Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Pobrał się już Hard Reset i po 40 minutach gry przyznaję, że dobrze wydałem te +/- 20zł. Oczywiście achievementa wykonałem świetnie się bawiąc, a gdy wcześniej opisany tytuł się ściągał spędziłem 15 minut przy Jamestown w wiadomym celu, który osiągnąłem. Oczywiście w dwóch przypadkach węgiel (czwarty i piąty). Jak ktoś chciałby je zdobyć w zamian za jakąś ciekawą grę pisać na PW. W przód wykonałem już osiągnięcia z Super Meat Boya (1/2), BIT.TRIP.RUNNERa (1/3) i Left 4 Dead 2 (1/1). Na wykonanie czeka Killing Floor (1). Na PSC zostało mi ostatnie 5 Euro i już więcej nie mam zamiaru dokupywać, bo za dużo zostało do przejścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, zaczyna mnie to denerwować. Napisałem, że mam DoTę 2 na wymianę w odpowiednim temacie i od razu zgłosiło się do mnie jakieś 5 osób, które są na forum CD-Action od kilku dni i mają na steamie na wymianę ogromną ilość gier (ciekawe jakim cudem).

Co do dzisiejszych DailyDeals, to zastanawia mnie na ile przeceniony jest Skyrim.

Co do moich zakupów to na razie nie skusiłem się na nic. Ciągle liczę na coś lepszego, poza tym budżet jest jak zwykle ograniczony. Myślełem na kupnem Borderlands, tylko tu znowu liczę na to, że będzie w dwusetnym numerze CD-Action. Pewnie w końcu będzie tak, że nie kupię żadnej gry.

@down

Dzięki za info. Czyli w takim razie nie warte zainteresowania, bo kupując wersję od Cenegi w dowolnym sklepie i tak wychodzi taniej.

Mają po paręnaście kont na bank dlatego mają tyle tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem DE:HR za 10 dolarów na amazonie, teraz właśnie gram, patrzyłem jednocześnie na przecenę na steamie, missing link jest za 7 euro i tak zastanawiam się czy brać? Recenzja w CDA była zachęcająca, ponadto co myślicie o dokupieniu dodatkowej misji z ratowaniem tonga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania

1. czy kupować fallout 3 goty czy lepiej czekać na new vegas?

2 czy do fallouta 3 goty i do dodatków można zainstalować spolszczenie i będzie bez problemu działało?

hahaha

dostałem empire total war za aczika z listą życzeń

ew. propozycje wymiany na pw

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić jeśli Spiral Knightsy zacinają się przy "downloading data 33%"? Chciałbym aczika zdobyć :(

Możliwe, że kończy Ci się miejsce na dysku. Steam wtedy przestaje pobierać nowe dane.

No właśnie nie, mam 40gb wolnego miejsca. Grę pobrałem ze steama i przy próbie uruchomienia włącza się okienko ze ściąganiem update'a, chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza twarz, jeszcze nie zrobiłem zadania z And Yet It Moves i Jamestown (CrimeCrafta chyba sobie odpuszczę - ~5GB do ściągnięcia :/), a tu doszło Demolition Inc. Nosz, kiedy ja to wszystko porobię :/. A w ogóle zadania w darmowych grach uważam za failowy pomysł - mieliśmy już zawał na serwerach RoI, potem CC ("zawrotne" prędkości ściągania)...

Dopiero co zrobiłem osiągnięcie z RoI - fakt, mogłem wyjść po zrobieniu tych 10 asyst, ale nie chciałem po chamsku teammate'a zostawić samego (wystarczyło, że zostaliśmy 2vs3 :)) - z 80 minut jeden mecz xD. Najlepsze, że drużyna, w której byłem, wygrała - gdzieś w połowie rozgrywki jeden sojusznik się zmył, dostawaliśmy już ostro w cztery litery (wróg u bram, też już chciałem skapitulować, ale teammate mnie podniósł na duchu :P), ale jakimś cudem się odkuliśmy (o moim K/D ratio lepiej nie wspominać :D). Najlepsze, że przeciwnicy wyzywali nas od noobów, do tego okazało się, że mój sojusznik gra od wczoraj (dla mnie to był pierwszy mecz w ogóle :D). Jakby jedna rozgrywka tyle nie trwała, to nawet by mi się podobała ta gra :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie co do promocji Steam ciekawi jedno, otóż, jak to jest z nagrodami związanymi bezpośrednio ze steam (np. otwórz listę prezentów). Teoretycznie można by spamić kontami, i wykonywać zadania (patrząc na listę rzeczy co niektórych, oni chyba tak robią), i tu jest moje pytanie, czy valve za coś takiego kara? W zasadzie, to owych osiągnięć jest tak mało, że jeśli komuś chciało by się zakładać te 20 kont dla nawet i jakiś zniżek, ew. węgla to można stwierdzić, że ktoś naprawdę ma cierpliwość (ja bym, pewnie nie wytrzymał po 4), ale to jednak zalicza się (chociaż ja tak myślę) do oszustwa. W końcu, w grę nie wchodzą tylko kupony i węgiel, ale teżduże gry.

Co od samej promocji, to bardzo fajny pomysł ze strony valve. Jak na razie, zakupiłem 3 tytuły, i jak trafi się jakiś nowy, który mnie interesuje, pewnie też go kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxlol

No właśnie o to mi chodzi - kilka-kilkanaście GB do ściągnięcia dla jednego mniej lub bardziej trywialnego zadania :/. Przy takim szturmie na serwery są tzw. "rzewne jaja" :(. Mogli wybrać jakieś tytuły <1GB, nie wymagające żadnych rejestracji (RoI). Albo zorganizować jakieś wersje specjalne, okrojone do tego, co niezbędne, by wykonać zadanie. Mam nadzieję, że przez ostanie 2-3 dni akcji nie będzie żadnych zadań związanych z darmowymi grami żeby można było spokojnie nadrobić "zaległości" (nie każdy między świętami a sylwkiem ma wolne :().

Dedexus

Trzeba mieć na koncie przynajmniej jedną grę kupioną na Steamie lub sklepową aktywowaną na Steamie, by wziąć udział w akcji. Mogą podobno być też klucze z HIB4, gry darmowe odpadają (te bezpłatne dla posiadaczy kart nVidii/ATI ponoć też - na początku podobno działały, ale potem Valve to chyba zablokowało).

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...