Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Nie zapominajmy, że dodatki te to nie jakieś małe DLC, tylko całkiem spore rozszerzenia. Nie zapominajmy też o tym, że dodatki do Fallouta 3 i wersje GOTY tegoż nadal są "w cenie". Dlatego kwota 75zł za zbiorcze wydanie podstawki i dodatków do NV wydaje mi się jak najbardziej wartą zainteresowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że dodatki te to nie jakieś małe DLC, tylko całkiem spore rozszerzenia. Nie zapominajmy też o tym, że dodatki do Fallouta 3 i wersje GOTY tegoż nadal są "w cenie". Dlatego kwota 75zł za zbiorcze wydanie podstawki i dodatków do NV wydaje mi się jak najbardziej wartą zainteresowania.

Nie do końca się zgodzę. Jeśli ktoś już raz kupił NV w cenie ~100 zł, dodając do tego 75 za wydanie zbiorcze + ~10 zł za przesyłkę.. wychodzi jakieś 185 zł za całość. Innymi słowy, gdybym posiadał już podstawkę, na wydanie zbiorcze szkoda byłoby mi pieniędzy.

Aha, dodatki do F3 (dwa oddzielne wydania, po dwa DLC w każdym) swego czasu można było kupić za 10 zł sztuka (właśnie na muve.pl).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu. Teraz znów oscylują w granicach 40-50zł.

Prawdą jest, że całość wychodzi nie za tanio, jednak mamy sensowne podstawy, by mieć nadzieję, że gry te zachowają swoją wartość z upływem lat, tak, jak to było w przypadku F3. A i zawsze można wziąć kod od znajomka, jeśli samemu nie posiada się premierowej podstawki New Vegas ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem przed chwilą kod rabatowy i zamówiłem Fallouta NV edycje kompletną za 85 zł z przesyłką - niech stracę.

Nie wiem jak u was chłopaki, ale w Przemyskim Media Markt Kolekcjonerka Dead Space 2 za 30 zł, ostatnia sztuka :trollface:

Podszedłem do sprzedawcy z działu gry, czy to aby nie jest pomyłka - skasował i powiedział że mam farta, bo gdyby zauważył sam by sobie przywłaszczył :)

Dodatkowo w tamtejszej biedronce były jeszcze gierki - Amnesja i mini ninjas zakupione. Dzisiejszą wycieczkę uważam za udaną.

@SerwusX - Biedronka, w której kupowałem stoi praktycznie przy granicy z Ukrainą, i jest nastawiona głównie na zagranicznych klientów - Widać naszym sąsiadom nie widzi się grać w gierki, w polskich wersjach. Gdy tam dziś jechałem kompletnie nie spodziewałem się że będą tam jeszcze gry. Brakowało mi tylko Red Orchestry :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny poradnik do gry Might & Magic: Heroes VI na gram.pl za jedyne 9,99 Już zamówione :tongue:

Są też po 19,90 gry z EA Classic takie jak Ojciec Chrzestny 2, Mirror's Edge itd... Click! Warto sobie tę listę przejrzeć.

Bulletstorm - Edycja Limitowana oraz zwykła, (edycja premierowa) też po 19 zł. (biorę :D )

(wszystko do znalezienia pod linkiem "Click!")

A tu już empik:

Anno 2070 EK -7% czyli 139,49

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też po 19,90 gry z EA Classic takie jak Ojciec Chrzestny 2, Mirror's Edge itd... Click! Warto sobie tę listę przejrzeć.

Bulletstorm - Edycja Limitowana oraz zwykła, (edycja premierowa) też po 19 zł. (biorę biggrin_prosty.gif )

O fajne promocje, zastanawiam się nad paroma tytułami:

Mirror' Edge- ale czy ta gra jest fajna i wymaga Origina (jeżeli to drugie to już odpada)?

Bulletstorm Edycja Limitowana- da ktoś znać czy to coś wymaga Origina?

Saboteur- tu akurat wątpliwości nie mam

Burnout Paradise- ale czy ta gra ma w ogóle kampanię single? (bo opis na gram.pl tak jakby daje znać, że to tylko multi) i wymaga Origina?

Jeżeli ktos miałby odpowiedzi na te pytania to poprosiłbym o pomoc (nie wiem gdzie można się o to zapytać) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gry nie wymagają Origina. Pierwsze były bodajże The Sims 3 Zwierzaki lub Battlefield 3. Przypisanie starszych jest opcjonalne.

Burnout ma całkowicie normalny tryb pojedynczego gracza. Jeździsz po mieście zaliczając różne typy wyścigów, podbijając poziom prawa jazdy. Co jakiś czas dostajesz info że po mieście jeździ nowa bryka. Rozwalasz ją i ląduje w twoim garażu - złomowisku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny poradnik do gry Might & Magic: Heroes VI na gram.pl za jedyne 9,99 Już zamówione :tongue:

Są też po 19,90 gry z EA Classic takie jak Ojciec Chrzestny 2, Mirror's Edge itd... Click! Warto sobie tę listę przejrzeć.

Płacić za poradnik? Nieee, dzięki. :)

Co do ME - to nie jest promocja? Chyba nowe wydanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...