Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Zalicz wam aczika z KF bo mi nie a jestem pewien że zabiłem wszystkie potwory co trza było.

A i gdzie można sprawdzić jakie będzie trzeba zrobić na następne dni bo dużo osób o tym mówi a nie wiem gdzie to znaleźć

Edytowano przez Jinos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem acziki w RoI i Crimecrafcie przed ogłoszeniem ich oficjalnie i było lajtowo. Naprawdę radzę robić aczik w Champions Online teraz, bo jak ruszy szturm to za cholere nie zrobicie tego aczika. Przy pustym serwie zajelo mi to grubo ponad 2 godziny, więc życze szczęscia po ogłoszeniu.

Czekam aż przecenią jakies Syrius Samy, ogarnąłbym chętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do achievementa w Champions Online to z tego co pamiętam, to nie mogłem zabrać prezentu osobie, która otworzyła paczkę.

@Dariusxq

2 godziny? Mi to zajęło maksymalnie 30 do 40 minut, z czego z 15 minut straciłem przez lagi.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że musiałem zrobić tutoriala i potem chodzic po miescie i szukac tych cholernych prezentow, a znalezienie ludzi do obdarowania tez troche zajelo czasu. Sporo czasu błąkałem sie bez celu i jakieś 2 godziny mi to zajeło. Zreszta myslalem ze zadanie robi sie na odwal jak większość aczikow, a troche czasu to pochloneło. Ja za to w RoI zrobiłem w 15 minut :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackhand: Czyli widzę, że valve zrobiło bardzo mądre rozwiązanie. Z jednej strony, nie pozwala spamować kont, z drugiej zaś nie kara, jeśli ktoś ma dwa konta na jednym komputerze (np. bo korzystają z nich dwie różne oosoby, albo tak mu po prostu wygodniej).

Co do samej promocji, to ja wykonuje głównie acziki, związane ze steamem (teraz dojdzie też, aczik związany z Wings of Prey). Kupiłbym, też X:Albion Prelude, ale wymaga Terran Conflict, które mam, ale w wersji normalnej, pudełkowej. Zaś ten dodatek wymaga steamowej. Mam jeszcze takie pytanie, czy zadania są zaliczane za wersje demo np. takiego Orcs must Die/Demolition Inc./Defcon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedexus

Nie ma tak łatwo, musisz kupić pełną wersję.

Jeżeli ktoś chce zrobić achievementa z Nuclear Dawn, to na Amazonie jest za $3.99. Chociaż ja radziłbym zaczekać na kolejny IndieRoyale, w którym ma się ta gra pojawić.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne dema nie obejmują osiągnięć świątecznych. Nie wiem czy nie zauważyliście, ale w okolicach 15-tego wyszły updatey do wszystkich gier je zawierających. Jak myślicie co mogły zawierać nawet nie megabajtowe aktualizacje?

Ja zrobiłem już razem 15 achików. Z czego dostałem 5 kuponów i 10 węgla (po przemieleniu dwukrotnym wyszły kolejne kupony...).

Sporo męczyłem się z dzisiejszym zadaniem w Atom Zombie Smasher. Początek jest ciężki, ale potem to już lajt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupować fallout 3 goty czy czekać na new vegas

strzelanki raczej sprawiają mi trudność a w trójce jest chyba jakiś system celowania czy coś?

da się trójkę steamową spolszczyć?

co bardziej wciągnie?

Jeśli grałeś w poprzednie części to zdecydowanie czekaj na New Vegas, jeśli nie - czekaj na New Vegas. Gra jest znacznie dłuższa, bardziej rozbudowana, mocniej nawiązuje do "jedynki" i "dwójki", nie ma tak durnowatej miejscami fabuły jak "trójka". Poza tym na 100% jest po polsku, a czy trójka jest to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Vegas będzie na 100%, poza tym to GOTY wcale nie jest takie super. IMHO tylko jedno DLC jest warte zakupu.

A, i nie ma żadnego systemu celowania. Chyba, że masz na myśli VATS, to jest on również w New Vegas.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekw123 - sam przeszedłem Fallouta 3 bez DLC i grało mi się świetnie, a też nie grałem w poprzednie części. Sam od siebie polecam.

Co do dzisiejszych promocji - interesuje mnie Overlord i tak nad nim myślę. Grał ktoś i może polecić, czy raczej odradzacie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka jest zdecydowanie słabsza od NV. Wersja od Cenegi, jest w pełni po polsku (z dubbingiem) i napisami do wyboru (oczywiście, dostępna jest też wersja angielska). Jednak co do GOTY, to nie jestem pewien, bo niektóre DLC, są niekompatybilne z polską wersją, więc jest szansa, że gra będzie po angielsku. Nie wiadomo również, czy NV na pewno pojawi się. Może inaczej, nie ma żadnych wiadomości, że NV się pojawi (ja chociaż takowych nie słyszałem). Jeśli F3, ocenia się jako fallouta, zdecydowanie doradzam, jeśli jednak jako osobną grę, to wypada dobrze.

Mam jeszcze jedno, pytanie, trochę wyrwane z kontekstu, ale ten aspekt również mnie ciekawi ;). Czy valve dopuszcza wymiany "handlowe" (oczywiście chodzi tu o np. węgiel czy kupony) pomiędzy dwoma kontami, założonymi na tym samym ip?

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moźe ktoś rozjaśnić trochę, jak zrobić acziwmenta w Atom Zombie Smasher? Kompletnie nie ogarniam tej gry. :tongue:

Poszukaj tutoriali na youtube, jest tam wyjaśnione jak to zrobić. Chociaż mimo to ja się poddałem, strasznie męcząca jest ta gra. Udało mi się dotrwać do trzeciej fali i absolutnie nie chce mi się więcej w to grać. Zwłaszcza że ostatnio dostaje za osiągi tylko węgle :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...