Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Wygrałem Holiday Sale 2011 Gift: Deus Ex: Human Revolution - Standard Edition ;p Zastanawiam się nad tym, czy sobie tego nie rozpakować, ale....jak ktoś obdaruje mnie jakimś sensowny PSC to pomyśle ;p Interesuje mnie ok. 15Euro, ale mogę negocjować

Dopiero co na amazon był i to nie za 15, tylko 10 i nie ojro, tylko dolarów...

~~~~~~~~~~~~~~

Jakieś dziwy z tym aczivem i też gdzie się podziało podsumowanie tygodnia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastiona polecam. Znakomita narracja, świetna fabuła, genialne sterowanie. Znakomita gra, przesycona grywalnością. Jeden z najlepszych indyków tego roku (TOP3 - imho).

Z dzisiejszych polecam również polskie ANOMALY: WARZONE EARTH. Aczika łatwo zrobić (druga misja, zbierasz dwa prezenty -> Esc -> Ładuj checkpoint -> zbierasz dwa prezenty -> Esc -> Ładuj...). Poza tym produkcja równie miodna co i Bastion.

Edytowano przez pi1erQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczny ten sposób na Rusty Hearts (może w sumie z tym Hidden to chodziło o odszukanie linka do instalacji, bo jak wpiszę w wyszukiwarkę Rusty Hearts, to tylko trailery znajduje :))?

PS Osiągnięcie w CrimeCraft zrobione, kolejny węgiel do kolekcji, gra do kosza :P. W sumie mam już 8 wungli i 6 kuponów -50%, przy okazji przekonałem się, że Jamestown to świetny oldshoolowy shooter w stylu 1942 (niestety powyżej Normala wymiękam :D) a And Yet It Moves to platformówka oparta na niezwykle ciekawym pomyśle (choć jej styl graficzny w ogóle mi nie pasuje, niestety).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukując moją skrzynkę pocztową, przypomniałem sobie o starym koncie (długa historia). Zalogowałem się na niego,z ciekawości, żeby zobaczyć co tam mam i przy okazyjnie wypełniłem 1-2 zadania. Czy mogę, teraz bezpiecznie przenieść te rzeczy które zdobyłem, na moje główne konto? Robiąc to np. na 2 komputery (na jednym moje główne konto, na drugim to)? Czy takie coś jest legalne i bezpieczne? Pytam się, bo nie mam nic, aż tak bardzo cennego, żeby ryzykować (węgiel).

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airandill

Valve, Dogfighter, Arcania: Gothic 4, Farming Simulator 2011, Alien Breed 3: Descent i Fallout: New Vegas. Z tego chyba tylko pierwszy i ostatni w ogóle są coś warte :D.

W sumie nie wiem, czy w ogóle robić te osiągnięcia w darmowych grach - w Spiral Knights dość szybko mi poszło, w CrimeCraft trochę gorzej (wiele zależy od tego, czy trafi się na wymiataczy czy leszczy, ja potrzebowałem trzech meczy na te 200 punktów) ale Rise of Immortals to już masakra była. Nie dość, że, jak już pisałem, mecz trwał około 80 minut, to jeszcze wcześniej zmarnowałem kupę czasu na rejestrację (bo serwery nie wytrzymywały naporu :P) i z 10 minut przy pierwszym uruchomieniu - na pobranie aktualizacji (do gry, która chwilę wcześniej skończyła się ściągać przez Steam :blink:). Trochę szkoda nerwów i czasu, jak na to, co "wygrywam" :D (żeby te osiągnięcia jakieś banalne były... ale z tego, co widzę, to niektóre "przyszłe" będą z deka hardcore'owe :D).

EDIT

@up

Ja zrobiłem na tym podanym tutaj. Jak masz ten etap odblokowany, to jest to robota na dosłownie 5 minut :).

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do instalacji Rusty Hearts: steam://install/36630 (trzeba wkleić w pasku adresu)

Rusty Hearts posiadam ale nie wersje steamową ;x na dysku czyli znów pobierać tę samą gre ...

~~~~~~

Rusty hearts mam grę od początkowej bety... ale nie steam -.- bezsens

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa komputery i jedno konto steam

czy jeżeli zainstaluję grę na jednym komputerze to na drugim też będę mógł to zrobić bez problemu?

chcę się tylko upewnić

Musisz włączyć granie "w chmurze".

Przeszukując moją skrzynkę pocztową, przypomniałem sobie o starym koncie (długa historia). Zalogowałem się na niego,z ciekawości, żeby zobaczyć co tam mam i przy okazyjnie wypełniłem 1-2 zadania. Czy mogę, teraz bezpiecznie przenieść te rzeczy które zdobyłem, na moje główne konto? Robiąc to np. na 2 komputery (na jednym moje główne konto, na drugim to)? Czy takie coś jest legalne i bezpieczne? Pytam się, bo nie mam nic, aż tak bardzo cennego, żeby ryzykować (węgiel).

Jeśli się da, to możesz :) Konto musi być "zaufane", czyli musi być na nim przeprowadzona transakcja w jakimś okresie czasu, musisz doczytać dokładnie o co tam chodzi. Wydaje mi się, że ma to zapobiec masowemu tworzeniu kont i robieniu darmowych achievementów. Nie pamiętam jednak jak to dokładnie wygląda (i mogę się mylić ;))

Edytowano przez heydude
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa komputery i jedno konto steam

czy jeżeli zainstaluję grę na jednym komputerze to na drugim też będę mógł to zrobić bez problemu?

chcę się tylko upewnić

Więc ja Ci wytłumaczę jeśli posiadasz włączonego steam Guard ( to aby na innym komputerze się zalogować) potrzebujesz klucz który dostajesz na maila do którego jest przypisane konto steam . Owszem wszystko co się znajduję na twoim koncie może zostać zainstalowane tam gdzie się zalogujesz , ale te gry tylko będą działały jak będziesz zalogowany na to konto na których są gry . Bo jeżeli zainstalujesz np Saints Row 3 na 2 komputerze i będziesz chciał zagrać cooperację na dwa kompy to na 2 kompie może i będzie gra ale wymaga konta steam na którym jest kupiona gra. To nie działa w ten sposób że zalogujesz się tu i tu na jednym koncie i potem na obu kompach jednocześnie możesz grać w gry. Tylko jak masz 2 konto (aby już nie pobierać) to się przydaję .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...