Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Terraria za 2,50?, czteropak za 7,50?. Dodatkowo każdego dnia od dzisiaj do rozpoczęcia świątecznej wyprzedaży 10 osób ma szansę wygrać 10 gier z listy życzeń. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu jest odwiedzenie na Steamie strony gry, która jest ofertą dnia. Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga świat się wali, EA wprowadza grudniowe daily deale w Origin. Jeszcze trochę i uwierzę, że oni naprawdę myślą o konkurencji ze Steam...

A tak przy okazji: znacie jakiś sposób na wyświetlenie pełnego katalogu gier dostępnych na Origin?

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga świat się wali, EA wprowadza grudniowe daily deale w Origin. Jeszcze trochę i uwierzę, że oni naprawdę myślą o konkurencji ze Steam...

A tak przy okazji: znacie jakiś sposób na wyświetlenie pełnego katalogu gier dostępnych na Origin?

Tylko przez zainstalowanie samego Origina na kompie i logowanie się przez niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć ustawione 10 gier na swojej liście życzeń. Codziennie 10 szczęściary otrzyma te gry za darmo. :smile:

Wiadomo, czy musi to być DOKŁADNIE 10 gier, czy co najmniej 10? Mam chyba trochę więcej, a nie chciałbym nieuważnie przegapić i tak nikłej szansy na sukces :P

EDYTA: OK, już znalazłem, co najmniej :>

The Daily Wishlist Giveaway begins today on Steam. Each day 10 people will win the top 10 games on their wishlist!To enter, you must have a Steam account and a Wishlist with at least 10 games, and each day you will need to visit the gamepage of the featured daily deal....

Source: Steam

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zastaniawiam się nad Brinkiem, z ostatniej wyprzedaży na PSC zostało mi ok. 1,1 Euro, więc wystarczyłoby kupić doładowanie za 20 zł, Terraria też kusi. Z drugiej strony, niedługo Świąteczna wyprzedaż, a tam jest ryzyko, że w/w grę będzie można kupić, za nawet 2,50-4 Euro, a Terrarie dorwę za tą samą cenę. Gdybym miał wiedzę o tym, że średnio grałoby chociaż 500 osób, nie miał bym wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na próbę" wpisałem tę końcówkę (nie logowałem się).

Zobaczyłem tego FMa i z ciekawości usunąłem końcówkę - znowu powróciły ?.

No to się loguję klikam na byle jaki tytuł i widzę dolce ^^

No to logout i login - mam cały czas $ a nic nie dopisywałem :D

Zaraz zobaczę czy da się kupić coś za $.

EDIT:

takie coś wyskoczyło przy próbie kupna:

Nie można sfinalizować zakupu, ponieważ waluta środków dostępnych w portfelu nie jest zgodna z walutą przypisaną do kupowanego produktu.

EDIT:

Gdy wybrałem swoją kartę jako środek płatniczy wyskakuje:

Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej.

EDIT:

Będąc zalogowanym dodałem końcówkę pl i znowu wszędzie jest ?. Logout i login i mam wszędzie cały czas ?.

Aha przy próbie dodania środków na konto mogę wybrac wśród ? tylko.

Także PRAWIE już zaoszczędziłem masę kasy ale się nie udało ^^.

Edytowano przez dark elvis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem końcówkę ?cc=us i rzeczywiście ceny w dolcach z tym, że np. jak Brink kosztuje u nas 4.99 euro to teraz 4.99$. Tak ze wszystkimi grami stąd mam pytanie czy jest jakaś możliwość by kupować w dolarach i móc później normalnie grać czy trzeba (prze)płacić w ojro? Zawsze na steam płaciłem normalnie w euro więc jestem ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie przyszło Ci do głowy, że gdyby była taka możliwość, to setki, albo i tysiące graczy w Polsce, już dawno by tak robiło? Steam nie działa na rynku od wczoraj, ani od tygodnia... ;)

P.S. Przemilczę kwestię tanich kluczy z Allegro (z rosyjskiego rynku i nie tylko), które Steam banuje na każdym kroku.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...