Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Dokładnie. Również mam i miałem JEDNO konto Steam'owe i jakoś nie odczuwam potrzeby zakładania kolejnego. A na te handle / wymiany / umawiania się, to po prostu szkoda mi czasu ;) .

Przyglądaliście sie nagrodom, kóre będą rozdawane podczas "losowania węgli' 2 stycznia? Jeden szczęśliwiec zgarnie WSZYSTKIE gry z katalogu :ohmy: ! Będzie musiał chyba przewijać swoją Bibliotekę suwakiem, przez dobre kilka minut ;) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maybe... nie chcę w to wnikać, ale znam z życia (na przykładach innych - nie moich), że tak się działo...

powiedzmy sobie szczerze-jak ktoś uważał, miał z kilka kont (nie kilkadziesiąt) - urealnił je i był konsekwentny to nic nikomu nie zrobią... ani nikt mu nic nie zrobi z sił wyższych - bo taka osoba jest ostrożna we wszystkim (całym życiu)... najgorzej jest jak ktoś kombinuje na szeroką skalę - wtedy prędzej czy później dostanie po łapkach. Bo nie ważne za co się złapie czy to praca czy steam czy cokolwiek innego (może nawet rodzina) to nie widzi innej drogi niż kombinatorstwo

Edytowano przez sonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to najbardziej po łapach dostają ruskie. Znane przypadki z ...10 000 tysiącami lewych kont. Jak Oni to wszystko ogarniali? Zresztą sam widziałem ruskiego, co się chwalił, że ma 9000 węgla. I chciał wymieniać na gry. Normalnie Kopalnia ;p

Napisałem sobie do tego kolesia, by ściągnął aukcje itd. Niestety mnie wyśmiał

Bo są pewne granie. Tworzenie multikont - oki. Zbieranie za to gier - oki. Ale by sprzedawać DARMOWE konta, albo sprzedawać za PRAWDZIWĄ GOTÓWKĘ, to co wygrało się na lewych kontach - to jest przegięcie.

Zawsze też jest druga strona medalu - dzięki multikonciarzą, ożywa system wymiany ;-)

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NIIEEEE! Zmieliłem 14 węgli, otrzymując 2 czapki mikołaja do team fortress....bleh...

EDIT: 3 czapki mikołaja...

A podsumowanie promocji:

- Worms Reloaded

- Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

- Portal 2

- Dead Space 2

czyli 18 ? i grupka świetnych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam sądzić że mam pecha

Beat Hazard po włączeniu gry restartuje sie mi PC, przedtem gra działa normalnie.

Spacechem gra nie chce sie mi włączyć bo pojawia sie napis o błedzie w grze i ze musi zostac ona zamknieta, mimo że instalowałem gre kilka razy błąd sie pojawia.

Gdy chce zrobić zadanie za wymiane widze przedmiot osoby z którą chce sie wymienić a w moim ekwipunku w czasie wymiany jest pusto i nie moge dokonać wymiany.

Odechciewa mi się robienie tych zadań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba ich...pogięło troszkę... szczerze powiedziawszy to jest 100 razy trudniejsze od skończenia rozdziału przy jednym posiedzeniu... ale mi i tak jakoś gra się wiesza już przy ekranie startowym :/

a czapek nie ma:) Czapki porozdawałem charytatywnie tym, których lubię bardzo lub bardziej i mi się jedna prywatna ostała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba ich...pogięło troszkę... szczerze powiedziawszy to jest 100 razy trudniejsze od skończenia rozdziału przy jednym posiedzeniu... ale mi i tak jakoś gra się wiesza już przy ekranie startowym :/

a czapek nie ma:) Czapki porozdawałem charytatywnie tym, których lubię bardzo lub bardziej i mi się jedna prywatna ostała :)

Jedno osiągnięcie, wymaga ukończenia wszystkich poziomów świątecznych za jednym posiedzeniem.

The Golden Gift!

Complete all levels in "The Kids Xmas" chapter in super meat world IN ONE PLAY SESSION.

Drugie, wymaga ukończenia tylko jednego, dowolnego poziomu z zestawu świątecznych.

The Kids Xmas!

Complete a single level of "The Kids Xmas" chapter in super meat world

Jeśli teraz to drugie ma obowiązywać, to chyba łatwiej będzie. O ile oczywiście cokolwiek będą zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NIIEEEE! Zmieliłem 14 węgli, otrzymując 2 czapki mikołaja do team fortress....bleh...

EDIT: 3 czapki mikołaja...

A podsumowanie promocji:

- Worms Reloaded

- Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

- Portal 2

- Dead Space 2

czyli 18 ? i grupka świetnych gier.

Nie wiem czy wiesz, ale te czapeczki były albo są, nadal dużo warte. Jak trochę potrejdusz to zgarniesz nieco drogich itemków np. Bill's hat, które pózniej będziesz mógł wysprzedać za kasę np. 10$ na Paypalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...