. Bo jakim prawem kuzyn ze stanów, czy inny ktoś nie może mi w prezencie dać klucza do shoguna, czy innej gry, którą kupi u siebie?

Przecież chyba nie muszę sam własnoręcznie kupić gry, żeby móc ją do konta przypisać? A że gra kupiona w stanach, działa tylko za pośrednictwem steam-a to już chyba ich problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, jeżeli 2 stycznia Batman AC będzie przeceniony o 50%, to czy mając kod rabatowy 25% na niego, to czy te rabaty się połączą. W sensie czy ta cena po przecenie 50% zostanie znowu przeceniona o 25%? I czy myjąc takie jeszcze 2 bony mogę tę czynność powtórzyć?

Edytowano przez redron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdego powiedzmy średnio 3-4 węgle...

Chciałbym zobaczyć minę gości, którzy za te węgle pokupowali sobie gry rzędu Arkham City, Modern Warfare 3 i takie tam, a teraz mają bana.

I ani węgli, ani gier, ani udziału w konkursie.

Powinni wszystkich takich wyłapać, żeby ta loteria na końcu promocji miała JAKIKOLWIEK sens. W tej chwili - NIE MA.

Za dużo jest "cichociemnych" z 10 kontami i mnóstwem coala, gdzie każdy coal to jeden wpis do loterii.

Prawdopodobnie w tej chwili w Steamie krąży na luzaku 5-10 milionów bryłek węgla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve wzięło się za banowanie farmerów.

Mam sam 3 konta i się nie obawiam. Tylko węgle i kupony wypadły, co prawda przesłałem na główne ale kupony pooddawałem :P (Z węgli których i tak było mało wypadło mi też tylko kupony).

A co do banowania - dobrze nawet że banują, jest zbrodnia, jest i kara. Ale z tego co przeczytałem - rozumiem że ban jedynie na 10 tygodni i później mam normalne odbanowane konto ze wszystkimi gierkami odblokowanymi ?

Bo jak nie to gdyby te moje 80+ gier (Będzie więcej jak uaktywnie Valve Complete Packa) miało pójść się walić to bym się wkurzył. A promocje osobiście ja biorę jaką okazje załapania się na fajne przeceny (Dodatek do DD, Audiosurf, Terraria. Czekam na GTA Complete Packa) a nie jako możliwość zarobku i darmowych gierek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeden kupon możesz wykorzystać raz kupując daną grę. Ponadto kupony są ważne dopiero po świątecznej promocji.

Co do kuponów i możliwości ich wykorzystania - to zależy. Niebieskie kupony są ważne chyba dopiero od 2 stycznia, ale są jeszcze kupony złote, których można uzywać już teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...